Рейтинг лист УФГо на 1 вересня 2017 року

1 Качановський Артем Рівне 2740 1 про МСУМК УФГО
2 Кравець Андрій Рівне 2712 1 про МСУМК УФГО
3 Богацький Дмитро Київ 2536 6 дан МСУМК УФГО
4 Жураковський Богдан Рівне 2520 5 дан МСУ УФГО
5 Корольов Роман Київ 2513 5 дан МСУ УФГО
6 Ридзель Сергій Одеса 2494 5 дан
7 Крушельницький Валерій Рівне 2489 4 дан КМСУ
8 Кокозей Володимир Київ 2467 5 дан УФГО
9 Лопатюк Костянтин Рівне 2458 5 дан МСУ УФГО
10 Гальченко Михайло Київ 2443 5 дан МСУ УФГО
11 Яценко Дмитро Київ 2433 5 дан МСУ УФГО
12 Козлов Михайло Рівне 2370 4 дан
13 Платонов Володимир Київ 2366 4 дан
14 Михалюк Юрій Рівне 2348 3 дан КМСУ УФГО
15 Богацький Аркадій Київ 2343 4 дан МСУ УФГО
16 Єрошкін Олександр Рівне 2336 3 дан 1 сп. р. УФГО
17 Качановський Михайло Рівне 2333 3 дан КМСУ УФГО
18 Лисюк Дмитро Київ 2328 4 дан
19 Скочко Василь Київ 2322 4 дан КМСУ УФГО
20 Кокозей Віктор Київ 2294 3 дан
21 Ружанський Роман Київ 2289 3 дан КМСУ УФГО
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан
23 Ковальов Михайло Харків 2250 3 дан 1 сп. р.
24 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ
25 Лопатенко Костянтин Дніпро 2235 3 дан УФГО
26 Борейко Антон Київ 2213 2 дан КМСУ УФГО
27 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.
28 Гілязов Олександр Харків 2200 2 дан КМСУ УФГО
29 Маруі Ясухіро Токіо 2191 4 дан
30 Єрошкін Юрій Рівне 2169 2 дан КМСУ УФГО
31 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2161 2 дан
32 Черненко Сергій Чорноморськ 2132 1 дан
33 Обловатний Володимир Дніпро 2047 1 кю
34 Ліверинов Валерій Одеса 2016 1 кю 1 сп. р. УФГО
35 Михайловський Микола Дніпро 1998 2 кю УФГО
36 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1970 2 кю УФГО
37 Русановський Дмитро Київ 1969 2 кю 1 сп. р.
38 Полянський Олександр Харків 1965 2 кю
39 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю
40 Часновський Євгеній Харків 1933 2 кю 1 сп. р. УФГО
41 Кузнєчиков Сергій Київ 1927 2 кю
42 Тарасенко Світлана Київ 1927 2 кю 1 сп. р. УФГО
43 Кубрак Дар’я Київ 1907 2 кю
44 Тодоров Артем Дніпро 1905 2 кю УФГО
45 Колодін Євген Одеса 1863 3 кю 2 сп. р.
46 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р.
47 Петрашевська Ніка Київ 1843 3 кю 1 сп. р.
48 Журомський Сергій Рівне 1795 4 кю 1 сп. р.
49 Малко Ярослав Рівне 1789 4 кю 2 сп. р.
50 Малишев Серафім Харків 1783 4 кю 3 сп. р.
51 Бережняк Максим Рівне 1782 4 кю 2 сп. р.
52 Васильєв Дмитро Харків 1770 4 кю УФГО
53 Жабчик Тетяна Париж 1753 4 кю
54 Грінченко Семен Харків 1741 4 кю 2 сп. р.
55 Богданович Вадим Київ 1731 4 кю УФГО
56 Корольчук Максим Рівне 1730 4 кю УФГО
57 Кулініч В’ячеслав Дніпро 1728 4 кю
58 Кушнір Роман Рівне 1721 4 кю 2 сп. р. УФГО
59 Бойко Михайло Дніпро 1721 4 кю УФГО
60 Рудик Юрій Київ 1719 4 кю УФГО
61 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю
62 Веденський Кирило Київ 1682 5 кю УФГО
63 Карелов Анатолій Київ 1679 5 кю УФГО
64 Макагон Павло Одеса 1673 5 кю 2 сп. р.
65 Веденський Антон Київ 1651 5 кю
66 Кротович Юлія Київ 1635 5 кю 2 сп. р. УФГО
67 Светлічний Павло Київ 1630 5 кю
68 Чан Ха Ву Київ 1629 5 кю
69 Шередеко Георгій Київ 1619 5 кю 2 сп. р.
70 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю
71 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю
72 Гальченко Григорій Київ 1590 6 кю УФГО
73 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю
74 Русановський Євген Київ 1587 6 кю 2 сп. р.
75 Овсієнко Всеволод Київ 1559 6 кю 3 сп. р.
76 Муха Владислав Київ 1558 6 кю
77 Крушельницька Поліна Рівне 1555 6 кю 2 сп. р.
78 Жаравов Станіслав Ірпінь 1550 6 кю
79 Муха Ігор Київ 1546 6 кю УФГО
80 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю
81 Светлічна Ірина Київ 1532 6 кю
82 Ваврик Анастасія Рівне 1520 6 кю 2 сп. р.
83 Реділа Віктор Рівне 1517 6 кю
84 Канюка Максим Харків 1503 6 кю
85 Шевчук Софія Рівне 1501 6 кю
86 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю
87 Симоненко Вікторія Київ 1471 7 кю 2 сп. р. УФГО
88 Венецький Олександр Одеса 1466 7 кю 3 сп. р.
89 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю
90 Челишев Олексій Херсон 1438 7 кю УФГО
91 Качановський Володимир Рівне 1432 7 кю УФГО
92 Михалко Володимир Київ 1418 7 кю
93 Ступаченко Сергій Київ 1403 7 кю УФГО
94 Ружанська Камілла Київ 1403 7 кю 3 сп. р.
95 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р.
96 Пелех Віталій Рівне 1384 8 кю 3 сп. р.
97 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю
98 Чуприн Костянтин Краматорськ/Київ 1365 8 кю
99 Бахур Володимир Київ 1359 8 кю УФГО
100 Зінь Ірина Рівне 1358 8 кю
101 Казьміренко Антон Ірпінь 1355 8 кю 1 юн. сп. р.
102 Лялін Максим Дніпро 1350 8 кю
103 Реділа Юлія Рівне 1331 8 кю 2 сп. р.
104 Разумова Анна Київ 1328 8 кю УФГО
105 Приходько Іван Київ 1300 8 кю 1 юн. сп. р.
106 Гресько Данило Київ 1297 9 кю 1 юн. сп. р.
107 Шпіганович Владислав Рівне 1295 9 кю 1 юн. сп. р.
108 Колос Христина Рівне 1273 9 кю 2 сп. р.
109 Коробка Сергій Київ 1270 9 кю УФГО
110 Реділа Ілона Рівне 1242 9 кю 3 сп. р.
111 Смоголь Едуард Дніпро 1237 9 кю
112 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю
113 Бірюков Юрій Київ 1216 9 кю
114 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю
115 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1208 9 кю
116 Кушнір Мар’ян Рівне 1200 9 кю 1 юн. сп. р.
117 Проценко Володимир Одеса 1183 10 кю 3 сп. р.
118 Абросімов Євген Харків 1171 10 кю УФГО
119 Бойченко Кирило Запоріжжя 1162 10 кю
120 Доценко Віталій Київ 1156 10 кю УФГО
121 Ухов Матвій Рівне 1149 10 кю 1 юн. сп. р.
122 Кавун Андрій Рівне 1135 10 кю 3 сп. р.
123 Фоломієв Олег Одеса 1122 10 кю 3 сп. р.
124 Лисенко Єгор Київ 1105 10 кю 1 юн. сп. р.
125 Швецов Микита Харків 1075 11 кю
126 Дончак Олексій Київ 1071 11 кю УФГО
127 Булах Юлія Харків 1066 11 кю УФГО
128 Бережняк Назар Рівне 1057 11 кю 1 юн. сп. р.
129 Лук’янчук Максим Рівне 1041 11 кю 3 сп. р.
130 Украдиго Віктор Одеса 1040 11 кю 3 сп. р.
131 Мазурок Дар’я Харків 1014 11 кю УФГО
132 Вайнгартен Максим Одеса 1013 11 кю
133 Пасічник Данило Рівне 1002 11 кю 1 юн. сп. р.
134 Сидоров Кирило Одеса 996 12 кю
135 Билкова Ірина Кривий Ріг 979 12 кю УФГО
136 Мінаєв Микита Київ 975 12 кю 1 юн. сп. р.
137 Хейда Філіп Чехія 968 12 кю
138 Ромащенко Анастасія Одеса 957 12 кю
139 Кухарук Олександр Любомль 955 12 кю УФГО
140 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.
141 Хван Сергій Харків 940 12 кю
142 Малко Олеся Рівне 929 12 кю 1 юн. сп. р.
143 Улан Олександр Гайок 910 12 кю
144 Здоровець Дмитро Дніпро 902 12 кю УФГО
145 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю
146 Ковальчук Богдан Рівне 895 13 кю 1 юн. сп. р.
147 Сільницька Тетяна Київ 889 13 кю УФГО
148 Сичінська Юлія Рівне 885 13 кю 1 юн. сп. р.
149 Кушнерік Роман Одеса 874 13 кю 1 юн. сп. р.
150 Войно Володимир Рівне 866 13 кю 1 юн. сп. р.
151 Бабіч Олег Миколаїв 858 13 кю УФГО
152 Стефанович Дмитро Рівне 849 13 кю 1 юн. сп. р.
153 Овсієнко Костянтин Дніпро 847 13 кю
154 Вєсіч Софія Київ 847 13 кю 1 юн. сп. р.
155 Тарновський Михайло Рівне 844 13 кю 1 юн. сп. р.
156 Туровський Дмитро Київ 828 13 кю УФГО
157 Дорош Віталій Рівне 825 13 кю 1 юн. сп. р.
158 Калінін Іван Херсон 815 13 кю
159 Карнюшин Сергій Київ 814 13 кю
160 Стасюк Максим Рівне 802 13 кю 1 юн. сп. р.
161 Катаєв Дмитро Київ 799 14 кю УФГО
162 Пушня Юрій Київ 797 14 кю 1 юн. сп. р.
163 Ляшкевич Тимофій Рівне 793 14 кю 1 юн. сп. р.
164 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.
165 Іштван Єгор Харків 784 14 кю
166 Глущенко Павло Київ 756 14 кю
167 Кавун Дмитро Рівне 736 14 кю 2 юн. сп. р.
168 Колодяжний Андрій Київ 725 14 кю
169 Ляшенко Сергій Львів 724 14 кю
170 Гончарук Костянтин Київ 716 14 кю УФГО
171 Ткачук Михайло Одеса 714 14 кю
172 Рекстиньш Володимир Київ 713 14 кю УФГО
173 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.
174 Шабельник Тетяна Харків 702 14 кю
175 Круть Євген Харків 696 15 кю
176 Богатиренко Єлизавета Київ 696 15 кю 1 юн. сп. р.
177 Макагон Петро Одеса 695 15 кю 2 юн. сп. р.
178 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.
179 Жихарєва Лілія Київ 688 15 кю УФГО
180 Семещук Андрій Рівне 678 15 кю 2 юн. сп. р.
181 Дорошенко Дмитро Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.
182 Троцюк Ярослав Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
183 Холод Владислав Одеса 663 15 кю
184 Палій Володимир Київ 657 15 кю УФГО
185 Онищук Богуслав Рівне 656 15 кю 2 юн. сп. р.
186 Сопін Денис Київ 653 15 кю
187 Довжук Дмитро Рівне 653 15 кю 2 юн. сп. р.
188 Вихристюк Олександра Рівне 645 15 кю 1 юн. сп. р.
189 Мельник Анна Київ 644 15 кю 2 юн. сп. р.
190 Єрмакова Анастасія Київ 642 15 кю УФГО
191 Волянюк Станіслав Київ 631 15 кю
192 Піддубний Костянтин Жовті Води 629 15 кю УФГО
193 Філоненко Дмитро Дніпро 629 15 кю
194 Щепанюк Олександр Київ 626 15 кю 2 юн. сп. р.
195 Репало Олексій Харків 619 15 кю
196 Лябах Олександр Дніпро 614 15 кю УФГО
197 Ваврик Данило Рівне 610 15 кю
198 Власюк Данило Рівне 595 16 кю 2 юн. сп. р.
199 Артамонов Михайло Київ 592 16 кю 2 юн. сп. р.
200 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю
201 Бабич Тимофій Київ 568 16 кю
202 Холод Устін Одеса 568 16 кю 3 юн. сп. р.
203 Богомолов Андрій Харків 562 16 кю
204 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.
205 Земляний Андрій Київ 555 16 кю
206 Коцюруба Микола Київ 554 16 кю УФГО
207 Андрієнкова Катерина Київ 542 16 кю УФГО
208 Демидов Мирослав Рівне 530 16 кю 2 юн. сп. р.
209 Колесников Микола Харків 529 16 кю УФГО
210 Алексєєнко Данило Харків 528 16 кю
211 Клановець Олексій Київ 515 16 кю УФГО
212 Донець Тимур Київ 510 16 кю УФГО
213 Лебідь Максим Рівне 509 16 кю
214 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.
215 Мордовець-Ткач Марта Одеса 501 16 кю 2 юн. сп. р.
216 Бердишева Світлана Одеса 498 17 кю
217 Корнієнко Віктор Київ 497 17 кю
218 Казнодій Ярослав Рівне 489 17 кю 3 юн. сп. р.
219 Лехно Антон Одеса 485 17 кю 3 юн. сп. р.
220 Савченко Володимир Рівне 483 17 кю 3 юн. сп. р.
221 Крохмалюк Тимофій Рівне 472 17 кю 3 юн. сп. р.
222 Максименко Ярослав Київ 466 17 кю
223 Сергієнко Павло Київ 460 17 кю УФГО
224 Костів Юрій Харків 452 17 кю
225 Давидов Олександр Харків 449 17 кю
226 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.
227 Коваленко Георгій Харків 424 17 кю 3 юн. сп. р.
228 Кравець Владислав Київ 423 17 кю 3 юн. сп. р.
229 Пеньков Дмитро Харків 420 17 кю 3 юн. сп. р.
230 Власенко Олександра Київ 420 17 кю 3 юн. сп. р.
231 Криницький Максим Рівне 409 17 кю 3 юн. сп. р.
232 Коробко Віктор Київ 404 17 кю
233 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю
234 Невірковець Михайло Рівне 389 18 кю 3 юн. сп. р.
235 Файфура Орест Рівне 387 18 кю 3 юн. сп. р.
236 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.
237 Гусак Тимофій Рівне 378 18 кю 3 юн. сп. р.
238 Поздняков Олексій Одеса 372 18 кю
239 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.
240 Пивоварчук Віталій Рівне 370 18 кю 3 юн. сп. р.
241 Поляков Михайло Харків 367 18 кю 3 юн. сп. р.
242 Гордієнко Іван Харків 366 18 кю 3 юн. сп. р.
243 Сівер Єкатерина Київ 364 18 кю 3 юн. сп. р.
244 Ушаков Максим Харків 346 18 кю
245 Милов Георгій Київ 332 18 кю 3 юн. сп. р.
246 Богатиренко Олена Київ 328 18 кю
247 Качановська Вікторія Рівне 318 18 кю УФГО
248 Батурін Олексій Харків 306 18 кю УФГО
249 Заєць Орест Рівне 306 18 кю 3 юн. сп. р.
250 Щепанюк Руслан Київ 304 18 кю УФГО
251 Гончаров Данило Київ 294 19 кю УФГО
252 Сандара Максим Рівне 289 19 кю 3 юн. сп. р.
253 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю
254 Зінов’єв Михайло Харків 288 19 кю 3 юн. сп. р.
255 Батуріна Раїса Харків 288 19 кю 3 юн. сп. р.
256 Ларбі Каміла Одеса 286 19 кю 3 юн. сп. р.
257 Корнійчук Володимир Рівне 284 19 кю
258 Кравець Євген Рівне 280 19 кю
259 Сарвілов Георгій Харків 280 19 кю
260 Коцюруба Софія Київ 280 19 кю 3 юн. сп. р.
261 Харчук Анатолій Рівне 271 19 кю
262 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю
263 Терзі Данііл Одеса 271 19 кю
264 Грабарчук Єва Київ 265 19 кю 3 юн. сп. р.
265 Щуровська Домініка Одеса 265 19 кю 3 юн. сп. р.
266 Бельчук Данило Рівне 264 19 кю
267 Сипавін Андрій Харків 259 19 кю
268 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.
269 Легкий Микита Київ 250 19 кю
270 Сарвілова Катерина Харків 246 19 кю 3 юн. сп. р.
271 Карпов Андрій Одеса 244 19 кю УФГО
272 Рудик Тимофій Київ 235 19 кю
273 Столяров Олександр Рівне 234 19 кю
274 Власенко Влада Київ 227 19 кю УФГО
275 Грачов Валерій Одеса 226 19 кю
276 Мрозович Сергій Рівне 226 19 кю
277 Бондарєв Євгеній Одеса 219 19 кю
278 Іванов Єгор Одеса 215 19 кю
279 Дімітрова Ніна Одеса 209 19 кю УФГО
280 Закшевська Аліна Одеса 206 19 кю 3 юн. сп. р.
281 Тимошенко Тимур Київ 204 19 кю 3 юн. сп. р.
282 Савченко Матвій Рівне 198 20 кю
283 Гук Федір Харків 197 20 кю
284 Волошин Дмитро Дніпро 195 20 кю
285 Філончук Владислав Рівне 193 20 кю
286 Гаршин Олександр Київ 192 20 кю
287 Халимон Андрій Ніжин 186 20 кю УФГО
288 Ласкавий Орест с. Сокіл Любомльського р-ну 184 20 кю
289 Рибаков Артем Київ 179 20 кю
290 Бороденко Артем Харків 178 20 кю
291 Чижевська Надія Донецьк 168 20 кю
292 Белінський Ігор Харків 165 20 кю
293 Гай Олександр Київ 165 20 кю
294 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю
295 Місюра Ростислав Харків 165 20 кю
296 Сілантьєва Дарина Харків 165 20 кю
297 Соснов Роман Харків 165 20 кю
298 Скляренко Владислав Київ 165 20 кю УФГО
299 Калмиков Лев Одеса 164 20 кю
300 Бурда Ілля Одеса 159 20 кю
301 Коршок Ганна Київ 152 20 кю 3 юн. сп. р.
302 Ларбі Ідір Одеса 151 20 кю
303 Середа Руслан Дніпро 147 20 кю
304 Венецький Аліскер Одеса 139 20 кю
305 Бачевич Владислав Рівне 135 20 кю
306 Карий Максим Київ 135 20 кю
307 Пірогова Юлія Одеса 135 20 кю 3 юн. сп. р.
308 Реділа Софія Рівне 135 20 кю
309 Браіловська Валерія Одеса 134 20 кю
310 Безчасний Сєвєр Харків 130 20 кю
311 Пилева Поліна Харків 130 20 кю
312 Єремєєв Матвій Харків 126 20 кю
313 Козинський Нікіта Київ 123 20 кю
314 Сівер Тетяна Київ 120 20 кю
315 Троян Арсеній Київ 118 20 кю
316 Богач Дмитро Одеса 115 20 кю
317 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю
318 Весков Євген Дніпро 105 20 кю
319 Бідна Єлизавета Одеса 105 20 кю
320 Баркалова Анастасія Київ 103 20 кю
321 Шульженко Михайло Харків 101 20 кю
322 Ніколаєнко Анастасія Одеса 100 20 кю
323 Бардовський Павло Київ 100 20 кю
324 Белінський Віктор Харків 100 20 кю
325 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю
326 Ваврик Дарина Рівне 100 20 кю
327 Войтко Єгор Рівне 100 20 кю
328 Джонгер Марат Харків 100 20 кю
329 Журавель Валерія Харків 100 20 кю
330 Завадський Іван Київ 100 20 кю
331 Загоройчук Анастасія Рівне 100 20 кю
332 Ігнатенко Анастасія Київ 100 20 кю
333 Кім Нейтан Харків 100 20 кю
334 Ковальчук Марина Київ 100 20 кю
335 Коршок Ілля Київ 100 20 кю
336 Крайник Михайло Рівне 100 20 кю
337 Кубар Аліса Київ 100 20 кю
338 Кудря Ольга Рівне 100 20 кю 3 юн. сп. р.
339 Лукомський Юрій Одеса 100 20 кю
340 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю
341 Олійник Дмитро Рівне 100 20 кю
342 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю
343 Русановська Наталія Київ 100 20 кю УФГО
344 Терзі Ксенія Одеса 100 20 кю
345 Томашевський Олег Микуличин 100 20 кю
346 Харина Юрій Київ 100 20 кю
347 Яворський Григорій Одеса 100 20 кю
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditEmail this to someonePrint this page