Рейтинг лист УФГО на 1 грудня 2017 року

1 Качановський Артем Рівне 2751 1 про дан МСУМК УФГО
2 Кравець Андрій Рівне 2699 1 про дан МСУМК УФГО
3 Жураковський Богдан Рівне 2526 5 дан МСУ УФГО
4 Корольов Роман Київ 2504 5 дан МСУ УФГО
5 Богацький Дмитро Київ 2503 6 дан МСУМК УФГО
6 Ридзель Сергій Одеса 2494 5 дан
7 Крушельницький Валерій Рівне 2492 4 дан МСУ
8 Лопатюк Костянтин Рівне 2473 5 дан МСУ УФГО
9 Кокозей Володимир Київ 2467 5 дан УФГО
10 Гальченко Михайло Київ 2443 5 дан МСУ УФГО
11 Яценко Дмитро Київ 2413 5 дан МСУ УФГО
12 Скочко Василь Київ 2376 4 дан КМСУ УФГО
13 Козлов Михайло Рівне 2370 4 дан
14 Михалюк Юрій Рівне 2370 3 дан КМСУ УФГО
15 Платонов Володимир Київ 2366 4 дан
16 Качановський Михайло Рівне 2359 3 дан КМСУ УФГО
17 Єрошкін Олександр Рівне 2336 3 дан 1 сп. р. УФГО
18 Богацький Аркадій Київ 2332 4 дан МСУ УФГО
19 Лисюк Дмитро Київ 2328 4 дан
20 Кокозей Віктор Київ 2317 3 дан
21 Ружанський Роман Київ 2300 3 дан КМСУ УФГО
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан
23 Ковальов Михайло Харків 2250 3 дан 1 сп. р.
24 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ
25 Лопатенко Костянтин Дніпро 2228 3 дан УФГО
26 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.
27 Гілязов Олександр Харків 2200 2 дан КМСУ УФГО
28 Маруі Ясухіро Токіо 2191 4 дан
29 Борейко Антон Київ 2189 2 дан КМСУ УФГО
30 Єрошкін Юрій Рівне 2169 2 дан КМСУ УФГО
31 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2161 2 дан
32 Черненко Сергій Чорноморськ 2132 1 дан 1 сп.р.
33 Обловатний Володимир Дніпро 2047 1 кю
34 Ліверинов Валерій Одеса 2026 1 кю 1 сп. р. УФГО
35 Михайловський Микола Дніпро 1998 2 кю УФГО
36 Кузнєчиков Сергій Київ 1984 2 кю
37 Русановський Дмитро Київ 1975 2 кю 1 сп. р.
38 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1970 2 кю УФГО
39 Полянський Олександр Харків 1965 2 кю
40 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю
41 Часновський Євгеній Харків 1931 2 кю 1 сп. р. УФГО
42 Кубрак Дар’я Київ 1907 2 кю
43 Тарасенко Світлана Київ 1892 3 кю 1 сп. р. УФГО
44 Тодоров Артем Дніпро 1880 3 кю УФГО
45 Шевчук Віктор Кременець 1876 3 кю
46 Колодін Євген Одеса 1863 3 кю 1 сп. р.
47 Малко Ярослав Рівне 1856 3 кю 1 сп. р.
48 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р.
49 Петрашевська Ніка Київ 1834 3 кю 1 сп. р. УФГО
50 Журомський Сергій Рівне 1795 4 кю 1 сп. р.
51 Васильєв Дмитро Харків 1770 4 кю УФГО
52 Жабчик Тетяна Париж 1753 4 кю
53 Овсієнко Всеволод Київ 1750 4 кю 2 сп. р.
54 Грінченко Семен Харків 1741 4 кю 2 сп. р.
55 Богданович Вадим Київ 1731 4 кю УФГО
56 Малишев Серафім Харків 1730 4 кю 3 сп. р.
57 Кулініч В’ячеслав Дніпро 1728 4 кю
58 Веденський Кирило Київ 1723 4 кю УФГО
59 Бойко Михайло Дніпро 1721 4 кю УФГО
60 Рудик Юрій Київ 1719 4 кю УФГО
61 Кушнір Роман Рівне 1716 4 кю 2 сп. р. УФГО
62 Бережняк Максим Рівне 1711 4 кю 2 сп. р.
63 Корольчук Максим Рівне 1695 5 кю УФГО
64 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю
65 Карелов Анатолій Київ 1679 5 кю УФГО
66 Макагон Павло Одеса 1673 5 кю 2 сп. р.
67 Тарасов Юрій Львів 1665 5 кю
68 Веденський Антон Київ 1651 5 кю
69 Русановський Євген Київ 1647 5 кю 2 сп. р.
70 Шередеко Георгій Київ 1644 5 кю 2 сп. р.
71 Светлічний Павло Київ 1630 5 кю
72 Чан Ха Ву Київ 1629 5 кю
73 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю
74 Крушельницька Поліна Рівне 1610 5 кю 2 сп. р.
75 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю
76 Гальченко Григорій Київ 1590 6 кю УФГО
77 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю
78 Кротович Юлія Київ 1585 6 кю 2 сп. р. УФГО
79 Муха Владислав Київ 1558 6 кю
80 Жаравов Станіслав Ірпінь 1550 6 кю
81 Муха Ігор Київ 1546 6 кю УФГО
82 Пелех Віталій Рівне 1538 6 кю 2 сп. р.
83 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю
84 Светлічна Ірина Київ 1532 6 кю
85 Ваврик Анастасія Рівне 1520 6 кю 2 сп. р.
86 Реділа Віктор Рівне 1517 6 кю
87 Радзівіл Роман Львів 1506 6 кю
88 Канюка Максим Харків 1503 6 кю
89 Шевчук Софія Рівне 1501 6 кю
90 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю
91 Качановський Володимир Рівне 1469 7 кю УФГО
92 Венецький Олександр Одеса 1466 7 кю 2 сп. р.
93 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю
94 Челишев Олексій Херсон 1438 7 кю УФГО
95 Михалко Володимир Київ 1418 7 кю
96 Ступаченко Сергій Київ 1403 7 кю УФГО
97 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р.
98 Шпіганович Владислав Рівне 1390 8 кю 1 юн. сп. р.
99 Ружанська Камілла Київ 1387 8 кю 3 сп. р.
100 Симоненко Вікторія Київ 1374 8 кю 2 сп. р. УФГО
101 Кавун Андрій Рівне 1371 8 кю 3 сп. р.
102 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю
103 Реділа Юлія Рівне 1365 8 кю 2 сп. р.
104 Чуприн Костянтин Краматорськ/Київ 1365 8 кю
105 Бахур Володимир Київ 1359 8 кю УФГО
106 Зінь Ірина Рівне 1358 8 кю
107 Приходько Іван Київ 1356 8 кю 1 юн. сп. р.
108 Казьміренко Антон Ірпінь 1355 8 кю 1 юн. сп. р.
109 Лялін Максим Дніпро 1350 8 кю
110 Гресько Данило Київ 1350 8 кю 1 юн. сп. р.
111 Андрієвський Андрій Київ 1336 8 кю
112 Старосельський Максим Київ 1335 8 кю
113 Разумова Анна Київ 1328 8 кю УФГО
114 Ляшенко Сергій Львів 1310 8 кю
115 Колос Христина Рівне 1273 9 кю 2 сп. р.
116 Коробка Сергій Київ 1270 9 кю УФГО
117 Ромащенко Анастасія Одеса 1243 9 кю
118 Смоголь Едуард Дніпро 1237 9 кю
119 Бережняк Назар Рівне 1232 9 кю 1 юн. сп. р.
120 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю
121 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю
122 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1208 9 кю
123 Проценко Володимир Одеса 1183 10 кю 3 сп. р.
124 Пшеничний Олександр Львів 1177 10 кю
125 Абросімов Євген Харків 1171 10 кю УФГО
126 Ухов Матвій Рівне 1162 10 кю 1 юн. сп. р.
127 Бойченко Кирило Запоріжжя 1162 10 кю
128 Бірюков Юрій Київ 1156 10 кю
129 Доценко Віталій Київ 1156 10 кю УФГО
130 Малко Олеся Рівне 1144 10 кю 3 сп. р.
131 Лисенко Єгор Київ 1132 10 кю 3 сп. р.
132 Стефанович Дмитро Рівне 1128 10 кю 3 сп. р.
133 Кушнір Мар’ян Рівне 1124 10 кю 1 юн. сп. р.
134 Фоломієв Олег Одеса 1122 10 кю 3 сп. р.
135 Пасічник Данило Рівне 1110 10 кю 3 сп. р.
136 Дончак Олексій Київ 1086 11 кю УФГО
137 Реділа Ілона Рівне 1075 11 кю 3 сп. р.
138 Швецов Микита Харків 1075 11 кю
139 Булах Юлія Харків 1066 11 кю УФГО
140 Ковальчук Богдан Рівне 1063 11 кю 1 юн. сп. р.
141 Мельник Анна Київ 1063 11 кю 1 юн. сп. р.
142 Мазурок Дар’я Харків 1047 11 кю УФГО
143 Лук’янчук Максим Рівне 1041 11 кю 3 сп. р.
144 Украдиго Віктор Одеса 1040 11 кю 3 сп. р.
145 Вайнгартен Максим Одеса 1013 11 кю
146 Мінаєв Микита Київ 1002 11 кю 1 юн. сп. р.
147 Сидоров Кирило Одеса 996 12 кю
148 Билкова Ірина Кривий Ріг 979 12 кю УФГО
149 Бабіч Олег Миколаїв 972 12 кю УФГО
150 Хейда Філіп Чехія 968 12 кю
151 Кухарук Олександр Любомль 955 12 кю УФГО
152 Кирийчук Дмитро Херсон 954 12 кю
153 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.
154 Хван Сергій Харків 940 12 кю
155 Сільницька Тетяна Київ 940 12 кю 3 сп. р. УФГО
156 Сичінська Юлія Рівне 935 12 кю 1 юн. сп. р.
157 Кушнерік Роман Одеса 921 12 кю 1 юн. сп. р.
158 Кавун Дмитро Рівне 919 12 кю 1 юн. сп. р.
159 Улан Олександр с. Гайок Бережанського р-ну 910 12 кю
160 Здоровець Дмитро Дніпро 902 12 кю УФГО
161 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю
162 Щепанюк Олександр Київ 895 13 кю 1 юн. сп. р.
163 Пушня Юрій Київ 872 13 кю 1 юн. сп. р.
164 Кутафін Борис Київ 868 13 кю
165 Сорокін Віктор Львів 852 13 кю
166 Овсієнко Костянтин Дніпро 847 13 кю
167 Тарновський Михайло Рівне 844 13 кю 1 юн. сп. р.
168 Туровський Дмитро Київ 828 13 кю УФГО
169 Дорош Віталій Рівне 825 13 кю 1 юн. сп. р.
170 Гончарук Костянтин Київ 821 13 кю УФГО
171 Карнюшин Сергій Київ 814 13 кю
172 Круковський Ярослав Київ 813 13 кю
173 Калінін Іван Херсон 812 13 кю УФГО
174 Макагон Петро Одеса 808 13 кю 1 юн. сп. р.
175 Крутін Віталій Херсон 802 13 кю
176 Стасюк Максим Рівне 802 13 кю 1 юн. сп. р.
177 Катаєв Дмитро Київ 799 14 кю УФГО
178 Вєсіч Софія Київ 797 14 кю 1 юн. сп. р.
179 Ляшкевич Тимофій Рівне 793 14 кю 1 юн. сп. р.
180 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.
181 Цісельський Андрій Львів 786 14 кю
182 Іштван Єгор Харків 784 14 кю
183 Богатиренко Єлизавета Київ 767 14 кю 1 юн. сп. р.
184 Казнодій Ярослав Рівне 762 14 кю 2 юн. сп. р.
185 Глущенко Павло Київ 756 14 кю
186 Рекстиньш Володимир Київ 729 14 кю УФГО
187 Колодяжний Андрій Київ 725 14 кю
188 Ткачук Михайло Одеса 714 14 кю
189 Жихарєва Лілія Київ 713 14 кю УФГО
190 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.
191 Демидов Мирослав Рівне 704 14 кю 2 юн. сп. р.
192 Шабельник Тетяна Харків 702 14 кю
193 Земляний Андрій Київ 698 15 кю УФГО
194 Войно Володимир Рівне 697 15 кю 1 юн. сп. р.
195 Круть Євген Харків 696 15 кю
196 Довжук Дмитро Рівне 696 15 кю 2 юн. сп. р.
197 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.
198 Литвиненко Вадим Костопіль 685 15 кю 2 юн. сп. р.
199 Оленченко Микола Костопіль 685 15 кю 2 юн. сп. р.
200 Дорошенко Дмитро Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.
201 Троцюк Ярослав Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
202 Холод Владислав Одеса 663 15 кю
203 Семещук Андрій Рівне 663 15 кю 2 юн. сп. р.
204 Онищук Богуслав Рівне 661 15 кю 2 юн. сп. р.
205 Палій Володимир Київ 657 15 кю УФГО
206 Сопін Денис Київ 653 15 кю
207 Вихристюк Олександра Рівне 645 15 кю 1 юн. сп. р.
208 Єрмакова Анастасія Київ 642 15 кю УФГО
209 Лябах Олександр Дніпро 638 15 кю УФГО
210 Зінов’єв Михайло Харків 632 15 кю 2 юн. сп. р.
211 Волянюк Станіслав Київ 631 15 кю
212 Піддубний Костянтин Жовті Води 629 15 кю УФГО
213 Філоненко Дмитро Дніпро 629 15 кю
214 Барабаш Юрій Костопіль 625 15 кю 2 юн. сп. р.
215 Репало Олексій Харків 619 15 кю
216 Ваврик Данило Рівне 610 15 кю
217 Лебідь Максим Рівне 600 15 кю 2 юн. сп. р.
218 Холод Устін Одеса 598 16 кю 2 юн. сп. р.
219 Власюк Данило Рівне 595 16 кю 2 юн. сп. р.
220 Артамонов Михайло Київ 592 16 кю 2 юн. сп. р.
221 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю
222 Бабич Тимофій Київ 568 16 кю
223 Данілевська Ольга Херсон 567 16 кю
224 Невірковець Михайло Рівне 564 16 кю 3 юн. сп. р.
225 Богомолов Андрій Харків 562 16 кю
226 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.
227 Коцюруба Микола Київ 554 16 кю УФГО
228 Сергієнко Павло Київ 553 16 кю УФГО
229 Криницький Максим Рівне 550 16 кю 3 юн. сп. р.
230 Андрієнкова Катерина Київ 542 16 кю УФГО
231 Колесников Микола Харків 529 16 кю УФГО
232 Алексєєнко Данило Харків 528 16 кю
233 Пивоварчук Віталій Рівне 517 16 кю 3 юн. сп. р.
234 Клановець Олексій Київ 515 16 кю УФГО
235 Донець Тимур Київ 510 16 кю УФГО
236 Коваленко Георгій Харків 510 16 кю 3 юн. сп. р.
237 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.
238 Мордовець-Ткач Марта Одеса 500 16 кю 2 юн. сп. р.
239 Бердишева Світлана Одеса 498 17 кю
240 Сівер Єкатерина Київ 498 17 кю 3 юн. сп. р.
241 Корнієнко Віктор Київ 497 17 кю
242 Файфура Орест Рівне 486 17 кю 3 юн. сп. р.
243 Лехно Антон Одеса 485 17 кю 3 юн. сп. р.
244 Савченко Володимир Рівне 483 17 кю 3 юн. сп. р.
245 Кравець Владислав Київ 482 17 кю 3 юн. сп. р.
246 Качановська Вікторія Рівне 476 17 кю УФГО
247 Крохмалюк Тимофій Рівне 472 17 кю 3 юн. сп. р.
248 Максименко Ярослав Київ 466 17 кю
249 Пеньков Дмитро Харків 456 17 кю 3 юн. сп. р.
250 Костів Юрій Харків 452 17 кю
251 Милов Георгій Київ 452 17 кю 3 юн. сп. р.
252 Грабарчук Єва Київ 450 17 кю 3 юн. сп. р.
253 Давидов Олександр Харків 449 17 кю
254 Науменко Роман Київ 446 17 кю 3 юн. сп. р.
255 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.
256 Мельничук Ростислав Львів 441 17 кю
257 Безбах Руслан Костопіль 436 17 кю 3 юн. сп. р.
258 Йовенко Назарій Ніжин 433 17 кю 3 юн. сп. р.
259 Коцюруба Софія Київ 421 17 кю 3 юн. сп. р.
260 Рудик Тимофій Київ 409 17 кю 3 юн. сп. р.
261 Бондарєв Євгеній Одеса 407 17 кю 3 юн. сп. р.
262 Коробко Віктор Київ 404 17 кю
263 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю
264 Щепанюк Руслан Київ 386 18 кю УФГО
265 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.
266 Грищенко Сергій Вишгород 383 18 кю
267 Гусак Тимофій Рівне 378 18 кю 3 юн. сп. р.
268 Поздняков Олексій Одеса 372 18 кю
269 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.
270 Сандара Максим Рівне 367 18 кю 3 юн. сп. р.
271 Гордієнко Іван Харків 366 18 кю 3 юн. сп. р.
272 Новосад Павло Тернопіль 362 18 кю 3 юн. сп. р.
273 Харчук Анатолій Рівне 358 18 кю 3 юн. сп. р.
274 Власенко Олександра Київ 357 18 кю 3 юн. сп. р.
275 Поляков Михайло Харків 352 18 кю 3 юн. сп. р.
276 Заєць Орест Рівне 351 18 кю 3 юн. сп. р.
277 Ушаков Максим Харків 346 18 кю
278 Сарвілова Катерина Харків 346 18 кю 3 юн. сп. р.
279 Гончаров Данило Київ 331 18 кю УФГО
280 Богатиренко Олена Київ 328 18 кю
281 Батуріна Раїса Харків 326 18 кю 3 юн. сп. р.
282 Науменко Марія Київ 323 18 кю 3 юн. сп. р.
283 Сипавін Андрій Харків 314 18 кю 3 юн. сп. р.
284 Перевалова Олександра Херсон 310 18 кю
285 Батурін Олексій Харків 306 18 кю УФГО
286 Коноплев Павло Київ 294 19 кю
287 Левчик Дмитро Костопіль 288 19 кю
288 Ларбі Каміла Одеса 286 19 кю 3 юн. сп. р.
289 Корнійчук Володимир Рівне 284 19 кю
290 Кравець Євген Рівне 280 19 кю
291 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю
292 Терзі Данііл Одеса 271 19 кю
293 Придаткевич Петро Тернопіль 267 19 кю
294 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.
295 Сарвілов Георгій Харків 240 19 кю
296 Завадський Іван Київ 235 19 кю
297 Столяров Олександр Рівне 234 19 кю
298 Сокур Артем Київ 233 19 кю
299 Фенчак Анастасія Київ 231 19 кю 3 юн. сп. р.
300 Паштолянський Денис Кременець 228 19 кю
301 Грачов Валерій Одеса 226 19 кю
302 Мрозович Сергій Рівне 226 19 кю
303 Терещук Давид Кременець 226 19 кю
304 Легкий Микита Київ 225 19 кю
305 Батуріна Ольга Харків 219 19 кю 3 юн. сп. р.
306 Возний Андрій Тернопіль 210 19 кю
307 Дімітрова Ніна Одеса 209 19 кю УФГО
308 Іванов Єгор Одеса 206 19 кю
309 Закшевська Аліна Одеса 206 19 кю 3 юн. сп. р.
310 Тимошенко Тимур Київ 204 19 кю 3 юн. сп. р.
311 Савченко Матвій Рівне 198 20 кю
312 Гук Федір Харків 197 20 кю
313 Бельчук Данило Рівне 196 20 кю
314 Волошин Дмитро Дніпро 195 20 кю
315 Власенко Влада Київ 194 20 кю УФГО
316 Філончук Владислав Рівне 193 20 кю
317 Рибаков Артем Київ 193 20 кю
318 Гаршин Олександр Київ 192 20 кю
319 Терещук Богдана Кременець 189 20 кю
320 Халимон Андрій Ніжин 186 20 кю УФГО
321 Ласкавий Орест с. Сокіл Любомльського р-ну 184 20 кю
322 Терещук Тетяна Кременець 184 20 кю
323 Бороденко Артем Харків 178 20 кю
324 Чижевська Надія Донецьк 168 20 кю
325 Власова Світлана Львів 166 20 кю
326 Щуровська Домініка Одеса 166 20 кю 3 юн. сп. р.
327 Белінський Ігор Харків 165 20 кю
328 Гай Олександр Київ 165 20 кю
329 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю
330 Ніколаєнко Анастасія Одеса 165 20 кю 3 юн. сп. р.
331 Місюра Ростислав Харків 165 20 кю
332 Сілантьєва Дарина Харків 165 20 кю
333 Скляренко Владислав Київ 165 20 кю УФГО
334 Соснов Роман Харків 165 20 кю
335 Калмиков Лев Одеса 164 20 кю
336 Бурда Ілля Одеса 159 20 кю
337 Олійник Дмитро Рівне 157 20 кю
338 Ні Мінже Чен Харків 153 20 кю
339 Коршок Ганна Київ 152 20 кю 3 юн. сп. р.
340 Ларбі Ідір Одеса 151 20 кю
341 Середа Руслан Дніпро 147 20 кю
342 Венецький Аліскер Одеса 139 20 кю
343 Ігнатенко Анастасія Київ 139 20 кю
344 Карий Максим Київ 135 20 кю
345 Пірогова Юлія Одеса 135 20 кю 3 юн. сп. р.
346 Реділа Софія Рівне 135 20 кю
347 Шолох Іван Київ 135 20 кю
348 Браіловська Валерія Одеса 134 20 кю
349 Карпов Андрій Одеса 130 20 кю УФГО
350 Пилева Поліна Харків 130 20 кю
351 Єремєєв Матвій Харків 126 20 кю
352 Козинський Нікіта Київ 123 20 кю
353 Олійник Анна Київ 121 20 кю
354 Сівер Тетяна Київ 120 20 кю
355 Троян Арсеній Київ 118 20 кю
356 Олійник Катерина Київ 118 20 кю
357 Богач Дмитро Одеса 115 20 кю
358 Терлецький Володимир Тернопіль 115 20 кю
359 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю
360 Кравчук Назар Костопіль 108 20 кю
361 Весков Євген Дніпро 105 20 кю
362 Бідна Єлизавета Одеса 105 20 кю
363 Баркалова Анастасія Київ 103 20 кю
364 Шульженко Михайло Харків 101 20 кю
365 Бардовський Павло Київ 100 20 кю
366 Бачевич Владислав Рівне 100 20 кю
367 Безчасний Сєвєр Харків 100 20 кю
368 Белінський Віктор Харків 100 20 кю
369 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю
370 Ваврик Дарина Рівне 100 20 кю
371 Вітвіцький Олексій Львів 100 20 кю
372 Войтко Єгор Рівне 100 20 кю
373 Джонгер Марат Харків 100 20 кю
374 Журавель Валерія Харків 100 20 кю
375 Забігайло Анна Київ 100 20 кю
376 Загоройчук Анастасія Рівне 100 20 кю
377 Кім Нейтан Харків 100 20 кю
378 Ковальчук Марина Київ 100 20 кю
379 Коршок Ілля Київ 100 20 кю
380 Крайник Михайло Рівне 100 20 кю
381 Кубар Аліса Київ 100 20 кю
382 Кудря Ольга Рівне 100 20 кю 3 юн. сп. р.
383 Лукомський Юрій Одеса 100 20 кю
384 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю
385 Олійник Єлизавета Київ 100 20 кю
386 Паштолянський Дмитро Кременець 100 20 кю
387 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю
388 Попова Анастасія Київ 100 20 кю
389 Ріяко Марк Харків 100 20 кю
390 Русановська Наталія Київ 100 20 кю УФГО
391 Терещук Дмитро Кременець 100 20 кю
392 Терещук Марія Кременець 100 20 кю
393 Терзі Ксенія Одеса 100 20 кю
394 Терлецька Аліна Тернопіль 100 20 кю
395 Томашевський Олег Микуличин 100 20 кю
396 Харина Юрій Київ 100 20 кю
397 Хокова Анастасія Харків 100 20 кю
398 Яворський Григорій Одеса 100 20 кю
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditEmail this to someonePrint this page