Рейтинг лист УФГо на 1 липня 2017 року

1 Качановський Артем Рівне 2721 1 про дан МСУМК УФГО
2 Кравець Андрій Рівне 2688 6 дан МСУМК УФГО
3 Богацький Дмитро Київ 2546 6 дан МСУМК УФГО
4 Жураковський Богдан Рівне 2520 5 дан МСУ УФГО
5 Корольов Роман Київ 2504 5 дан МСУ УФГО
6 Ридзель Сергій Одеса 2494 5 дан
7 Кокозей Володимир Київ 2471 5 дан УФГО
8 Лопатюк Костянтин Рівне 2458 5 дан МСУ УФГО
9 Гальченко Михайло Київ 2453 5 дан МСУ УФГО
10 Крушельницький Валерій Рівне 2446 4 дан КМСУ
11 Яценко Дмитро Київ 2433 5 дан МСУ УФГО
12 Козлов Михайло Рівне 2370 4 дан
13 Платонов Володимир Київ 2366 4 дан
14 Качановський Михайло Рівне 2356 3 дан КМСУ УФГО
15 Михалюк Юрій Рівне 2348 3 дан КМСУ УФГО
16 Богацький Аркадій Київ 2347 4 дан МСУ УФГО
17 Єрошкін Олександр Рівне 2336 3 дан 1 сп. р. УФГО
18 Лисюк Дмитро Київ 2328 3 дан
19 Скочко Василь Київ 2322 4 дан КМСУ УФГО
20 Кокозей Віктор Київ 2294 3 дан
21 Ружанський Роман Київ 2289 3 дан КМСУ УФГО
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан
23 Ковальов Михайло Харків 2250 3 дан 1 сп. р.
24 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ
25 Лопатенко Костянтин Дніпро 2235 3 дан УФГО
26 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.
27 Гілязов Олександр Харків 2183 1 дан КМСУ УФГО
28 Єрошкін Юрій Рівне 2169 2 дан КМСУ УФГО
29 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2161 2 дан
30 Борейко Антон Київ 2129 1 дан КМСУ УФГО
31 Обловатний Володимир Дніпро 2047 1 дан
32 Ліверинов Валерій Одеса 2032 1 кю 1 сп. р. УФГО
33 Михайловський Микола Дніпро 1998 2 кю УФГО
34 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1970 2 кю УФГО
35 Полянський Олександр Харків 1965 2 кю
36 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю
37 Русановський Дмитро Київ 1936 2 кю 1 сп. р.
38 Часновський Євгеній Харків 1933 2 кю 1 сп. р. УФГО
39 Кузнєчиков Сергій Київ 1927 2 кю
40 Кубрак Дар’я Київ 1907 2 кю
41 Тодоров Артем Дніпро 1905 2 кю УФГО
42 Тарасенко Світлана Київ 1889 3 кю 1 сп. р. УФГО
43 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р.
44 Колодін Євген Одеса 1819 3 кю 2 сп. р.
45 Васильєв Дмитро Харків 1804 3 кю
46 Журомський Сергій Рівне 1795 4 кю 1 сп. р.
47 Малко Ярослав Рівне 1789 4 кю 2 сп. р.
48 Жабчик Тетяна Париж 1769 4 кю
49 Грінченко Семен Харків 1741 4 кю 2 сп. р.
50 Богданович Вадим Київ 1731 4 кю УФГО
51 Корольчук Максим Рівне 1730 4 кю УФГО
52 Кулініч В’ячеслав Дніпро 1728 4 кю
53 Рудик Юрій Київ 1719 4 кю УФГО
54 Петрашевська Ніка Київ 1716 4 кю 1 сп. р.
55 Кушнір Роман Рівне 1701 4 кю 2 сп. р. УФГО
56 Бойко Михайло Дніпро 1697 5 кю УФГО
57 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю
58 Веденський Кирило Київ 1681 5 кю УФГО
59 Макагон Павло Одеса 1679 5 кю 2 сп. р.
60 Карелов Анатолій Київ 1679 5 кю УФГО
61 Веденський Антон Київ 1651 5 кю
62 Светлічний Павло Київ 1630 5 кю
63 Чан Ха Ву Київ 1629 5 кю
64 Гальченко Григорій Київ 1629 5 кю УФГО
65 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю
66 Бережняк Максим Рівне 1602 5 кю 2 сп. р.
67 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю
68 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю
69 Муха Владислав Київ 1558 6 кю
70 Жаравов Станіслав Ірпінь 1550 6 кю
71 Русановський Євген Київ 1538 6 кю 2 сп. р.
72 Крушельницька Поліна Рівне 1538 6 кю 2 сп. р.
73 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю
74 Светлічна Ірина Київ 1532 6 кю
75 Ваврик Анастасія Рівне 1520 6 кю 2 сп. р.
76 Реділа Віктор Рівне 1517 6 кю
77 Канюка Максим Харків 1503 6 кю
78 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю
79 Овсієнко Всеволод Київ 1472 7 кю 3 сп. р.
80 Пелех Віталій Рівне 1470 7 кю 3 сп. р.
81 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю
82 Шередеко Георгій Київ 1441 7 кю 2 сп. р.
83 Челишев Олексій Херсон 1436 7 кю УФГО
84 Кротович Юлія Київ 1429 7 кю 2 сп. р. УФГО
85 Качановський Володимир Рівне 1418 7 кю УФГО
86 Михалко Володимир Київ 1418 7 кю
87 Ступаченко Сергій Київ 1403 7 кю УФГО
88 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р.
89 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю
90 Чуприн Костянтин Краматорськ/Київ 1365 8 кю
91 Венецький Олександр Одеса 1359 8 кю 3 сп. р.
92 Бахур Володимир Київ 1359 8 кю УФГО
93 Зінь Ірина Рівне 1358 8 кю
94 Казьміренко Антон Ірпінь 1355 8 кю 1 юн. сп. р.
95 Симоненко Вікторія Київ 1354 8 кю 2 сп. р. УФГО
96 Лялін Максим Дніпро 1350 8 кю
97 Реділа Юлія Рівне 1333 8 кю 2 сп. р.
98 Муха Ігор Київ 1307 8 кю УФГО
99 Шпіганович Владислав Рівне 1295 9 кю 1 юн. сп. р.
100 Ружанська Камілла Київ 1280 9 кю 3 сп. р.
101 Колос Христина Рівне 1273 9 кю 2 сп. р.
102 Коробка Сергій Київ 1270 9 кю УФГО
103 Реділа Ілона Рівне 1237 9 кю 3 сп. р.
104 Смоголь Едуард Дніпро 1237 9 кю
105 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю
106 Бірюков Юрій Київ 1216 9 кю
107 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю
108 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1208 9 кю
109 Малишев Серафім Харків 1191 10 кю 3 сп. р.
110 Приходько Іван Київ 1189 10 кю 1 юн. сп. р.
111 Проценко Володимир Одеса 1173 10 кю 3 сп. р.
112 Абросімов Євген Харків 1171 10 кю УФГО
113 Бойченко Кирило Запоріжжя 1162 10 кю
114 Доценко Віталій Київ 1159 10 кю УФГО
115 Ухов Матвій Рівне 1149 10 кю 1 юн. сп. р.
116 Бережняк Назар Рівне 1130 10 кю 1 юн. сп. р.
117 Фоломієв Олег Одеса 1122 10 кю 3 сп. р.
118 Кавун Андрій Рівне 1109 10 кю 3 сп. р.
119 Мазурок Дар’я Харків 1099 11 кю УФГО
120 Кушнір Мар’ян Рівне 1097 11 кю 1 юн. сп. р.
121 Швецов Микита Харків 1075 11 кю
122 Лук’янчук Максим Рівне 1041 11 кю 3 сп. р.
123 Сільницька Тетяна Київ 1024 11 кю УФГО
124 Вайнгартен Максим Одеса 1013 11 кю
125 Пасічник Данило Рівне 1002 11 кю 1 юн. сп. р.
126 Дончак Олексій Київ 999 12 кю УФГО
127 Сидоров Кирило Одеса 997 12 кю
128 Лисенко Єгор Київ 996 12 кю 1 юн. сп. р.
129 Билкова Ірина Кривий Ріг 979 12 кю УФГО
130 Хейда Філіп Чехія 968 12 кю
131 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.
132 Хван Сергій Харків 940 12 кю
133 Булах Юлія Харків 933 12 кю
134 Улан Олександр Гайок 910 12 кю
135 Малко Олеся Рівне 907 12 кю 1 юн. сп. р.
136 Здоровець Дмитро Дніпро 902 12 кю УФГО
137 Сичінська Юлія Рівне 900 12 кю 1 юн. сп. р.
138 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю
139 Гресько Данило Київ 897 13 кю 1 юн. сп. р.
140 Ковальчук Богдан Рівне 895 13 кю 1 юн. сп. р.
141 Войно Володимир Рівне 866 13 кю 1 юн. сп. р.
142 Мінаєв Микита Київ 859 13 кю 1 юн. сп. р.
143 Бабіч Олег Миколаїв 858 13 кю УФГО
144 Стефанович Дмитро Рівне 849 13 кю 1 юн. сп. р.
145 Овсієнко Костянтин Дніпро 847 13 кю
146 Тарновський Михайло Рівне 844 13 кю 1 юн. сп. р.
147 Украдиго Віктор Одеса 843 13 кю 3 сп. р.
148 Туровський Дмитро Київ 834 13 кю УФГО
149 Дорош Віталій Рівне 825 13 кю 1 юн. сп. р.
150 Калінін Іван Херсон 815 13 кю
151 Карнюшин Сергій Київ 814 13 кю
152 Стасюк Максим Рівне 802 13 кю 1 юн. сп. р.
153 Катаєв Дмитро Київ 799 14 кю УФГО
154 Ляшкевич Тимофій Рівне 793 14 кю 1 юн. сп. р.
155 Вєсіч Софія Київ 793 14 кю 1 юн. сп. р.
156 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.
157 Іштван Єгор Харків 784 14 кю
158 Разумова Анна Київ 762 14 кю УФГО
159 Глущенко Павло Київ 756 14 кю
160 Колодяжний Андрій Київ 725 14 кю
161 Ляшенко Сергій Львів 724 14 кю
162 Рекстиньш Володимир Київ 713 14 кю УФГО
163 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.
164 Шабельник Тетяна Харків 702 14 кю
165 Кавун Дмитро Рівне 700 14 кю 2 юн. сп. р.
166 Круть Євген Харків 696 15 кю
167 Ткачук Михайло Одеса 693 15 кю
168 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.
169 Дорошенко Дмитро Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.
170 Троцюк Ярослав Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
171 Семещук Андрій Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
172 Холод Владислав Одеса 663 15 кю
173 Гончарук Костянтин Київ 659 15 кю УФГО
174 Кухарук Олександр Любомль 657 15 кю УФГО
175 Палій Володимир Київ 657 15 кю УФГО
176 Онищук Богуслав Рівне 656 15 кю 2 юн. сп. р.
177 Сопін Денис Київ 653 15 кю
178 Довжук Дмитро Рівне 653 15 кю 2 юн. сп. р.
179 Вихристюк Олександра Рівне 645 15 кю 1 юн. сп. р.
180 Єрмакова Анастасія Київ 642 15 кю УФГО
181 Жихарєва Лілія Київ 632 15 кю УФГО
182 Волянюк Станіслав Київ 631 15 кю
183 Піддубний Костянтин Жовті Води 629 15 кю УФГО
184 Філоненко Дмитро Дніпро 629 15 кю
185 Репало Олексій Харків 619 15 кю
186 Лябах Олександр Дніпро 614 15 кю УФГО
187 Ваврик Данило Рівне 610 15 кю
188 Богатиренко Єлизавета Київ 605 15 кю 1 юн. сп. р.
189 Власюк Данило Рівне 595 16 кю 2 юн. сп. р.
190 Артамонов Михайло Київ 592 16 кю 2 юн. сп. р.
191 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю
192 Макагон Петро Одеса 591 16 кю 3 юн. сп. р.
193 Кушнерік Роман Одеса 590 16 кю 3 юн. сп. р.
194 Бабич Тимофій Київ 568 16 кю
195 Богомолов Андрій Харків 562 16 кю
196 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.
197 Земляний Андрій Київ 555 16 кю
198 Коцюруба Микола Київ 554 16 кю УФГО
199 Холод Устін Одеса 544 16 кю 3 юн. сп. р.
200 Демидов Мирослав Рівне 530 16 кю 2 юн. сп. р.
201 Колесников Микола Харків 529 16 кю УФГО
202 Алексєєнко Данило Харків 528 16 кю
203 Щепанюк Олександр Київ 526 16 кю 3 юн. сп. р.
204 Клановець Олексій Київ 515 16 кю УФГО
205 Андрієнкова Катерина Хмельницький 515 16 кю УФГО
206 Лебідь Максим Рівне 509 16 кю
207 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.
208 Корнієнко Віктор Київ 497 17 кю
209 Казнодій Ярослав Рівне 489 17 кю 3 юн. сп. р.
210 Лехно Антон Одеса 485 17 кю 3 юн. сп. р.
211 Мельник Анна Київ 484 17 кю 2 юн. сп. р.
212 Савченко Володимир Рівне 483 17 кю 3 юн. сп. р.
213 Мордовець-Ткач Марта Одеса 481 17 кю 3 юн. сп. р.
214 Крохмалюк Тимофій Рівне 472 17 кю 3 юн. сп. р.
215 Бердишева Світлана Одеса 469 17 кю
216 Максименко Ярослав Київ 466 17 кю
217 Сергієнко Павло Київ 460 17 кю УФГО
218 Костів Юрій Харків 452 17 кю
219 Давидов Олександр Харків 449 17 кю
220 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.
221 Пушня Юрій Київ 428 17 кю 3 юн. сп. р.
222 Коваленко Георгій Харків 424 17 кю 3 юн. сп. р.
223 Пеньков Дмитро Харків 420 17 кю 3 юн. сп. р.
224 Криницький Максим Рівне 409 17 кю 3 юн. сп. р.
225 Коробко Віктор Київ 404 17 кю
226 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю
227 Невірковець Михайло Рівне 389 18 кю 3 юн. сп. р.
228 Файфура Орест Рівне 387 18 кю 3 юн. сп. р.
229 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.
230 Гусак Тимофій Рівне 378 18 кю 3 юн. сп. р.
231 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.
232 Пивоварчук Віталій Рівне 370 18 кю 3 юн. сп. р.
233 Поляков Михайло Харків 367 18 кю 3 юн. сп. р.
234 Гордієнко Іван Харків 366 18 кю 3 юн. сп. р.
235 Донець Тимур Київ 352 18 кю УФГО
236 Ушаков Максим Харків 346 18 кю
237 Милов Георгій Київ 332 18 кю 3 юн. сп. р.
238 Кравець Владислав Київ 325 18 кю 3 юн. сп. р.
239 Батурін Олексій Харків 306 18 кю УФГО
240 Заєць Орест Рівне 306 18 кю 3 юн. сп. р.
241 Щепанюк Руслан Київ 304 18 кю УФГО
242 Гончаров Данило Київ 294 19 кю УФГО
243 Сандара Максим Рівне 289 19 кю 3 юн. сп. р.
244 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю
245 Зінов’єв Михайло Харків 288 19 кю 3 юн. сп. р.
246 Батуріна Раїса Харків 288 19 кю 3 юн. сп. р.
247 Ларбі Каміла Одеса 286 19 кю 3 юн. сп. р.
248 Корнійчук Володимир Рівне 284 19 кю
249 Щуровська Домініка Одеса 281 19 кю 3 юн. сп. р.
250 Кравець Євген Рівне 280 19 кю
251 Сарвілов Георгій Харків 280 19 кю
252 Харчук Анатолій Рівне 271 19 кю
253 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю
254 Терзі Данііл Одеса 271 19 кю
255 Бельчук Данило Рівне 264 19 кю
256 Бондарєв Євгеній Одеса 262 19 кю
257 Сипавін Андрій Харків 259 19 кю
258 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.
259 Легкий Микита Київ 250 19 кю
260 Сарвілова Катерина Харків 246 19 кю 3 юн. сп. р.
261 Сівер Єкатерина Київ 241 19 кю 3 юн. сп. р.
262 Рудик Тимофій Київ 235 19 кю
263 Столяров Олександр Рівне 234 19 кю
264 Грачов Валерій Одеса 226 19 кю
265 Мрозович Сергій Рівне 226 19 кю
266 Коцюруба Софія Київ 224 19 кю 3 юн. сп. р.
267 Грабарчук Єва Київ 218 19 кю 3 юн. сп. р.
268 Іванов Єгор Одеса 215 19 кю
269 Ніколаєнко Анастасія Одеса 210 19 кю
270 Закшевська Аліна Одеса 206 19 кю 3 юн. сп. р.
271 Тимошенко Тимур Київ 204 19 кю 3 юн. сп. р.
272 Савченко Матвій Рівне 198 20 кю
273 Гук Федір Харків 197 20 кю
274 Волошин Дмитро Дніпро 195 20 кю
275 Власенко Влада Київ 194 20 кю УФГО
276 Філончук Владислав Рівне 193 20 кю
277 Гаршин Олександр Київ 192 20 кю
278 Дімітрова Ніна Одеса 186 20 кю
279 Халимон Андрій Ніжин 186 20 кю УФГО
280 Ласкавий Орест с. Сокіл Любомльського р-ну 184 20 кю
281 Карпов Андрій Одеса 183 20 кю УФГО
282 Рибаков Артем Київ 179 20 кю
283 Бороденко Артем Харків 178 20 кю
284 Белінський Ігор Харків 165 20 кю
285 Гай Олександр Київ 165 20 кю
286 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю
287 Місюра Ростислав Харків 165 20 кю
288 Сілантьєва Дарина Харків 165 20 кю
289 Соснов Роман Харків 165 20 кю
290 Скляренко Владислав Київ 165 20 кю УФГО
291 Калмиков Лев Одеса 164 20 кю
292 Бурда Ілля Одеса 159 20 кю
293 Коршок Ганна Київ 152 20 кю 3 юн. сп. р.
294 Ларбі Ідір Одеса 151 20 кю
295 Середа Руслан Дніпро 147 20 кю
296 Венецький Аліскер Одеса 139 20 кю
297 Карий Максим Київ 135 20 кю
298 Пірогова Юлія Одеса 135 20 кю 3 юн. сп. р.
299 Бачевич Владислав Рівне 135 20 кю
300 Браіловська Валерія Одеса 134 20 кю
301 Безчасний Сєвєр Харків 130 20 кю
302 Пилева Поліна Харків 130 20 кю
303 Єремєєв Матвій Харків 126 20 кю
304 Сівер Тетяна Київ 125 20 кю
305 Козинський Нікіта Київ 123 20 кю
306 Троян Арсеній Київ 118 20 кю
307 Богач Дмитро Одеса 115 20 кю
308 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю
309 Весков Євген Дніпро 105 20 кю
310 Бідна Єлизавета Одеса 105 20 кю
311 Баркалова Анастасія Київ 103 20 кю
312 Шульженко Михайло Харків 101 20 кю
313 Бардовський Павло Київ 100 20 кю
314 Белінський Віктор Харків 100 20 кю
315 Богатиренко Олена Київ 100 20 кю
316 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю
317 Ваврик Дарина Рівне 100 20 кю
318 Власенко Олександра Київ 100 20 кю 3 юн. сп. р.
319 Войтко Єгор Рівне 100 20 кю
320 Джонгер Марат Харків 100 20 кю
321 Журавель Валерія Харків 100 20 кю
322 Завадський Іван Київ 100 20 кю
323 Загоройчук Анастасія Рівне 100 20 кю
324 Кім Нейтан Харків 100 20 кю
325 Ковальчук Марина Київ 100 20 кю
326 Коршок Ілля Київ 100 20 кю
327 Крайник Михайло Рівне 100 20 кю
328 Кубар Аліса Київ 100 20 кю
329 Кудря Ольга Рівне 100 20 кю 3 юн. сп. р.
330 Лукомський Юрій Одеса 100 20 кю
331 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю
332 Олійник Дмитро Рівне 100 20 кю
333 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю
334 Русановська Наталія Київ 100 20 кю УФГО
335 Терзі Ксенія Одеса 100 20 кю
336 Харина Юрій Київ 100 20 кю
337 Яворський Григорій Одеса 100 20 кю
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditEmail this to someonePrint this page