Рейтинг лист УФГо на 1 жовтня 2017 року

1 Качановський Артем Рівне 2740 1 про дан МСУМК УФГО
2 Кравець Андрій Рівне 2712 1 про дан МСУМК УФГО
3 Богацький Дмитро Київ 2536 6 дан МСУМК УФГО
4 Жураковський Богдан Рівне 2520 5 дан МСУ УФГО
5 Корольов Роман Київ 2513 5 дан МСУ УФГО
6 Ридзель Сергій Одеса 2494 5 дан
7 Крушельницький Валерій Рівне 2489 4 дан КМСУ
8 Кокозей Володимир Київ 2467 5 дан УФГО
9 Лопатюк Костянтин Рівне 2450 5 дан МСУ УФГО
10 Гальченко Михайло Київ 2443 5 дан МСУ УФГО
11 Яценко Дмитро Київ 2440 5 дан МСУ УФГО
12 Козлов Михайло Рівне 2370 4 дан
13 Платонов Володимир Київ 2366 4 дан
14 Михалюк Юрій Рівне 2358 3 дан КМСУ УФГО
15 Єрошкін Олександр Рівне 2336 3 дан 1 сп. р. УФГО
16 Богацький Аркадій Київ 2334 4 дан МСУ УФГО
17 Скочко Василь Київ 2334 4 дан КМСУ УФГО
18 Качановський Михайло Рівне 2333 3 дан КМСУ УФГО
19 Лисюк Дмитро Київ 2328 4 дан
20 Кокозей Віктор Київ 2294 3 дан
21 Ружанський Роман Київ 2289 3 дан КМСУ УФГО
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан
23 Ковальов Михайло Харків 2250 3 дан 1 сп. р.
24 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ
25 Лопатенко Костянтин Дніпро 2228 3 дан УФГО
26 Гілязов Олександр Харків 2217 2 дан КМСУ УФГО
27 Борейко Антон Київ 2214 2 дан КМСУ УФГО
28 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.
29 Маруі Ясухіро Токіо 2191 4 дан
30 Єрошкін Юрій Рівне 2169 2 дан КМСУ УФГО
31 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2161 2 дан
32 Черненко Сергій Чорноморськ 2132 1 дан 1 сп.р.
33 Обловатний Володимир Дніпро 2047 1 кю
34 Ліверинов Валерій Одеса 2016 1 кю 1 сп. р. УФГО
35 Михайловський Микола Дніпро 1998 2 кю УФГО
36 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1970 2 кю УФГО
37 Русановський Дмитро Київ 1965 2 кю 1 сп. р.
38 Полянський Олександр Харків 1965 2 кю
39 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю
40 Тарасенко Світлана Київ 1933 2 кю 1 сп. р. УФГО
41 Часновський Євгеній Харків 1931 2 кю 1 сп. р. УФГО
42 Кузнєчиков Сергій Київ 1927 2 кю
43 Кубрак Дар’я Київ 1907 2 кю
44 Тодоров Артем Дніпро 1880 3 кю УФГО
45 Колодін Євген Одеса 1863 3 кю 1 сп. р.
46 Петрашевська Ніка Київ 1853 3 кю 1 сп. р.
47 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р.
48 Бережняк Максим Рівне 1805 3 кю 2 сп. р.
49 Журомський Сергій Рівне 1795 4 кю 1 сп. р.
50 Малко Ярослав Рівне 1789 4 кю 2 сп. р.
51 Малишев Серафім Харків 1783 4 кю 3 сп. р.
52 Васильєв Дмитро Харків 1770 4 кю УФГО
53 Жабчик Тетяна Париж 1753 4 кю
54 Грінченко Семен Харків 1741 4 кю 2 сп. р.
55 Богданович Вадим Київ 1731 4 кю УФГО
56 Корольчук Максим Рівне 1730 4 кю УФГО
57 Кулініч В’ячеслав Дніпро 1728 4 кю
58 Бойко Михайло Дніпро 1721 4 кю УФГО
59 Рудик Юрій Київ 1719 4 кю УФГО
60 Кушнір Роман Рівне 1716 4 кю 2 сп. р. УФГО
61 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю
62 Веденський Кирило Київ 1682 5 кю УФГО
63 Карелов Анатолій Київ 1679 5 кю УФГО
64 Макагон Павло Одеса 1673 5 кю 2 сп. р.
65 Веденський Антон Київ 1651 5 кю
66 Кротович Юлія Київ 1639 5 кю 2 сп. р. УФГО
67 Светлічний Павло Київ 1630 5 кю
68 Чан Ха Ву Київ 1629 5 кю
69 Шередеко Георгій Київ 1619 5 кю 2 сп. р.
70 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю
71 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю
72 Гальченко Григорій Київ 1590 6 кю УФГО
73 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю
74 Русановський Євген Київ 1587 6 кю 2 сп. р.
75 Овсієнко Всеволод Київ 1559 6 кю 3 сп. р.
76 Муха Владислав Київ 1558 6 кю
77 Крушельницька Поліна Рівне 1551 6 кю 2 сп. р.
78 Жаравов Станіслав Ірпінь 1550 6 кю
79 Муха Ігор Київ 1546 6 кю УФГО
80 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю
81 Светлічна Ірина Київ 1532 6 кю
82 Ваврик Анастасія Рівне 1520 6 кю 2 сп. р.
83 Реділа Віктор Рівне 1517 6 кю
84 Канюка Максим Харків 1503 6 кю
85 Шевчук Софія Рівне 1501 6 кю
86 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю
87 Венецький Олександр Одеса 1466 7 кю 2 сп. р.
88 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю
89 Реділа Юлія Рівне 1444 7 кю 2 сп. р.
90 Челишев Олексій Херсон 1438 7 кю УФГО
91 Качановський Володимир Рівне 1432 7 кю УФГО
92 Михалко Володимир Київ 1418 7 кю
93 Ступаченко Сергій Київ 1403 7 кю УФГО
94 Ружанська Камілла Київ 1403 7 кю 3 сп. р.
95 Пелех Віталій Рівне 1398 8 кю 3 сп. р.
96 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р.
97 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю
98 Чуприн Костянтин Краматорськ/Київ 1365 8 кю
99 Бахур Володимир Київ 1359 8 кю УФГО
100 Зінь Ірина Рівне 1358 8 кю
101 Казьміренко Антон Ірпінь 1355 8 кю 1 юн. сп. р.
102 Лялін Максим Дніпро 1350 8 кю
103 Шпіганович Владислав Рівне 1329 8 кю 1 юн. сп. р.
104 Разумова Анна Київ 1328 8 кю УФГО
105 Симоненко Вікторія Київ 1307 8 кю 2 сп. р. УФГО
106 Приходько Іван Київ 1300 8 кю 1 юн. сп. р.
107 Гресько Данило Київ 1297 9 кю 1 юн. сп. р.
108 Колос Христина Рівне 1273 9 кю 2 сп. р.
109 Коробка Сергій Київ 1270 9 кю УФГО
110 Ухов Матвій Рівне 1244 9 кю 1 юн. сп. р.
111 Смоголь Едуард Дніпро 1237 9 кю
112 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю
113 Бірюков Юрій Київ 1216 9 кю
114 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю
115 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1208 9 кю
116 Кушнір Мар’ян Рівне 1192 10 кю 1 юн. сп. р.
117 Проценко Володимир Одеса 1183 10 кю 3 сп. р.
118 Абросімов Євген Харків 1171 10 кю УФГО
119 Бойченко Кирило Запоріжжя 1162 10 кю
120 Доценко Віталій Київ 1156 10 кю УФГО
121 Реділа Ілона Рівне 1148 10 кю 3 сп. р.
122 Бережняк Назар Рівне 1130 10 кю 1 юн. сп. р.
123 Фоломієв Олег Одеса 1122 10 кю 3 сп. р.
124 Кавун Андрій Рівне 1118 10 кю 3 сп. р.
125 Лисенко Єгор Київ 1105 10 кю 1 юн. сп. р.
126 Швецов Микита Харків 1075 11 кю
127 Дончак Олексій Київ 1071 11 кю УФГО
128 Пасічник Данило Рівне 1070 11 кю 1 юн. сп. р.
129 Булах Юлія Харків 1066 11 кю УФГО
130 Лук’янчук Максим Рівне 1041 11 кю 3 сп. р.
131 Украдиго Віктор Одеса 1040 11 кю 3 сп. р.
132 Мазурок Дар’я Харків 1014 11 кю УФГО
133 Вайнгартен Максим Одеса 1013 11 кю
134 Сидоров Кирило Одеса 996 12 кю
135 Билкова Ірина Кривий Ріг 979 12 кю УФГО
136 Мінаєв Микита Київ 975 12 кю 1 юн. сп. р.
137 Хейда Філіп Чехія 968 12 кю
138 Ромащенко Анастасія Одеса 957 12 кю
139 Кухарук Олександр Любомль 955 12 кю УФГО
140 Кирийчук Дмитро Херсон 954 12 кю
141 Стефанович Дмитро Рівне 953 12 кю 1 юн. сп. р.
142 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.
143 Хван Сергій Харків 940 12 кю
144 Малко Олеся Рівне 929 12 кю 1 юн. сп. р.
145 Улан Олександр Гайок 910 12 кю
146 Здоровець Дмитро Дніпро 902 12 кю УФГО
147 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю
148 Ковальчук Богдан Рівне 890 13 кю 1 юн. сп. р.
149 Сільницька Тетяна Київ 889 13 кю УФГО
150 Сичінська Юлія Рівне 885 13 кю 1 юн. сп. р.
151 Кавун Дмитро Рівне 876 13 кю 1 юн. сп. р.
152 Кушнерік Роман Одеса 874 13 кю 1 юн. сп. р.
153 Бабіч Олег Миколаїв 858 13 кю УФГО
154 Овсієнко Костянтин Дніпро 847 13 кю
155 Вєсіч Софія Київ 847 13 кю 1 юн. сп. р.
156 Тарновський Михайло Рівне 844 13 кю 1 юн. сп. р.
157 Туровський Дмитро Київ 828 13 кю УФГО
158 Дорош Віталій Рівне 825 13 кю 1 юн. сп. р.
159 Войно Володимир Рівне 814 13 кю 1 юн. сп. р.
160 Карнюшин Сергій Київ 814 13 кю
161 Калінін Іван Херсон 812 13 кю УФГО
162 Крутін Віталій Херсон 802 13 кю
163 Стасюк Максим Рівне 802 13 кю 1 юн. сп. р.
164 Катаєв Дмитро Київ 799 14 кю УФГО
165 Ляшкевич Тимофій Рівне 793 14 кю 1 юн. сп. р.
166 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.
167 Іштван Єгор Харків 784 14 кю
168 Глущенко Павло Київ 756 14 кю
169 Колодяжний Андрій Київ 725 14 кю
170 Ляшенко Сергій Львів 724 14 кю
171 Пушня Юрій Київ 723 14 кю 1 юн. сп. р.
172 Семещук Андрій Рівне 721 14 кю 2 юн. сп. р.
173 Гончарук Костянтин Київ 716 14 кю УФГО
174 Ткачук Михайло Одеса 714 14 кю
175 Рекстиньш Володимир Київ 713 14 кю УФГО
176 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.
177 Шабельник Тетяна Харків 702 14 кю
178 Круть Євген Харків 696 15 кю
179 Богатиренко Єлизавета Київ 696 15 кю 1 юн. сп. р.
180 Макагон Петро Одеса 695 15 кю 2 юн. сп. р.
181 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.
182 Жихарєва Лілія Київ 688 15 кю УФГО
183 Демидов Мирослав Рівне 679 15 кю 2 юн. сп. р.
184 Дорошенко Дмитро Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.
185 Троцюк Ярослав Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
186 Холод Владислав Одеса 663 15 кю
187 Палій Володимир Київ 657 15 кю УФГО
188 Сопін Денис Київ 653 15 кю
189 Довжук Дмитро Рівне 653 15 кю 2 юн. сп. р.
190 Вихристюк Олександра Рівне 645 15 кю 1 юн. сп. р.
191 Мельник Анна Київ 644 15 кю 2 юн. сп. р.
192 Єрмакова Анастасія Київ 642 15 кю УФГО
193 Волянюк Станіслав Київ 631 15 кю
194 Піддубний Костянтин Жовті Води 629 15 кю УФГО
195 Філоненко Дмитро Дніпро 629 15 кю
196 Щепанюк Олександр Київ 626 15 кю 2 юн. сп. р.
197 Репало Олексій Харків 619 15 кю
198 Лябах Олександр Дніпро 614 15 кю УФГО
199 Казнодій Ярослав Рівне 611 15 кю 2 юн. сп. р.
200 Ваврик Данило Рівне 610 15 кю
201 Холод Устін Одеса 609 15 кю 2 юн. сп. р.
202 Власюк Данило Рівне 595 16 кю 2 юн. сп. р.
203 Артамонов Михайло Київ 592 16 кю 2 юн. сп. р.
204 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю
205 Онищук Богуслав Рівне 580 16 кю 2 юн. сп. р.
206 Бабич Тимофій Київ 568 16 кю
207 Данілевська Ольга Херсон 567 16 кю
208 Богомолов Андрій Харків 562 16 кю
209 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.
210 Земляний Андрій Київ 555 16 кю
211 Коцюруба Микола Київ 554 16 кю УФГО
212 Андрієнкова Катерина Київ 542 16 кю УФГО
213 Криницький Максим Рівне 542 16 кю 3 юн. сп. р.
214 Колесников Микола Харків 529 16 кю УФГО
215 Алексєєнко Данило Харків 528 16 кю
216 Клановець Олексій Київ 515 16 кю УФГО
217 Донець Тимур Київ 510 16 кю УФГО
218 Зінов’єв Михайло Харків 509 16 кю 3 юн. сп. р.
219 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.
220 Мордовець-Ткач Марта Одеса 501 16 кю 2 юн. сп. р.
221 Бердишева Світлана Одеса 498 17 кю
222 Корнієнко Віктор Київ 497 17 кю
223 Коваленко Георгій Харків 497 17 кю 3 юн. сп. р.
224 Файфура Орест Рівне 495 17 кю 3 юн. сп. р.
225 Лехно Антон Одеса 485 17 кю 3 юн. сп. р.
226 Савченко Володимир Рівне 483 17 кю 3 юн. сп. р.
227 Качановська Вікторія Рівне 476 17 кю УФГО
228 Крохмалюк Тимофій Рівне 472 17 кю 3 юн. сп. р.
229 Максименко Ярослав Київ 466 17 кю
230 Лебідь Максим Рівне 463 17 кю 3 юн. сп. р.
231 Сергієнко Павло Київ 460 17 кю УФГО
232 Пеньков Дмитро Харків 456 17 кю 3 юн. сп. р.
233 Костів Юрій Харків 452 17 кю
234 Давидов Олександр Харків 449 17 кю
235 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.
236 Кравець Владислав Київ 423 17 кю 3 юн. сп. р.
237 Невірковець Михайло Рівне 423 17 кю 3 юн. сп. р.
238 Власенко Олександра Київ 420 17 кю 3 юн. сп. р.
239 Харчук Анатолій Рівне 405 17 кю 3 юн. сп. р.
240 Коробко Віктор Київ 404 17 кю
241 Батуріна Раїса Харків 403 17 кю 3 юн. сп. р.
242 Поляков Михайло Харків 399 18 кю 3 юн. сп. р.
243 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю
244 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.
245 Гусак Тимофій Рівне 378 18 кю 3 юн. сп. р.
246 Поздняков Олексій Одеса 372 18 кю
247 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.
248 Гордієнко Іван Харків 366 18 кю 3 юн. сп. р.
249 Сівер Єкатерина Київ 364 18 кю 3 юн. сп. р.
250 Пивоварчук Віталій Рівне 346 18 кю 3 юн. сп. р.
251 Ушаков Максим Харків 346 18 кю
252 Милов Георгій Київ 332 18 кю 3 юн. сп. р.
253 Заєць Орест Рівне 330 18 кю 3 юн. сп. р.
254 Богатиренко Олена Київ 328 18 кю
255 Сипавін Андрій Харків 314 18 кю 3 юн. сп. р.
256 Перевалова Олександра Херсон 310 18 кю
257 Батурін Олексій Харків 306 18 кю УФГО
258 Щепанюк Руслан Київ 304 18 кю УФГО
259 Сарвілова Катерина Харків 300 18 кю 3 юн. сп. р.
260 Гончаров Данило Київ 294 19 кю УФГО
261 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю
262 Ларбі Каміла Одеса 286 19 кю 3 юн. сп. р.
263 Корнійчук Володимир Рівне 284 19 кю
264 Кравець Євген Рівне 280 19 кю
265 Коцюруба Софія Київ 280 19 кю 3 юн. сп. р.
266 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю
267 Терзі Данііл Одеса 271 19 кю
268 Грабарчук Єва Київ 265 19 кю 3 юн. сп. р.
269 Щуровська Домініка Одеса 265 19 кю 3 юн. сп. р.
270 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.
271 Легкий Микита Київ 250 19 кю
272 Карпов Андрій Одеса 244 19 кю УФГО
273 Рудик Тимофій Київ 235 19 кю
274 Столяров Олександр Рівне 234 19 кю
275 Власенко Влада Київ 227 19 кю УФГО
276 Грачов Валерій Одеса 226 19 кю
277 Мрозович Сергій Рівне 226 19 кю
278 Сандара Максим Рівне 220 19 кю 3 юн. сп. р.
279 Бондарєв Євгеній Одеса 219 19 кю
280 Іванов Єгор Одеса 215 19 кю
281 Дімітрова Ніна Одеса 209 19 кю УФГО
282 Закшевська Аліна Одеса 206 19 кю 3 юн. сп. р.
283 Тимошенко Тимур Київ 204 19 кю 3 юн. сп. р.
284 Савченко Матвій Рівне 198 20 кю
285 Гук Федір Харків 197 20 кю
286 Волошин Дмитро Дніпро 195 20 кю
287 Філончук Владислав Рівне 193 20 кю
288 Гаршин Олександр Київ 192 20 кю
289 Халимон Андрій Ніжин 186 20 кю УФГО
290 Бельчук Данило Рівне 185 20 кю
291 Сарвілов Георгій Харків 184 20 кю
292 Ласкавий Орест с. Сокіл Любомльського р-ну 184 20 кю
293 Рибаков Артем Київ 179 20 кю
294 Бороденко Артем Харків 178 20 кю
295 Чижевська Надія Донецьк 168 20 кю
296 Белінський Ігор Харків 165 20 кю
297 Гай Олександр Київ 165 20 кю
298 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю
299 Місюра Ростислав Харків 165 20 кю
300 Сілантьєва Дарина Харків 165 20 кю
301 Соснов Роман Харків 165 20 кю
302 Скляренко Владислав Київ 165 20 кю УФГО
303 Калмиков Лев Одеса 164 20 кю
304 Бачевич Владислав Рівне 164 20 кю
305 Бурда Ілля Одеса 159 20 кю
306 Ні Мінже Чен Харків 153 20 кю
307 Коршок Ганна Київ 152 20 кю 3 юн. сп. р.
308 Ларбі Ідір Одеса 151 20 кю
309 Середа Руслан Дніпро 147 20 кю
310 Венецький Аліскер Одеса 139 20 кю
311 Карий Максим Київ 135 20 кю
312 Пірогова Юлія Одеса 135 20 кю 3 юн. сп. р.
313 Реділа Софія Рівне 135 20 кю
314 Браіловська Валерія Одеса 134 20 кю
315 Безчасний Сєвєр Харків 130 20 кю
316 Пилева Поліна Харків 130 20 кю
317 Єремєєв Матвій Харків 126 20 кю
318 Козинський Нікіта Київ 123 20 кю
319 Сівер Тетяна Київ 120 20 кю
320 Троян Арсеній Київ 118 20 кю
321 Богач Дмитро Одеса 115 20 кю
322 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю
323 Весков Євген Дніпро 105 20 кю
324 Бідна Єлизавета Одеса 105 20 кю
325 Баркалова Анастасія Київ 103 20 кю
326 Шульженко Михайло Харків 101 20 кю
327 Батуріна Ольга Харків 100 20 кю
328 Ніколаєнко Анастасія Одеса 100 20 кю 3 юн. сп. р.
329 Бардовський Павло Київ 100 20 кю
330 Белінський Віктор Харків 100 20 кю
331 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю
332 Ваврик Дарина Рівне 100 20 кю
333 Войтко Єгор Рівне 100 20 кю
334 Джонгер Марат Харків 100 20 кю
335 Журавель Валерія Харків 100 20 кю
336 Завадський Іван Київ 100 20 кю
337 Загоройчук Анастасія Рівне 100 20 кю
338 Ігнатенко Анастасія Київ 100 20 кю
339 Кім Нейтан Харків 100 20 кю
340 Ковальчук Марина Київ 100 20 кю
341 Коршок Ілля Київ 100 20 кю
342 Крайник Михайло Рівне 100 20 кю
343 Кубар Аліса Київ 100 20 кю
344 Кудря Ольга Рівне 100 20 кю 3 юн. сп. р.
345 Лукомський Юрій Одеса 100 20 кю
346 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю
347 Олійник Дмитро Рівне 100 20 кю
348 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю
349 Ріяко Марк Харків 100 20 кю
350 Русановська Наталія Київ 100 20 кю УФГО
351 Терзі Ксенія Одеса 100 20 кю
352 Томашевський Олег Микуличин 100 20 кю
353 Харина Юрій Київ 100 20 кю
354 Яворський Григорій Одеса 100 20 кю
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditEmail this to someonePrint this page