Рейтинг лист УФГо на 1 серпня 2017 року

1 Качановський Артем Рівне 2740 1 про МСУМК УФГО
2 Кравець Андрій Рівне 2712 1 про МСУМК УФГО
3 Богацький Дмитро Київ 2536 6 дан МСУМК УФГО
4 Жураковський Богдан Рівне 2520 5 дан МСУ УФГО
5 Корольов Роман Київ 2504 5 дан МСУ УФГО
6 Ридзель Сергій Одеса 2494 5 дан
7 Крушельницький Валерій Рівне 2479 4 дан КМСУ
8 Кокозей Володимир Київ 2467 5 дан УФГО
9 Лопатюк Костянтин Рівне 2458 5 дан МСУ УФГО
10 Гальченко Михайло Київ 2453 5 дан МСУ УФГО
11 Яценко Дмитро Київ 2433 5 дан МСУ УФГО
12 Козлов Михайло Рівне 2370 4 дан
13 Платонов Володимир Київ 2366 4 дан
14 Качановський Михайло Рівне 2361 3 дан КМСУ УФГО
15 Михалюк Юрій Рівне 2348 3 дан КМСУ УФГО
16 Богацький Аркадій Київ 2347 4 дан МСУ УФГО
17 Єрошкін Олександр Рівне 2336 3 дан 1 сп. р. УФГО
18 Лисюк Дмитро Київ 2328 4 дан
19 Скочко Василь Київ 2322 4 дан КМСУ УФГО
20 Кокозей Віктор Київ 2294 3 дан
21 Ружанський Роман Київ 2289 3 дан КМСУ УФГО
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан
23 Ковальов Михайло Харків 2250 3 дан 1 сп. р.
24 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ
25 Лопатенко Костянтин Дніпро 2235 3 дан УФГО
26 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.
27 Гілязов Олександр Харків 2183 1 дан КМСУ УФГО
28 Єрошкін Юрій Рівне 2169 2 дан КМСУ УФГО
29 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2161 2 дан
30 Борейко Антон Київ 2161 1 дан УФГО
31 Обловатний Володимир Дніпро 2047 1 дан
32 Ліверинов Валерій Одеса 2032 1 кю 1 сп. р. УФГО
33 Михайловський Микола Дніпро 1998 2 кю УФГО
34 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1970 2 кю УФГО
35 Полянський Олександр Харків 1965 2 кю
36 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю
37 Русановський Дмитро Київ 1936 2 кю 1 сп. р.
38 Часновський Євгеній Харків 1933 2 кю 1 сп. р. УФГО
39 Кузнєчиков Сергій Київ 1927 2 кю
40 Кубрак Дар’я Київ 1907 2 кю
41 Тодоров Артем Дніпро 1905 2 кю УФГО
42 Тарасенко Світлана Київ 1898 3 кю 1 сп. р. УФГО
43 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р.
44 Колодін Євген Одеса 1819 3 кю 2 сп. р.
45 Васильєв Дмитро Харків 1804 3 кю УФГО
46 Журомський Сергій Рівне 1795 4 кю 1 сп. р.
47 Петрашевська Ніка Київ 1790 4 кю 1 сп. р.
48 Малко Ярослав Рівне 1789 4 кю 2 сп. р.
49 Жабчик Тетяна Париж 1769 4 кю
50 Грінченко Семен Харків 1741 4 кю 2 сп. р.
51 Богданович Вадим Київ 1731 4 кю УФГО
52 Корольчук Максим Рівне 1730 4 кю УФГО
53 Кулініч В’ячеслав Дніпро 1728 4 кю
54 Рудик Юрій Київ 1719 4 кю УФГО
55 Кушнір Роман Рівне 1701 4 кю 2 сп. р. УФГО
56 Бойко Михайло Дніпро 1697 5 кю УФГО
57 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю
58 Веденський Кирило Київ 1682 5 кю УФГО
59 Макагон Павло Одеса 1679 5 кю 2 сп. р.
60 Карелов Анатолій Київ 1679 5 кю УФГО
61 Веденський Антон Київ 1651 5 кю
62 Светлічний Павло Київ 1630 5 кю
63 Чан Ха Ву Київ 1629 5 кю
64 Гальченко Григорій Київ 1629 5 кю УФГО
65 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю
66 Бережняк Максим Рівне 1602 5 кю 2 сп. р.
67 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю
68 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю
69 Муха Владислав Київ 1558 6 кю
70 Жаравов Станіслав Ірпінь 1550 6 кю
71 Русановський Євген Київ 1538 6 кю 2 сп. р.
72 Крушельницька Поліна Рівне 1538 6 кю 2 сп. р.
73 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю
74 Светлічна Ірина Київ 1532 6 кю
75 Ваврик Анастасія Рівне 1520 6 кю 2 сп. р.
76 Реділа Віктор Рівне 1517 6 кю
77 Симоненко Вікторія Київ 1511 6 кю 2 сп. р. УФГО
78 Канюка Максим Харків 1503 6 кю
79 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю
80 Шередеко Георгій Київ 1478 7 кю 2 сп. р.
81 Кротович Юлія Київ 1477 7 кю 2 сп. р. УФГО
82 Овсієнко Всеволод Київ 1472 7 кю 3 сп. р.
83 Пелех Віталій Рівне 1470 7 кю 3 сп. р.
84 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю
85 Челишев Олексій Херсон 1436 7 кю УФГО
86 Качановський Володимир Рівне 1432 7 кю УФГО
87 Михалко Володимир Київ 1418 7 кю
88 Ступаченко Сергій Київ 1403 7 кю УФГО
89 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р.
90 Муха Ігор Київ 1373 8 кю УФГО
91 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю
92 Чуприн Костянтин Краматорськ/Київ 1365 8 кю
93 Венецький Олександр Одеса 1359 8 кю 3 сп. р.
94 Бахур Володимир Київ 1359 8 кю УФГО
95 Зінь Ірина Рівне 1358 8 кю
96 Казьміренко Антон Ірпінь 1355 8 кю 1 юн. сп. р.
97 Лялін Максим Дніпро 1350 8 кю
98 Реділа Юлія Рівне 1333 8 кю 2 сп. р.
99 Шпіганович Владислав Рівне 1295 9 кю 1 юн. сп. р.
100 Ружанська Камілла Київ 1280 9 кю 3 сп. р.
101 Колос Христина Рівне 1273 9 кю 2 сп. р.
102 Коробка Сергій Київ 1270 9 кю УФГО
103 Гресько Данило Київ 1251 9 кю 1 юн. сп. р.
104 Приходько Іван Київ 1245 9 кю 1 юн. сп. р.
105 Реділа Ілона Рівне 1237 9 кю 3 сп. р.
106 Смоголь Едуард Дніпро 1237 9 кю
107 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю
108 Бірюков Юрій Київ 1216 9 кю
109 Разумова Анна Київ 1216 9 кю УФГО
110 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю
111 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1208 9 кю
112 Малишев Серафім Харків 1191 10 кю 3 сп. р.
113 Проценко Володимир Одеса 1173 10 кю 3 сп. р.
114 Абросімов Євген Харків 1171 10 кю УФГО
115 Бойченко Кирило Запоріжжя 1162 10 кю
116 Доценко Віталій Київ 1156 10 кю УФГО
117 Ухов Матвій Рівне 1149 10 кю 1 юн. сп. р.
118 Бережняк Назар Рівне 1130 10 кю 1 юн. сп. р.
119 Фоломієв Олег Одеса 1122 10 кю 3 сп. р.
120 Мінаєв Микита Київ 1117 10 кю 1 юн. сп. р.
121 Кавун Андрій Рівне 1109 10 кю 3 сп. р.
122 Мазурок Дар’я Харків 1099 11 кю УФГО
123 Кушнір Мар’ян Рівне 1097 11 кю 1 юн. сп. р.
124 Швецов Микита Харків 1075 11 кю
125 Дончак Олексій Київ 1071 11 кю УФГО
126 Лук’янчук Максим Рівне 1041 11 кю 3 сп. р.
127 Лисенко Єгор Київ 1036 11 кю 1 юн. сп. р.
128 Вайнгартен Максим Одеса 1013 11 кю
129 Пасічник Данило Рівне 1002 11 кю 1 юн. сп. р.
130 Сидоров Кирило Одеса 997 12 кю
131 Билкова Ірина Кривий Ріг 979 12 кю УФГО
132 Хейда Філіп Чехія 968 12 кю
133 Сільницька Тетяна Київ 948 12 кю УФГО
134 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.
135 Хван Сергій Харків 940 12 кю
136 Булах Юлія Харків 933 12 кю УФГО
137 Туровський Дмитро Київ 925 12 кю УФГО
138 Улан Олександр Гайок 910 12 кю
139 Малко Олеся Рівне 907 12 кю 1 юн. сп. р.
140 Здоровець Дмитро Дніпро 902 12 кю УФГО
141 Сичінська Юлія Рівне 900 12 кю 1 юн. сп. р.
142 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю
143 Ковальчук Богдан Рівне 895 13 кю 1 юн. сп. р.
144 Пушня Юрій Київ 874 13 кю 3 юн. сп. р.
145 Войно Володимир Рівне 866 13 кю 1 юн. сп. р.
146 Бабіч Олег Миколаїв 858 13 кю УФГО
147 Стефанович Дмитро Рівне 849 13 кю 1 юн. сп. р.
148 Овсієнко Костянтин Дніпро 847 13 кю
149 Тарновський Михайло Рівне 844 13 кю 1 юн. сп. р.
150 Украдиго Віктор Одеса 843 13 кю 3 сп. р.
151 Дорош Віталій Рівне 825 13 кю 1 юн. сп. р.
152 Калінін Іван Херсон 815 13 кю
153 Карнюшин Сергій Київ 814 13 кю
154 Стасюк Максим Рівне 802 13 кю 1 юн. сп. р.
155 Катаєв Дмитро Київ 799 14 кю УФГО
156 Ляшкевич Тимофій Рівне 793 14 кю 1 юн. сп. р.
157 Вєсіч Софія Київ 793 14 кю 1 юн. сп. р.
158 Кушнерік Роман Одеса 792 14 кю 2 юн. сп. р.
159 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.
160 Іштван Єгор Харків 784 14 кю
161 Кухарук Олександр Любомль 783 14 кю УФГО
162 Глущенко Павло Київ 756 14 кю
163 Колодяжний Андрій Київ 725 14 кю
164 Ляшенко Сергій Львів 724 14 кю
165 Гончарук Костянтин Київ 716 14 кю УФГО
166 Рекстиньш Володимир Київ 713 14 кю УФГО
167 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.
168 Ткачук Михайло Одеса 707 14 кю
169 Шабельник Тетяна Харків 702 14 кю
170 Кавун Дмитро Рівне 700 14 кю 2 юн. сп. р.
171 Круть Євген Харків 696 15 кю
172 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.
173 Дорошенко Дмитро Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.
174 Троцюк Ярослав Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
175 Семещук Андрій Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
176 Холод Владислав Одеса 663 15 кю
177 Палій Володимир Київ 657 15 кю УФГО
178 Онищук Богуслав Рівне 656 15 кю 2 юн. сп. р.
179 Жихарєва Лілія Київ 655 15 кю УФГО
180 Сопін Денис Київ 653 15 кю
181 Довжук Дмитро Рівне 653 15 кю 2 юн. сп. р.
182 Вихристюк Олександра Рівне 645 15 кю 1 юн. сп. р.
183 Єрмакова Анастасія Київ 642 15 кю УФГО
184 Андрієнкова Катерина Київ 633 15 кю УФГО
185 Волянюк Станіслав Київ 631 15 кю
186 Піддубний Костянтин Жовті Води 629 15 кю УФГО
187 Філоненко Дмитро Дніпро 629 15 кю
188 Щепанюк Олександр Київ 626 15 кю 2 юн. сп. р.
189 Репало Олексій Харків 619 15 кю
190 Лябах Олександр Дніпро 614 15 кю УФГО
191 Ваврик Данило Рівне 610 15 кю
192 Богатиренко Єлизавета Київ 605 15 кю 1 юн. сп. р.
193 Власюк Данило Рівне 595 16 кю 2 юн. сп. р.
194 Артамонов Михайло Київ 592 16 кю 2 юн. сп. р.
195 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю
196 Макагон Петро Одеса 592 16 кю 3 юн. сп. р.
197 Холод Устін Одеса 590 16 кю 3 юн. сп. р.
198 Бабич Тимофій Київ 568 16 кю
199 Богомолов Андрій Харків 562 16 кю
200 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.
201 Земляний Андрій Київ 555 16 кю
202 Коцюруба Микола Київ 554 16 кю УФГО
203 Бердишева Світлана Одеса 531 16 кю
204 Демидов Мирослав Рівне 530 16 кю 2 юн. сп. р.
205 Колесников Микола Харків 529 16 кю УФГО
206 Алексєєнко Данило Харків 528 16 кю
207 Мельник Анна Київ 520 16 кю 2 юн. сп. р.
208 Клановець Олексій Київ 515 16 кю УФГО
209 Донець Тимур Київ 510 16 кю УФГО
210 Лебідь Максим Рівне 509 16 кю
211 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.
212 Корнієнко Віктор Київ 497 17 кю
213 Казнодій Ярослав Рівне 489 17 кю 3 юн. сп. р.
214 Лехно Антон Одеса 488 17 кю 3 юн. сп. р.
215 Савченко Володимир Рівне 483 17 кю 3 юн. сп. р.
216 Крохмалюк Тимофій Рівне 472 17 кю 3 юн. сп. р.
217 Мордовець-Ткач Марта Одеса 468 17 кю 3 юн. сп. р.
218 Максименко Ярослав Київ 466 17 кю
219 Сергієнко Павло Київ 460 17 кю УФГО
220 Костів Юрій Харків 452 17 кю
221 Давидов Олександр Харків 449 17 кю
222 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.
223 Коваленко Георгій Харків 424 17 кю 3 юн. сп. р.
224 Кравець Владислав Київ 423 17 кю 3 юн. сп. р.
225 Пеньков Дмитро Харків 420 17 кю 3 юн. сп. р.
226 Криницький Максим Рівне 409 17 кю 3 юн. сп. р.
227 Коробко Віктор Київ 404 17 кю
228 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю
229 Невірковець Михайло Рівне 389 18 кю 3 юн. сп. р.
230 Файфура Орест Рівне 387 18 кю 3 юн. сп. р.
231 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.
232 Гусак Тимофій Рівне 378 18 кю 3 юн. сп. р.
233 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.
234 Пивоварчук Віталій Рівне 370 18 кю 3 юн. сп. р.
235 Поляков Михайло Харків 367 18 кю 3 юн. сп. р.
236 Гордієнко Іван Харків 366 18 кю 3 юн. сп. р.
237 Сівер Єкатерина Київ 365 18 кю 3 юн. сп. р.
238 Ушаков Максим Харків 346 18 кю
239 Милов Георгій Київ 332 18 кю 3 юн. сп. р.
240 Батурін Олексій Харків 306 18 кю УФГО
241 Заєць Орест Рівне 306 18 кю 3 юн. сп. р.
242 Щепанюк Руслан Київ 304 18 кю УФГО
243 Дімітрова Ніна Одеса 300 18 кю УФГО
244 Гончаров Данило Київ 294 19 кю УФГО
245 Сандара Максим Рівне 289 19 кю 3 юн. сп. р.
246 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю
247 Зінов’єв Михайло Харків 288 19 кю 3 юн. сп. р.
248 Батуріна Раїса Харків 288 19 кю 3 юн. сп. р.
249 Ларбі Каміла Одеса 284 19 кю 3 юн. сп. р.
250 Корнійчук Володимир Рівне 284 19 кю
251 Щуровська Домініка Одеса 283 19 кю 3 юн. сп. р.
252 Кравець Євген Рівне 280 19 кю
253 Сарвілов Георгій Харків 280 19 кю
254 Терзі Данііл Одеса 273 19 кю
255 Харчук Анатолій Рівне 271 19 кю
256 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю
257 Бельчук Данило Рівне 264 19 кю
258 Сипавін Андрій Харків 259 19 кю
259 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.
260 Легкий Микита Київ 250 19 кю
261 Сарвілова Катерина Харків 246 19 кю 3 юн. сп. р.
262 Рудик Тимофій Київ 235 19 кю
263 Столяров Олександр Рівне 234 19 кю
264 Грачов Валерій Одеса 226 19 кю
265 Мрозович Сергій Рівне 226 19 кю
266 Коцюруба Софія Київ 224 19 кю 3 юн. сп. р.
267 Грабарчук Єва Київ 218 19 кю 3 юн. сп. р.
268 Бондарєв Євгеній Одеса 218 19 кю
269 Іванов Єгор Одеса 215 19 кю
270 Ніколаєнко Анастасія Одеса 210 19 кю
271 Закшевська Аліна Одеса 206 19 кю 3 юн. сп. р.
272 Тимошенко Тимур Київ 204 19 кю 3 юн. сп. р.
273 Савченко Матвій Рівне 198 20 кю
274 Гук Федір Харків 197 20 кю
275 Волошин Дмитро Дніпро 195 20 кю
276 Власенко Влада Київ 194 20 кю УФГО
277 Філончук Владислав Рівне 193 20 кю
278 Гаршин Олександр Київ 192 20 кю
279 Халимон Андрій Ніжин 186 20 кю УФГО
280 Ласкавий Орест с. Сокіл Любомльського р-ну 184 20 кю
281 Карпов Андрій Одеса 183 20 кю УФГО
282 Рибаков Артем Київ 179 20 кю
283 Бороденко Артем Харків 178 20 кю
284 Белінський Ігор Харків 165 20 кю
285 Гай Олександр Київ 165 20 кю
286 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю
287 Місюра Ростислав Харків 165 20 кю
288 Сілантьєва Дарина Харків 165 20 кю
289 Соснов Роман Харків 165 20 кю
290 Скляренко Владислав Київ 165 20 кю УФГО
291 Калмиков Лев Одеса 164 20 кю
292 Бурда Ілля Одеса 159 20 кю
293 Коршок Ганна Київ 152 20 кю 3 юн. сп. р.
294 Ларбі Ідір Одеса 151 20 кю
295 Середа Руслан Дніпро 147 20 кю
296 Венецький Аліскер Одеса 139 20 кю
297 Карий Максим Київ 135 20 кю
298 Пірогова Юлія Одеса 135 20 кю 3 юн. сп. р.
299 Бачевич Владислав Рівне 135 20 кю
300 Браіловська Валерія Одеса 134 20 кю
301 Безчасний Сєвєр Харків 130 20 кю
302 Пилева Поліна Харків 130 20 кю
303 Єремєєв Матвій Харків 126 20 кю
304 Козинський Нікіта Київ 123 20 кю
305 Сівер Тетяна Київ 120 20 кю
306 Троян Арсеній Київ 118 20 кю
307 Богач Дмитро Одеса 115 20 кю
308 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю
309 Весков Євген Дніпро 105 20 кю
310 Бідна Єлизавета Одеса 105 20 кю
311 Баркалова Анастасія Київ 103 20 кю
312 Шульженко Михайло Харків 101 20 кю
313 Бардовський Павло Київ 100 20 кю
314 Белінський Віктор Харків 100 20 кю
315 Богатиренко Олена Київ 100 20 кю
316 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю
317 Ваврик Дарина Рівне 100 20 кю
318 Власенко Олександра Київ 100 20 кю 3 юн. сп. р.
319 Войтко Єгор Рівне 100 20 кю
320 Джонгер Марат Харків 100 20 кю
321 Журавель Валерія Харків 100 20 кю
322 Завадський Іван Київ 100 20 кю
323 Загоройчук Анастасія Рівне 100 20 кю
324 Кім Нейтан Харків 100 20 кю
325 Ковальчук Марина Київ 100 20 кю
326 Коршок Ілля Київ 100 20 кю
327 Крайник Михайло Рівне 100 20 кю
328 Кубар Аліса Київ 100 20 кю
329 Кудря Ольга Рівне 100 20 кю 3 юн. сп. р.
330 Лукомський Юрій Одеса 100 20 кю
331 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю
332 Олійник Дмитро Рівне 100 20 кю
333 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю
334 Русановська Наталія Київ 100 20 кю УФГО
335 Терзі Ксенія Одеса 100 20 кю
336 Томашевський Олег Микуличин 100 20 кю
337 Харина Юрій Київ 100 20 кю
338 Яворський Григорій Одеса 100 20 кю
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditEmail this to someonePrint this page