Рейтинг лист УФГО на 1 листопада 2017 року

1 Качановський Артем Рівне 2740 1 про дан МСУМК УФГО
2 Кравець Андрій Рівне 2712 1 про дан МСУМК УФГО
3 Богацький Дмитро Київ 2527 6 дан МСУМК УФГО
4 Жураковський Богдан Рівне 2526 5 дан МСУ УФГО
5 Корольов Роман Київ 2513 5 дан МСУ УФГО
6 Крушельницький Валерій Рівне 2497 4 дан КМСУ
7 Ридзель Сергій Одеса 2494 5 дан
8 Кокозей Володимир Київ 2467 5 дан УФГО
9 Лопатюк Костянтин Рівне 2450 5 дан МСУ УФГО
10 Гальченко Михайло Київ 2443 5 дан МСУ УФГО
11 Яценко Дмитро Київ 2407 5 дан МСУ УФГО
12 Козлов Михайло Рівне 2370 4 дан
13 Михалюк Юрій Рівне 2370 3 дан КМСУ УФГО
14 Платонов Володимир Київ 2366 4 дан
15 Скочко Василь Київ 2357 4 дан КМСУ УФГО
16 Єрошкін Олександр Рівне 2336 3 дан 1 сп. р. УФГО
17 Качановський Михайло Рівне 2333 3 дан КМСУ УФГО
18 Богацький Аркадій Київ 2332 4 дан МСУ УФГО
19 Лисюк Дмитро Київ 2328 4 дан
20 Кокозей Віктор Київ 2294 3 дан
21 Ружанський Роман Київ 2289 3 дан КМСУ УФГО
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан
23 Ковальов Михайло Харків 2250 3 дан 1 сп. р.
24 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ
25 Лопатенко Костянтин Дніпро 2228 3 дан УФГО
26 Гілязов Олександр Харків 2217 2 дан КМСУ УФГО
27 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.
28 Маруі Ясухіро Токіо 2191 4 дан
29 Борейко Антон Київ 2185 2 дан КМСУ УФГО
30 Єрошкін Юрій Рівне 2169 2 дан КМСУ УФГО
31 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2161 2 дан
32 Черненко Сергій Чорноморськ 2132 1 дан 1 сп.р.
33 Обловатний Володимир Дніпро 2047 1 кю
34 Ліверинов Валерій Одеса 2016 1 кю 1 сп. р. УФГО
35 Михайловський Микола Дніпро 1998 2 кю УФГО
36 Кузнєчиков Сергій Київ 1984 2 кю
37 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1970 2 кю УФГО
38 Полянський Олександр Харків 1965 2 кю
39 Русановський Дмитро Київ 1944 2 кю 1 сп. р.
40 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю
41 Часновський Євгеній Харків 1931 2 кю 1 сп. р. УФГО
42 Кубрак Дар’я Київ 1907 2 кю
43 Тарасенко Світлана Київ 1892 3 кю 1 сп. р. УФГО
44 Тодоров Артем Дніпро 1880 3 кю УФГО
45 Колодін Євген Одеса 1863 3 кю 1 сп. р.
46 Петрашевська Ніка Київ 1853 3 кю 1 сп. р. УФГО
47 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р.
48 Малко Ярослав Рівне 1848 3 кю 2 сп. р.
49 Журомський Сергій Рівне 1795 4 кю 1 сп. р.
50 Васильєв Дмитро Харків 1770 4 кю УФГО
51 Жабчик Тетяна Париж 1753 4 кю
52 Бережняк Максим Рівне 1749 4 кю 2 сп. р.
53 Овсієнко Всеволод Київ 1742 4 кю 2 сп. р.
54 Грінченко Семен Харків 1741 4 кю 2 сп. р.
55 Богданович Вадим Київ 1731 4 кю УФГО
56 Малишев Серафім Харків 1730 4 кю 3 сп. р.
57 Кулініч В’ячеслав Дніпро 1728 4 кю
58 Бойко Михайло Дніпро 1721 4 кю УФГО
59 Рудик Юрій Київ 1719 4 кю УФГО
60 Веденський Кирило Київ 1718 4 кю УФГО
61 Кушнір Роман Рівне 1716 4 кю 2 сп. р. УФГО
62 Корольчук Максим Рівне 1695 5 кю УФГО
63 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю
64 Карелов Анатолій Київ 1679 5 кю УФГО
65 Макагон Павло Одеса 1673 5 кю 2 сп. р.
66 Веденський Антон Київ 1651 5 кю
67 Крушельницька Поліна Рівне 1638 5 кю 2 сп. р.
68 Светлічний Павло Київ 1630 5 кю
69 Чан Ха Ву Київ 1629 5 кю
70 Шередеко Георгій Київ 1626 5 кю 2 сп. р.
71 Русановський Євген Київ 1622 5 кю 2 сп. р.
72 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю
73 Кротович Юлія Київ 1601 5 кю 2 сп. р. УФГО
74 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю
75 Гальченко Григорій Київ 1590 6 кю УФГО
76 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю
77 Муха Владислав Київ 1558 6 кю
78 Жаравов Станіслав Ірпінь 1550 6 кю
79 Муха Ігор Київ 1546 6 кю УФГО
80 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю
81 Светлічна Ірина Київ 1532 6 кю
82 Ваврик Анастасія Рівне 1520 6 кю 2 сп. р.
83 Реділа Віктор Рівне 1517 6 кю
84 Канюка Максим Харків 1503 6 кю
85 Шевчук Софія Рівне 1501 6 кю
86 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю
87 Венецький Олександр Одеса 1466 7 кю 2 сп. р.
88 Пелех Віталій Рівне 1461 7 кю 3 сп. р.
89 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю
90 Челишев Олексій Херсон 1438 7 кю УФГО
91 Качановський Володимир Рівне 1432 7 кю УФГО
92 Михалко Володимир Київ 1418 7 кю
93 Ступаченко Сергій Київ 1403 7 кю УФГО
94 Ружанська Камілла Київ 1403 7 кю 3 сп. р.
95 Шпіганович Владислав Рівне 1402 7 кю 1 юн. сп. р.
96 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р.
97 Реділа Юлія Рівне 1371 8 кю 2 сп. р.
98 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю
99 Чуприн Костянтин Краматорськ/Київ 1365 8 кю
100 Бахур Володимир Київ 1359 8 кю УФГО
101 Зінь Ірина Рівне 1358 8 кю
102 Приходько Іван Київ 1356 8 кю 1 юн. сп. р.
103 Казьміренко Антон Ірпінь 1355 8 кю 1 юн. сп. р.
104 Лялін Максим Дніпро 1350 8 кю
105 Андрієвський Андрій Київ 1336 8 кю
106 Старосельський Максим Київ 1335 8 кю
107 Разумова Анна Київ 1328 8 кю УФГО
108 Симоненко Вікторія Київ 1328 8 кю 2 сп. р. УФГО
109 Гресько Данило Київ 1299 9 кю 1 юн. сп. р.
110 Колос Христина Рівне 1273 9 кю 2 сп. р.
111 Коробка Сергій Київ 1270 9 кю УФГО
112 Кавун Андрій Рівне 1241 9 кю 3 сп. р.
113 Смоголь Едуард Дніпро 1237 9 кю
114 Ухов Матвій Рівне 1234 9 кю 1 юн. сп. р.
115 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю
116 Бірюков Юрій Київ 1216 9 кю
117 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю
118 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1208 9 кю
119 Проценко Володимир Одеса 1183 10 кю 3 сп. р.
120 Абросімов Євген Харків 1171 10 кю УФГО
121 Бойченко Кирило Запоріжжя 1162 10 кю
122 Доценко Віталій Київ 1156 10 кю УФГО
123 Бережняк Назар Рівне 1155 10 кю 1 юн. сп. р.
124 Кушнір Мар’ян Рівне 1146 10 кю 1 юн. сп. р.
125 Пасічник Данило Рівне 1135 10 кю 3 сп. р.
126 Фоломієв Олег Одеса 1122 10 кю 3 сп. р.
127 Стефанович Дмитро Рівне 1100 10 кю 3 сп. р.
128 Ковальчук Богдан Рівне 1086 11 кю 1 юн. сп. р.
129 Швецов Микита Харків 1075 11 кю
130 Дончак Олексій Київ 1071 11 кю УФГО
131 Булах Юлія Харків 1066 11 кю УФГО
132 Лисенко Єгор Київ 1062 11 кю 1 юн. сп. р.
133 Реділа Ілона Рівне 1056 11 кю 3 сп. р.
134 Мазурок Дар’я Харків 1047 11 кю УФГО
135 Лук’янчук Максим Рівне 1041 11 кю 3 сп. р.
136 Украдиго Віктор Одеса 1040 11 кю 3 сп. р.
137 Вайнгартен Максим Одеса 1013 11 кю
138 Мінаєв Микита Київ 1002 11 кю 1 юн. сп. р.
139 Сидоров Кирило Одеса 996 12 кю
140 Билкова Ірина Кривий Ріг 979 12 кю УФГО
141 Малко Олеся Рівне 972 12 кю 3 сп. р.
142 Хейда Філіп Чехія 968 12 кю
143 Ромащенко Анастасія Одеса 957 12 кю
144 Кухарук Олександр Любомль 955 12 кю УФГО
145 Кирийчук Дмитро Херсон 954 12 кю
146 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.
147 Хван Сергій Харків 940 12 кю
148 Кушнерік Роман Одеса 935 12 кю 1 юн. сп. р.
149 Кавун Дмитро Рівне 933 12 кю 1 юн. сп. р.
150 Бабіч Олег Миколаїв 926 12 кю УФГО
151 Улан Олександр Гайок 910 12 кю
152 Здоровець Дмитро Дніпро 902 12 кю УФГО
153 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю
154 Сичінська Юлія Рівне 885 13 кю 1 юн. сп. р.
155 Кутафін Борис Київ 868 13 кю
156 Овсієнко Костянтин Дніпро 847 13 кю
157 Тарновський Михайло Рівне 844 13 кю 1 юн. сп. р.
158 Сільницька Тетяна Київ 842 13 кю УФГО
159 Туровський Дмитро Київ 828 13 кю УФГО
160 Щепанюк Олександр Київ 826 13 кю 1 юн. сп. р.
161 Дорош Віталій Рівне 825 13 кю 1 юн. сп. р.
162 Мельник Анна Київ 819 13 кю 1 юн. сп. р.
163 Карнюшин Сергій Київ 814 13 кю
164 Круковський Ярослав Київ 813 13 кю
165 Калінін Іван Херсон 812 13 кю УФГО
166 Крутін Віталій Херсон 802 13 кю
167 Стасюк Максим Рівне 802 13 кю 1 юн. сп. р.
168 Катаєв Дмитро Київ 799 14 кю УФГО
169 Вєсіч Софія Київ 797 14 кю 1 юн. сп. р.
170 Ляшкевич Тимофій Рівне 793 14 кю 1 юн. сп. р.
171 Рекстиньш Володимир Київ 791 14 кю УФГО
172 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.
173 Іштван Єгор Харків 784 14 кю
174 Богатиренко Єлизавета Київ 767 14 кю 1 юн. сп. р.
175 Макагон Петро Одеса 761 14 кю 2 юн. сп. р.
176 Глущенко Павло Київ 756 14 кю
177 Пушня Юрій Київ 752 14 кю 1 юн. сп. р.
178 Войно Володимир Рівне 733 14 кю 1 юн. сп. р.
179 Казнодій Ярослав Рівне 729 14 кю 2 юн. сп. р.
180 Колодяжний Андрій Київ 725 14 кю
181 Демидов Мирослав Рівне 725 14 кю 2 юн. сп. р.
182 Ляшенко Сергій Львів 724 14 кю
183 Гончарук Костянтин Київ 716 14 кю УФГО
184 Ткачук Михайло Одеса 714 14 кю
185 Жихарєва Лілія Київ 713 14 кю УФГО
186 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.
187 Шабельник Тетяна Харків 702 14 кю
188 Круть Євген Харків 696 15 кю
189 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.
190 Дорошенко Дмитро Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.
191 Троцюк Ярослав Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
192 Холод Владислав Одеса 663 15 кю
193 Палій Володимир Київ 657 15 кю УФГО
194 Сопін Денис Київ 653 15 кю
195 Вихристюк Олександра Рівне 645 15 кю 1 юн. сп. р.
196 Єрмакова Анастасія Київ 642 15 кю УФГО
197 Земляний Андрій Київ 639 15 кю УФГО
198 Семещук Андрій Рівне 636 15 кю 2 юн. сп. р.
199 Онищук Богуслав Рівне 636 15 кю 2 юн. сп. р.
200 Волянюк Станіслав Київ 631 15 кю
201 Піддубний Костянтин Жовті Води 629 15 кю УФГО
202 Філоненко Дмитро Дніпро 629 15 кю
203 Холод Устін Одеса 620 15 кю 2 юн. сп. р.
204 Репало Олексій Харків 619 15 кю
205 Лябах Олександр Дніпро 614 15 кю УФГО
206 Ваврик Данило Рівне 610 15 кю
207 Довжук Дмитро Рівне 598 16 кю 2 юн. сп. р.
208 Власюк Данило Рівне 595 16 кю 2 юн. сп. р.
209 Артамонов Михайло Київ 592 16 кю 2 юн. сп. р.
210 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю
211 Бабич Тимофій Київ 568 16 кю
212 Данілевська Ольга Херсон 567 16 кю
213 Богомолов Андрій Харків 562 16 кю
214 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.
215 Коцюруба Микола Київ 554 16 кю УФГО
216 Сергієнко Павло Київ 553 16 кю УФГО
217 Криницький Максим Рівне 550 16 кю 3 юн. сп. р.
218 Андрієнкова Катерина Київ 542 16 кю УФГО
219 Невірковець Михайло Рівне 535 16 кю 3 юн. сп. р.
220 Колесников Микола Харків 529 16 кю УФГО
221 Алексєєнко Данило Харків 528 16 кю
222 Клановець Олексій Київ 515 16 кю УФГО
223 Файфура Орест Рівне 514 16 кю 3 юн. сп. р.
224 Донець Тимур Київ 510 16 кю УФГО
225 Зінов’єв Михайло Харків 509 16 кю 3 юн. сп. р.
226 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.
227 Мордовець-Ткач Марта Одеса 500 16 кю 2 юн. сп. р.
228 Бердишева Світлана Одеса 498 17 кю
229 Корнієнко Віктор Київ 497 17 кю
230 Коваленко Георгій Харків 497 17 кю 3 юн. сп. р.
231 Лехно Антон Одеса 485 17 кю 3 юн. сп. р.
232 Савченко Володимир Рівне 483 17 кю 3 юн. сп. р.
233 Кравець Владислав Київ 482 17 кю 3 юн. сп. р.
234 Качановська Вікторія Рівне 476 17 кю УФГО
235 Лебідь Максим Рівне 475 17 кю 3 юн. сп. р.
236 Крохмалюк Тимофій Рівне 472 17 кю 3 юн. сп. р.
237 Максименко Ярослав Київ 466 17 кю
238 Пеньков Дмитро Харків 456 17 кю 3 юн. сп. р.
239 Костів Юрій Харків 452 17 кю
240 Милов Георгій Київ 452 17 кю 3 юн. сп. р.
241 Давидов Олександр Харків 449 17 кю
242 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.
243 Йовенко Назарій Ніжин 433 17 кю 3 юн. сп. р.
244 Власенко Олександра Київ 421 17 кю 3 юн. сп. р.
245 Коробко Віктор Київ 404 17 кю
246 Батуріна Раїса Харків 403 17 кю 3 юн. сп. р.
247 Харчук Анатолій Рівне 400 17 кю 3 юн. сп. р.
248 Поляков Михайло Харків 399 18 кю 3 юн. сп. р.
249 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю
250 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.
251 Гусак Тимофій Рівне 378 18 кю 3 юн. сп. р.
252 Пивоварчук Віталій Рівне 374 18 кю 3 юн. сп. р.
253 Поздняков Олексій Одеса 372 18 кю
254 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.
255 Гордієнко Іван Харків 366 18 кю 3 юн. сп. р.
256 Бондарєв Євгеній Одеса 356 18 кю 3 юн. сп. р.
257 Сівер Єкатерина Київ 352 18 кю 3 юн. сп. р.
258 Фенчак Анастасія Київ 351 18 кю 3 юн. сп. р.
259 Ушаков Максим Харків 346 18 кю
260 Гончаров Данило Київ 331 18 кю УФГО
261 Богатиренко Олена Київ 328 18 кю
262 Науменко Роман Київ 327 18 кю 3 юн. сп. р.
263 Науменко Марія Київ 315 18 кю 3 юн. сп. р.
264 Сипавін Андрій Харків 314 18 кю 3 юн. сп. р.
265 Перевалова Олександра Херсон 310 18 кю
266 Коцюруба Софія Київ 308 18 кю 3 юн. сп. р.
267 Батурін Олексій Харків 306 18 кю УФГО
268 Сарвілова Катерина Харків 300 18 кю 3 юн. сп. р.
269 Щепанюк Руслан Київ 298 19 кю УФГО
270 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю
271 Ларбі Каміла Одеса 286 19 кю 3 юн. сп. р.
272 Корнійчук Володимир Рівне 284 19 кю
273 Кравець Євген Рівне 280 19 кю
274 Бельчук Данило Рівне 279 19 кю
275 Рудик Тимофій Київ 276 19 кю 3 юн. сп. р.
276 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю
277 Терзі Данііл Одеса 271 19 кю
278 Грабарчук Єва Київ 261 19 кю 3 юн. сп. р.
279 Заєць Орест Рівне 258 19 кю 3 юн. сп. р.
280 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.
281 Карпов Андрій Одеса 244 19 кю УФГО
282 Столяров Олександр Рівне 234 19 кю
283 Сокур Артем Київ 233 19 кю
284 Грачов Валерій Одеса 226 19 кю
285 Мрозович Сергій Рівне 226 19 кю
286 Легкий Микита Київ 225 19 кю
287 Власенко Влада Київ 222 19 кю УФГО
288 Сандара Максим Рівне 209 19 кю 3 юн. сп. р.
289 Дімітрова Ніна Одеса 209 19 кю УФГО
290 Іванов Єгор Одеса 206 19 кю
291 Закшевська Аліна Одеса 206 19 кю 3 юн. сп. р.
292 Тимошенко Тимур Київ 204 19 кю 3 юн. сп. р.
293 Савченко Матвій Рівне 198 20 кю
294 Гук Федір Харків 197 20 кю
295 Волошин Дмитро Дніпро 195 20 кю
296 Філончук Владислав Рівне 193 20 кю
297 Гаршин Олександр Київ 192 20 кю
298 Халимон Андрій Ніжин 186 20 кю УФГО
299 Сарвілов Георгій Харків 184 20 кю
300 Ласкавий Орест с. Сокіл Любомльського р-ну 184 20 кю
301 Бороденко Артем Харків 178 20 кю
302 Чижевська Надія Донецьк 168 20 кю
303 Олійник Дмитро Рівне 168 20 кю
304 Щуровська Домініка Одеса 166 20 кю 3 юн. сп. р.
305 Белінський Ігор Харків 165 20 кю
306 Гай Олександр Київ 165 20 кю
307 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю
308 Місюра Ростислав Харків 165 20 кю
309 Сілантьєва Дарина Харків 165 20 кю
310 Соснов Роман Харків 165 20 кю
311 Скляренко Владислав Київ 165 20 кю УФГО
312 Калмиков Лев Одеса 164 20 кю
313 Бурда Ілля Одеса 159 20 кю
314 Ні Мінже Чен Харків 153 20 кю
315 Коршок Ганна Київ 152 20 кю 3 юн. сп. р.
316 Ларбі Ідір Одеса 151 20 кю
317 Середа Руслан Дніпро 147 20 кю
318 Венецький Аліскер Одеса 139 20 кю
319 Ігнатенко Анастасія Київ 139 20 кю
320 Карий Максим Київ 135 20 кю
321 Пірогова Юлія Одеса 135 20 кю 3 юн. сп. р.
322 Реділа Софія Рівне 135 20 кю
323 Шолох Іван Київ 135 20 кю
324 Браіловська Валерія Одеса 134 20 кю
325 Безчасний Сєвєр Харків 130 20 кю
326 Пилева Поліна Харків 130 20 кю
327 Єремєєв Матвій Харків 126 20 кю
328 Козинський Нікіта Київ 123 20 кю
329 Сівер Тетяна Київ 120 20 кю
330 Троян Арсеній Київ 118 20 кю
331 Богач Дмитро Одеса 115 20 кю
332 Завадський Іван Київ 109 20 кю
333 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю
334 Весков Євген Дніпро 105 20 кю
335 Бідна Єлизавета Одеса 105 20 кю
336 Ніколаєнко Анастасія Одеса 104 20 кю 3 юн. сп. р.
337 Баркалова Анастасія Київ 103 20 кю
338 Шульженко Михайло Харків 101 20 кю
339 Рибаков Артем Київ 100 20 кю
340 Бачевич Владислав Рівне 100 20 кю
341 Батуріна Ольга Харків 100 20 кю
342 Бардовський Павло Київ 100 20 кю
343 Белінський Віктор Харків 100 20 кю
344 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю
345 Ваврик Дарина Рівне 100 20 кю
346 Войтко Єгор Рівне 100 20 кю
347 Джонгер Марат Харків 100 20 кю
348 Журавель Валерія Харків 100 20 кю
349 Забігайло Анна Київ 100 20 кю
350 Загоройчук Анастасія Рівне 100 20 кю
351 Кім Нейтан Харків 100 20 кю
352 Ковальчук Марина Київ 100 20 кю
353 Коршок Ілля Київ 100 20 кю
354 Крайник Михайло Рівне 100 20 кю
355 Кубар Аліса Київ 100 20 кю
356 Кудря Ольга Рівне 100 20 кю 3 юн. сп. р.
357 Лукомський Юрій Одеса 100 20 кю
358 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю
359 Олійник Анна Київ 100 20 кю
360 Олійник Єлизавета Київ 100 20 кю
361 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю
362 Ріяко Марк Харків 100 20 кю
363 Русановська Наталія Київ 100 20 кю УФГО
364 Терзі Ксенія Одеса 100 20 кю
365 Томашевський Олег Микуличин 100 20 кю
366 Харина Юрій Київ 100 20 кю
367 Яворський Григорій Одеса 100 20 кю
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditEmail this to someonePrint this page