Рейтинг лист УФГО на 1 травня 2017 року

1 Качановський Артем Рівне 2736 1 про дан МСУМК УФГО
2 Кравець Андрій Рівне 2683 6 дан МСУМК УФГО
3 Жураковський Богдан Рівне 2569 5 дан МСУ УФГО
4 Богацький Дмитро Київ 2546 6 дан МСУМК УФГО
5 Корольов Роман Київ 2504 5 дан КМСУ УФГО
6 Ридзель Сергій Одеса 2494 5 дан
7 Кокозей Володимир Київ 2471 5 дан УФГО
8 Лопатюк Костянтин Рівне 2458 5 дан КМСУ УФГО
9 Гальченко Михайло Київ 2453 5 дан КМСУ УФГО
10 Крушельницький Валерій Рівне 2437 4 дан КМСУ
11 Яценко Дмитро Київ 2433 5 дан КМСУ УФГО
12 Козлов Михайло Рівне 2370 4 дан
13 Качановський Михайло Рівне 2369 3 дан КМСУ УФГО
14 Платонов Володимир Київ 2366 4 дан
15 Богацький Аркадій Київ 2347 4 дан МСУ УФГО
16 Михалюк Юрій Рівне 2341 3 дан КМСУ УФГО
17 Єрошкін Олександр Рівне 2336 3 дан 1 сп. р. УФГО
18 Лисюк Дмитро Київ 2328 3 дан
19 Скочко Василь Київ 2322 4 дан КМСУ УФГО
20 Кокозей Віктор Київ 2294 3 дан
21 Ружанський Роман Київ 2289 3 дан УФГО
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан
23 Ковальов Михайло Харків 2250 3 дан 1 сп. р.
24 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ
25 Лопатенко Костянтин Дніпро 2235 3 дан УФГО
26 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.
27 Гілязов Олександр Харків 2183 1 дан 1 сп. р. УФГО
28 Єрошкін Юрій Рівне 2169 2 дан КМСУ УФГО
29 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2161 2 дан
30 Борейко Антон Київ 2099 1 дан УФГО
31 Обловатний Володимир Дніпро 2047 1 дан
32 Ліверинов Валерій Одеса 2032 1 кю 1 сп. р. УФГО
33 Михайловський Микола Дніпро 1998 1 кю УФГО
34 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1970 2 кю УФГО
35 Полянський Олександр Харків 1965 2 кю
36 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю
37 Русановський Дмитро Київ 1936 2 кю 1 сп. р.
38 Часновський Євгеній Харків 1933 2 кю 2 сп. р. УФГО
39 Кузнєчиков Сергій Київ 1927 2 кю
40 Кубрак Дар’я Київ 1907 2 кю
41 Тодоров Артем Дніпро 1905 2 кю УФГО
42 Тарасенко Світлана Київ 1889 3 кю 1 сп. р. УФГО
43 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р.
44 Малко Ярослав Рівне 1851 3 кю 2 сп. р.
45 Колодін Євген Одеса 1819 3 кю 2 сп. р.
46 Васильєв Дмитро Харків 1804 3 кю
47 Журомський Сергій Рівне 1795 4 кю 1 сп. р.
48 Жабчик Тетяна Париж 1769 4 кю
49 Грінченко Семен Харків 1741 4 кю 2 сп. р.
50 Богданович Вадим Київ 1731 4 кю УФГО
51 Корольчук Максим Рівне 1730 4 кю УФГО
52 Кулініч В’ячеслав Дніпро 1728 4 кю
53 Рудик Юрій Київ 1719 4 кю УФГО
54 Петрашевська Ніка Київ 1703 4 кю 1 сп. р.
55 Бойко Михайло Дніпро 1697 5 кю УФГО
56 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю
57 Веденський Кирило Київ 1681 5 кю УФГО
58 Макагон Павло Одеса 1679 5 кю 2 сп. р.
59 Карелов Анатолій Київ 1679 5 кю УФГО
60 Кушнір Роман Рівне 1674 5 кю 2 сп. р.
61 Веденський Антон Київ 1651 5 кю
62 Светлічний Павло Київ 1630 5 кю
63 Чан Ха Ву Київ 1629 5 кю
64 Гальченко Григорій Київ 1629 5 кю УФГО
65 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю
66 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю
67 Верецький Дмитро Київ 1589 6 кю
68 Бережняк Максим Рівне 1567 6 кю 2 сп. р.
69 Муха Владислав Київ 1558 6 кю
70 Жаравов Станіслав Ірпінь 1550 6 кю
71 Крушельницька Поліна Рівне 1544 6 кю 2 сп. р.
72 Русановський Євген Київ 1538 6 кю 2 сп. р.
73 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю
74 Светлічна Ірина Київ 1532 6 кю
75 Реділа Віктор Рівне 1517 6 кю
76 Канюка Максим Харків 1503 6 кю
77 Ваврик Анастасія Рівне 1499 7 кю 2 сп. р.
78 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю
79 Овсієнко Всеволод Київ 1472 7 кю 3 сп. р.
80 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю
81 Шередеко Георгій Київ 1441 7 кю 2 сп. р.
82 Челишев Олексій Херсон 1436 7 кю УФГО
83 Пелех Віталій Рівне 1429 7 кю 3 сп. р.
84 Кротович Юлія Київ 1422 7 кю 2 сп. р. УФГО
85 Качановський Володимир Рівне 1418 7 кю УФГО
86 Михалко Володимир Київ 1418 7 кю
87 Ступаченко Сергій Київ 1403 7 кю УФГО
88 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р.
89 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю
90 Чуприн Костянтин Київ 1365 8 кю
91 Бахур Володимир Київ 1359 8 кю УФГО
92 Венецький Олександр Одеса 1359 8 кю 3 сп. р.
93 Казьміренко Антон Ірпінь 1355 8 кю 1 юн. сп. р.
94 Симоненко Вікторія Київ 1352 8 кю 2 сп. р. УФГО
95 Лялін Максим Дніпро 1350 8 кю
96 Реділа Юлія Рівне 1347 8 кю 2 сп. р.
97 Муха Ігор Київ 1307 8 кю УФГО
98 Реділа Ілона Рівне 1307 8 кю 3 сп. р.
99 Колос Христина Рівне 1301 8 кю 2 сп. р.
100 Ружанська Камілла Київ 1280 9 кю 3 сп. р.
101 Коробка Сергій Київ 1270 9 кю УФГО
102 Смоголь Едуард Дніпро 1237 9 кю
103 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю
104 Бірюков Юрій Київ 1216 9 кю
105 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю
106 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1208 9 кю
107 Шпіганович Владислав Рівне 1195 10 кю 1 юн. сп. р.
108 Малишев Серафім Харків 1191 10 кю 3 сп. р.
109 Приходько Іван Київ 1189 10 кю 1 юн. сп. р.
110 Проценко Володимир Одеса 1173 10 кю 3 сп. р.
111 Абросімов Євген Харків 1171 10 кю УФГО
112 Бойченко Кирило Запоріжжя 1162 10 кю
113 Доценко Віталій Київ 1159 10 кю УФГО
114 Бережняк Назар Рівне 1125 10 кю 1 юн. сп. р.
115 Фоломієв Олег Одеса 1122 10 кю 3 сп. р.
116 Кавун Андрій Рівне 1113 10 кю 3 сп. р.
117 Мазурок Дар’я Харків 1099 11 кю УФГО
118 Швецов Микита Харків 1075 11 кю
119 Лук’янчук Максим Рівне 1041 11 кю 3 сп. р.
120 Ухов Матвій Рівне 1029 11 кю 1 юн. сп. р.
121 Вайнгартен Максим Одеса 1013 11 кю
122 Сільницька Тетяна Київ 1011 11 кю УФГО
123 Кушнір Мар’ян Рівне 1000 11 кю 1 юн. сп. р.
124 Дончак Олексій Київ 999 12 кю УФГО
125 Сидоров Кирило Одеса 997 12 кю
126 Лисенко Єгор Київ 996 12 кю 1 юн. сп. р.
127 Билкова Ірина Кривий Ріг 979 12 кю УФГО
128 Хейда Філіп Чехія 968 12 кю
129 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.
130 Хван Сергій Харків 940 12 кю
131 Стефанович Дмитро Рівне 940 12 кю 1 юн. сп. р.
132 Булах Юлія Харків 933 12 кю
133 Войно Володимир Рівне 918 12 кю 1 юн. сп. р.
134 Улан Олександр Гайок 910 12 кю
135 Здоровець Дмитро Дніпро 902 12 кю УФГО
136 Сичінська Юлія Рівне 900 12 кю 1 юн. сп. р.
137 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю
138 Гресько Данило Київ 897 13 кю 1 юн. сп. р.
139 Пасічник Данило Рівне 897 13 кю 1 юн. сп. р.
140 Мінаєв Микита Київ 859 13 кю 1 юн. сп. р.
141 Ляшкевич Тимофій Рівне 858 13 кю 1 юн. сп. р.
142 Бабіч Олег Миколаїв 858 13 кю УФГО
143 Овсієнко Костянтин Дніпро 847 13 кю
144 Украдиго Віктор Одеса 843 13 кю 3 сп. р.
145 Туровський Дмитро Київ 834 13 кю УФГО
146 Калінін Іван Херсон 815 13 кю
147 Карнюшин Сергій Київ 814 13 кю
148 Стасюк Максим Рівне 802 13 кю 1 юн. сп. р.
149 Катаєв Дмитро Київ 799 14 кю УФГО
150 Тарновський Михайло Рівне 797 14 кю 1 юн. сп. р.
151 Вєсіч Софія Київ 793 14 кю 1 юн. сп. р.
152 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.
153 Іштван Єгор Харків 784 14 кю
154 Дорош Віталій Рівне 781 14 кю 1 юн. сп. р.
155 Ковальчук Богдан Рівне 777 14 кю 1 юн. сп. р.
156 Разумова Анна Київ 762 14 кю УФГО
157 Глущенко Павло Київ 756 14 кю
158 Колодяжний Андрій Київ 725 14 кю
159 Ляшенко Сергій Львів 724 14 кю
160 Рекстиньш Володимир Київ 713 14 кю УФГО
161 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.
162 Ткачук Михайло Одеса 707 15 кю
163 Кавун Дмитро Рівне 705 14 кю 2 юн. сп. р.
164 Шабельник Тетяна Харків 702 14 кю
165 Малко Олеся Рівне 701 14 кю 1 юн. сп. р.
166 Круть Євген Харків 696 15 кю
167 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.
168 Дорошенко Дмитро Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.
169 Троцюк Ярослав Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
170 Холод Владислав Одеса 663 15 кю
171 Гончарук Костянтин Київ 659 15 кю УФГО
172 Кухарук Олександр Любомль 657 15 кю УФГО
173 Палій Володимир Київ 657 15 кю УФГО
174 Сопін Денис Київ 653 15 кю
175 Вихристюк Олександра Рівне 645 15 кю 1 юн. сп. р.
176 Єрмакова Анастасія Київ 642 15 кю УФГО
177 Жихарєва Лілія Київ 632 15 кю УФГО
178 Волянюк Станіслав Київ 631 15 кю
179 Піддубний Костянтин Жовті Води 629 15 кю УФГО
180 Філоненко Дмитро Дніпро 629 15 кю
181 Репало Олексій Харків 619 15 кю
182 Семещук Андрій Рівне 617 15 кю 2 юн. сп. р.
183 Лябах Олександр Дніпро 614 15 кю УФГО
184 Ваврик Данило Рівне 610 15 кю
185 Богатиренко Єлизавета Київ 605 15 кю 1 юн. сп. р.
186 Власюк Данило Рівне 595 16 кю 2 юн. сп. р.
187 Артамонов Михайло Київ 592 16 кю 2 юн. сп. р.
188 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю
189 Бабич Тимофій Київ 568 16 кю
190 Богомолов Андрій Харків 562 16 кю
191 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.
192 Довжук Дмитро Рівне 560 16 кю 3 юн. сп. р.
193 Земляний Андрій Київ 555 16 кю
194 Коцюруба Микола Київ 554 16 кю УФГО
195 Макагон Петро Одеса 547 16 кю 3 юн. сп. р.
196 Холод Устін Одеса 541 16 кю 3 юн. сп. р.
197 Колесников Микола Харків 529 16 кю УФГО
198 Алексєєнко Данило Харків 528 16 кю
199 Щепанюк Олександр Київ 526 16 кю 3 юн. сп. р.
200 Онищук Богуслав Рівне 522 16 кю 3 юн. сп. р.
201 Клановець Олексій Київ 515 16 кю УФГО
202 Андрієнкова Катерина Хмельницький 515 16 кю УФГО
203 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.
204 Кушнерік Роман Одеса 504 16 кю 3 юн. сп. р.
205 Корнієнко Віктор Київ 497 17 кю
206 Лехно Антон Одеса 485 17 кю 3 юн. сп. р.
207 Бердишева Світлана Одеса 531 16 кю
208 Сергієнко Павло Київ 460 17 кю УФГО
209 Мордовець-Ткач Марта Одеса 460 17 кю 3 юн. сп. р.
210 Максименко Ярослав Київ 458 17 кю
211 Костів Юрій Харків 452 17 кю
212 Давидов Олександр Харків 449 17 кю
213 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.
214 Мельник Анна Київ 439 17 кю 2 юн. сп. р.
215 Пушня Юрій Київ 429 17 кю 3 юн. сп. р.
216 Пеньков Дмитро Харків 420 17 кю 3 юн. сп. р.
217 Коробко Віктор Київ 404 17 кю
218 Крохмалюк Тимофій Рівне 396 18 кю 3 юн. сп. р.
219 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю
220 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.
221 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.
222 Сандара Максим Рівне 360 18 кю 3 юн. сп. р.
223 Донець Тимур Київ 352 18 кю УФГО
224 Ушаков Максим Харків 346 18 кю
225 Батурін Олексій Харків 334 18 кю УФГО
226 Милов Георгій Київ 332 18 кю 3 юн. сп. р.
227 Коваленко Георгій Харків 326 18 кю 3 юн. сп. р.
228 Кравець Владислав Київ 325 18 кю 3 юн. сп. р.
229 Гордієнко Іван Харків 315 18 кю 3 юн. сп. р.
230 Савченко Володимир Рівне 314 18 кю 3 юн. сп. р.
231 Зінов’єв Михайло Харків 311 18 кю 3 юн. сп. р.
232 Демидов Мирослав Рівне 307 18 кю 3 юн. сп. р.
233 Щепанюк Руслан Київ 304 18 кю УФГО
234 Щуровська Домініка Одеса 304 18 кю 3 юн. сп. р.
235 Гончаров Данило Київ 294 19 кю УФГО
236 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю
237 Батуріна Раїса Харків 288 19 кю 3 юн. сп. р.
238 Ларбі Каміла Одеса 286 19 кю 3 юн. сп. р.
239 Кравець Євген Рівне 280 19 кю
240 Корнійчук Володимир Рівне 279 19 кю
241 Поляков Михайло Харків 274 19 кю
242 Гусак Тимофій Рівне 273 19 кю
243 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю
244 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.
245 Легкий Микита Київ 250 19 кю
246 Бондарєв Євгеній Одеса 243 19 кю
247 Сівер Єкатерина Київ 241 19 кю 3 юн. сп. р.
248 Рудик Тимофій Київ 235 19 кю
249 Столяров Олександр Рівне 234 19 кю
250 Терзі Данііл Одеса 231 19 кю
251 Грачов Валерій Одеса 226 19 кю
252 Мрозович Сергій Рівне 226 19 кю
253 Бельчук Данило Рівне 223 19 кю
254 Грабарчук Єва Київ 218 19 кю 3 юн. сп. р.
255 Лебідь Максим Рівне 218 19 кю
256 Казнодій Ярослав Рівне 215 19 кю
257 Криницький Максим Рівне 214 19 кю
258 Закшевська Аліна Одеса 206 19 кю 3 юн. сп. р.
259 Тимошенко Тимур Київ 204 19 кю 3 юн. сп. р.
260 Дімітрова Ніна Одеса 200 20 кю
261 Невірковець Михайло Рівне 198 20 кю
262 Гук Федір Харків 197 20 кю
263 Сарвілова Катерина Харків 197 20 кю 3 юн. сп. р.
264 Волошин Дмитро Дніпро 195 20 кю
265 Сипавін Андрій Харків 195 20 кю
266 Калмиков Лев Одеса 194 20 кю
267 Філончук Владислав Рівне 193 20 кю
268 Гаршин Олександр Київ 192 20 кю
269 Халимон Андрій Ніжин 186 20 кю УФГО
270 Ласкавий Орест с. Сокіл Любомльського р-ну 184 20 кю
271 Карпов Андрій Одеса 183 20 кю
272 Рибаков Артем Київ 179 20 кю
273 Бороденко Артем Харків 178 20 кю
274 Ніколаєнко Анастасія Одеса 171 20 кю
275 Белінський Ігор Харків 165 20 кю
276 Гай Олександр Київ 165 20 кю
277 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю
278 Місюра Ростислав Харків 165 20 кю
279 Скляренко Владислав Київ 165 20 кю УФГО
280 Соснов Роман Харків 165 20 кю
281 Власенко Олександра Київ 161 20 кю 3 юн. сп. р.
282 Бурда Ілля Одеса 159 20 кю
283 Коршок Ганна Київ 152 20 кю 3 юн. сп. р.
284 Ларбі Ідір Одеса 151 20 кю
285 Середа Руслан Дніпро 147 20 кю
286 Венецький Аліскер Одеса 139 20 кю
287 Карий Максим Київ 135 20 кю
288 Пірогова Юлія Одеса 135 20 кю 3 юн. сп. р.
289 Браіловська Валерія Одеса 134 20 кю
290 Пилева Поліна Харків 130 20 кю
291 Сівер Тетяна Київ 125 20 кю
292 Козинський Нікіта Київ 123 20 кю
293 Троян Арсеній Київ 118 20 кю
294 Богач Дмитро Одеса 115 20 кю
295 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю
296 Весков Євген Дніпро 105 20 кю
297 Баркалова Анастасія Київ 103 20 кю
298 Шульженко Михайло Харків 101 20 кю
299 Завадський Іван Київ 100 20 кю
300 Бардовський Павло Київ 100 20 кю
301 Белінський Віктор Харків 100 20 кю
302 Бідна Єлизавета Одеса 100 20 кю
303 Богатиренко Олена Київ 100 20 кю
304 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю
305 Власенко Влада Київ 100 20 кю УФГО
306 Войтко Єгор Рівне 100 20 кю
307 Джонгер Марат Харків 100 20 кю
308 Журавель Валерія Харків 100 20 кю
309 Загоройчук Анастасія Рівне 100 20 кю
310 Ковальчук Марина Київ 100 20 кю
311 Коршок Ілля Київ 100 20 кю
312 Крайник Михайло Рівне 100 20 кю
313 Кубар Аліса Київ 100 20 кю
314 Кудря Ольга Рівне 100 20 кю 3 юн. сп. р.
315 Яворський Григорій Одеса 100 20 кю
316 Іванов Єгор Одеса 100 20 кю
317 Лукомський Юрій Одеса 100 20 кю
318 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю
319 Олійник Дмитро Рівне 100 20 кю
320 Пивоварчук Віталій Рівне 100 20 кю
321 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю
322 Русановська Наталія Київ 100 20 кю УФГО
323 Сарвілов Георгій Харків 100 20 кю
324 Файфура Орест Рівне 100 20 кю
325 Харина Юрій Київ 100 20 кю
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditEmail this to someonePrint this page