Рейтинг лист УФГО на 1 квітня 2017 року

1 Качановський Артем Рівне 2713 1 про дан МСУМК УФГО
2 Кравець Андрій Рівне 2679 6 дан МСУМК УФГО
3 Жураковський Богдан Рівне 2563 5 дан МСУ УФГО
4 Богацький Дмитро Київ 2542 6 дан МСУМК УФГО
5 Корольов Роман Київ 2495 5 дан КМСУ УФГО
6 Ридзель Сергій Одеса 2494 5 дан
7 Кокозей Володимир Київ 2467 5 дан УФГО
8 Лопатюк Костянтин Рівне 2458 5 дан КМСУ УФГО
9 Гальченко Михайло Київ 2450 5 дан КМСУ УФГО
10 Крушельницький Валерій Рівне 2439 4 дан КМСУ
11 Яценко Дмитро Київ 2437 5 дан КМСУ УФГО
12 Козлов Михайло Рівне 2370 4 дан
13 Качановський Михайло Рівне 2369 3 дан КМСУ УФГО
14 Платонов Володимир Київ 2366 4 дан
15 Богацький Аркадій Київ 2348 4 дан МСУ УФГО
16 Михалюк Юрій Рівне 2332 3 дан КМСУ УФГО
17 Лисюк Дмитро Київ 2328 3 дан
18 Скочко Василь Київ 2324 4 дан КМСУ УФГО
19 Єрошкін Олександр Рівне 2315 3 дан 1 сп. р. УФГО
20 Кокозей Віктор Київ 2294 3 дан
21 Ружанський Роман Київ 2289 3 дан УФГО
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан
23 Ковальов Михайло Харків 2250 3 дан 1 сп. р.
24 Лопатенко Костянтин Дніпро 2246 3 дан УФГО
25 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ
26 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.
27 Гілязов Олександр Харків 2183 1 дан 1 сп. р. УФГО
28 Єрошкін Юрій Рівне 2169 2 дан КМСУ УФГО
29 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2161 2 дан
30 Борейко Антон Суми/Київ 2108 1 дан УФГО
31 Обловатний Володимир Дніпро 2047 1 дан
32 Вдовін Олександр Кривий Ріг 2041 2 кю УФГО
33 Ліверинов Валерій Одеса 2032 1 кю 1 сп. р. УФГО
34 Михайловський Микола Дніпро 1998 1 кю УФГО
35 Полянський Олександр Харків 1965 2 кю
36 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю
37 Кузнєчиков Сергій Київ 1927 2 кю
38 Тодоров Артем Дніпро 1922 2 кю УФГО
39 Русановський Дмитро Київ 1921 2 кю 1 сп. р.
40 Кубрак Дар’я Київ 1907 2 кю
41 Часновський Євгеній Харків 1870 3 кю 2 сп. р. УФГО
42 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р.
43 Малко Ярослав Рівне 1851 3 кю 2 сп. р.
44 Колодін Євген Одеса 1819 3 кю 2 сп. р.
45 Васильєв Дмитро Харків 1804 3 кю
46 Журомський Сергій Рівне 1795 4 кю 1 сп. р.
47 Жабчик Тетяна Париж 1769 4 кю
48 Тарасенко Світлана Київ 1760 4 кю 1 сп. р. УФГО
49 Веденський Кирило Київ 1751 4 кю УФГО
50 Грінченко Семен Харків 1732 4 кю 2 сп. р.
51 Богданович Вадим Київ 1731 4 кю УФГО
52 Корольчук Максим Рівне 1730 4 кю УФГО
53 Кулініч В’ячеслав Дніпро 1728 4 кю
54 Петрашевська Ніка Київ 1722 4 кю 1 сп. р.
55 Рудик Юрій Київ 1719 4 кю УФГО
56 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю
57 Макагон Павло Одеса 1679 5 кю 2 сп. р.
58 Кушнір Роман Рівне 1674 5 кю 2 сп. р.
59 Карелов Анатолій Київ 1655 5 кю УФГО
60 Веденський Антон Київ 1651 5 кю
61 Светлічний Павло Севастополь/Київ 1630 5 кю
62 Чан Ха Ву Київ 1629 5 кю
63 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю
64 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю
65 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю
66 Гальченко Григорій Київ 1574 6 кю УФГО
67 Бережняк Максим Рівне 1567 6 кю 2 сп. р.
68 Муха Владислав Київ 1558 6 кю
69 Жаравов Станіслав Ірпінь 1550 6 кю
70 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю
71 Светлічна Ірина Севастополь/Київ 1532 6 кю
72 Челишев Олексій Херсон 1520 6 кю УФГО
73 Реділа Віктор Рівне 1517 6 кю
74 Канюка Максим Харків 1503 6 кю
75 Русановський Євген Київ 1501 6 кю 2 сп. р.
77 Ваврик Анастасія Рівне 1499 7 кю 2 сп. р.
76 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю
78 Крушельницька Поліна Рівне 1493 7 кю 2 сп. р.
79 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю
80 Шередеко Георгій Київ 1441 7 кю 2 сп. р.
81 Пелех Віталій Рівне 1435 7 кю 3 сп. р.
82 Качановський Володимир Рівне 1434 7 кю УФГО
83 Кротович Юлія Київ 1422 7 кю 2 сп. р. УФГО
84 Михалко Володимир Київ 1418 7 кю
85 Овсієнко Всеволод Київ 1409 7 кю 3 сп. р.
86 Ступаченко Сергій Київ 1392 8 кю УФГО
87 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р.
88 Бойко Михайло Дніпро 1374 8 кю УФГО
89 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю
90 Чуприн Костянтин Краматорськ/Київ 1365 8 кю
92 Бахур Володимир Київ 1359 8 кю УФГО
91 Венецький Олександр Одеса 1359 8 кю 3 сп. р.
93 Реділа Юлія Рівне 1356 8 кю 2 сп. р.
94 Казьміренко Антон Ірпінь 1355 8 кю 1 юн. сп. р.
95 Симоненко Вікторія Київ 1352 8 кю 2 сп. р. УФГО
96 Лялін Максим Дніпро 1350 8 кю
97 Муха Ігор Київ 1307 8 кю УФГО
98 Колос Христина Рівне 1301 8 кю 2 сп. р.
99 Ружанська Камілла Київ 1296 9 кю 3 сп. р.
100 Коробка Сергій Київ 1270 9 кю УФГО
101 Смоголь Едуард Дніпро 1237 9 кю
102 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю
103 Бірюков Юрій Київ 1216 9 кю
104 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю
105 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1208 9 кю
106 Реділа Ілона Рівне 1205 9 кю 3 сп. р.
107 Шпіганович Владислав Рівне 1195 10 кю 1 юн. сп. р.
108 Малишев Серафім Харків 1191 10 кю 3 сп. р.
109 Проценко Володимир Одеса 1173 10 кю 3 сп. р.
110 Абросімов Євген Харків 1171 10 кю УФГО
111 Бойченко Кирило Запоріжжя 1162 10 кю
112 Приходько Іван Київ 1158 10 кю 1 юн. сп. р.
113 Бережняк Назар Рівне 1125 10 кю 1 юн. сп. р.
114 Фоломієв Олег Одеса 1122 10 кю 3 сп. р.
115 Кавун Андрій Рівне 1113 10 кю 3 сп. р.
116 Доценко Віталій Київ 1109 10 кю УФГО
117 Мазурок Дар’я Харків 1099 11 кю УФГО
118 Швецов Микита Харків 1075 11 кю
119 Лук’янчук Максим Рівне 1041 11 кю 3 сп. р.
120 Ухов Матвій Рівне 1029 11 кю 1 юн. сп. р.
121 Вайнгартен Максим Одеса 1013 11 кю
122 Кушнір Мар’ян Рівне 1000 11 кю 1 юн. сп. р.
123 Сидоров Кирило Одеса 997 12 кю
124 Билкова Ірина Кривий Ріг 995 12 кю УФГО
125 Сільницька Тетяна Київ 982 12 кю УФГО
126 Хейда Філіп Чехія 968 12 кю
127 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.
128 Хван Сергій Харків 940 12 кю
129 Булах Юлія Харків 933 12 кю
130 Бабіч Олег Миколаїв 932 12 кю УФГО
131 Гресько Данило Київ 925 12 кю 1 юн. сп. р.
132 Лисенко Єгор Київ 924 12 кю 1 юн. сп. р.
133 Улан Олександр Гайок 910 12 кю
134 Мінаєв Микита Київ 909 12 кю 1 юн. сп. р.
135 Здоровець Дмитро Дніпро 902 12 кю УФГО
136 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю
137 Пасічник Данило Рівне 897 13 кю 1 юн. сп. р.
138 Сичінська Юлія Рівне 895 13 кю 1 юн. сп. р.
139 Ляшкевич Тимофій Рівне 858 13 кю 1 юн. сп. р.
140 Овсієнко Костянтин Дніпро 847 13 кю
141 Украдиго Віктор Одеса 843 13 кю 3 сп. р.
142 Туровський Дмитро Київ 834 13 кю УФГО
143 Стефанович Дмитро Рівне 829 13 кю 1 юн. сп. р.
144 Войно Володимир Рівне 822 13 кю 1 юн. сп. р.
145 Калінін Іван Херсон 815 13 кю
146 Карнюшин Сергій Миколаїв/Київ 814 13 кю
147 Дончак Олексій Київ 803 13 кю УФГО
148 Стасюк Максим Рівне 802 13 кю 1 юн. сп. р.
149 Катаєв Дмитро Київ 799 14 кю УФГО
150 Тарновський Михайло Рівне 797 14 кю 1 юн. сп. р.
151 Разумова Анна Київ 792 14 кю УФГО
152 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.
153 Іштван Єгор Харків 784 14 кю
154 Дорош Віталій Рівне 781 14 кю 1 юн. сп. р.
155 Ковальчук Богдан Рівне 777 14 кю 1 юн. сп. р.
156 Вєсіч Софія Київ 771 14 кю 1 юн. сп. р.
157 Глущенко Павло Київ 756 14 кю
158 Гончарук Костянтин Київ 741 14 кю УФГО
159 Піддубний Костянтин Жовті Води 736 14 кю УФГО
160 Колодяжний Андрій Київ 725 14 кю
161 Ляшенко Сергій Львів 724 14 кю
162 Рекстиньш Володимир Київ 713 14 кю УФГО
163 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.
164 Кавун Дмитро Рівне 705 14 кю 2 юн. сп. р.
165 Шабельник Тетяна Харків 702 14 кю
166 Малко Олеся Рівне 701 14 кю 1 юн. сп. р.
167 Круть Євген Харків 696 15 кю
168 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.
169 Дорошенко Дмитро Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.
170 Троцюк Ярослав Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
171 Холод Владислав Одеса 663 15 кю
172 Сопін Денис Київ 653 15 кю
173 Вихристюк Олександра Рівне 645 15 кю 1 юн. сп. р.
174 Філоненко Дмитро Дніпро 629 15 кю
175 Репало Олексій Харків 619 15 кю
176 Семещук Андрій Рівне 617 15 кю 2 юн. сп. р.
177 Ваврик Данило Рівне 610 15 кю
178 Богатиренко Єлизавета Київ 605 15 кю 1 юн. сп. р.
179 Кухарук Олександр Любомль 596 16 кю УФГО
181 Власюк Данило Рівне 595 16 кю 2 юн. сп. р.
180 Єрмакова Анастасія Київ 595 16 кю УФГО
182 Артамонов Михайло Київ 592 16 кю 2 юн. сп. р.
183 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю
184 Ткачук Михайло Одеса 566 16 кю
185 Богомолов Андрій Харків 562 16 кю
186 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.
187 Макагон Петро Одеса 560 16 кю 3 юн. сп. р.
188 Довжук Дмитро Рівне 559 16 кю 3 юн. сп. р.
189 Земляний Андрій Київ 555 16 кю
190 Коцюруба Микола Київ 554 16 кю УФГО
191 Палій Володимир Київ 535 16 кю УФГО
192 Колесников Микола Харків 529 16 кю УФГО
193 Алексєєнко Данило Харків 528 16 кю
194 Мельник Анна Київ 527 16 кю 2 юн. сп. р.
195 Лябах Олександр Дніпро 516 16 кю УФГО
196 Клановець Олексій Київ 515 16 кю УФГО
197 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.
198 Жихарєва Лілія Київ 503 16 кю УФГО
199 Корнієнко Віктор Київ 497 17 кю
200 Лехно Антон Одеса 485 17 кю 3 юн. сп. р.
201 Бердишева Світлана Одеса 469 17 кю
202 Максименко Ярослав Київ 458 17 кю
203 Костів Юрій Харків 452 17 кю
204 Давидов Олександр Харків 449 17 кю
205 Мордовець-Ткач Марта Одеса 446 17 кю 3 юн. сп. р.
206 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.
207 Щепанюк Олександр Київ 443 17 кю 3 юн. сп. р.
208 Кравець Владислав Київ 437 17 кю 3 юн. сп. р.
209 Пеньков Дмитро Харків 420 17 кю 3 юн. сп. р.
210 Савченко Володимир Рівне 414 17 кю 3 юн. сп. р.
211 Коробко Віктор Київ 404 17 кю
212 Кушнерік Роман Одеса 402 17 кю 3 юн. сп. р.
213 Онищук Богуслав Рівне 399 18 кю 3 юн. сп. р.
214 Холод Устін Одеса 397 18 кю 3 юн. сп. р.
215 Крохмалюк Тимофій Рівне 395 18 кю 3 юн. сп. р.
216 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю
217 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.
218 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.
219 Сергієнко Павло Київ 368 18 кю УФГО
220 Сандара Максим Рівне 360 18 кю 3 юн. сп. р.
221 Ушаков Максим Харків 346 18 кю
222 Андрієнкова Катерина Хмельницький 343 18 кю УФГО
223 Пушня Юрій Київ 335 18 кю 3 юн. сп. р.
224 Милов Георгій Київ 332 18 кю 3 юн. сп. р.
225 Коваленко Георгій Харків 326 18 кю 3 юн. сп. р.
226 Гордієнко Іван Харків 315 18 кю 3 юн. сп. р.
227 Зінов’єв Михайло Харків 311 18 кю 3 юн. сп. р.
228 Демидов Мирослав Рівне 307 18 кю 3 юн. сп. р.
229 Батурін Олексій Харків 306 18 кю УФГО
230 Гончаров Данило Київ 294 19 кю УФГО
231 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю
232 Батуріна Раїса Харків 288 19 кю 3 юн. сп. р.
233 Ларбі Каміла Одеса 286 19 кю 3 юн. сп. р.
234 Кравець Євген Рівне 280 19 кю
235 Корнійчук Володимир Рівне 279 19 кю
236 Поляков Михайло Харків 274 19 кю
237 Гусак Тимофій Рівне 273 19 кю
238 Лебідь Максим Рівне 272 19 кю
239 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю
240 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.
241 Сівер Єкатерина Київ 241 19 кю 3 юн. сп. р.
242 Столяров Олександр Рівне 234 19 кю
243 Терзі Данііл Одеса 231 19 кю
244 Щепанюк Руслан Київ 229 19 кю УФГО
245 Мрозович Сергій Рівне 226 19 кю
246 Бельчук Данило Рівне 223 19 кю
247 Казнодій Ярослав Рівне 219 19 кю
248 Грабарчук Єва Київ 218 19 кю 3 юн. сп. р.
249 Криницький Максим Рівне 214 19 кю
250 Тимошенко Тимур Київ 204 19 кю 3 юн. сп. р.
251 Рудик Тимофій Київ 203 19 кю
252 Невірковець Михайло Рівне 198 20 кю
254 Гук Федір Харків 197 20 кю
253 Сарвілова Катерина Харків 197 20 кю 3 юн. сп. р.
255 Волошин Дмитро Дніпро 195 20 кю
256 Сипавін Андрій Харків 195 20 кю
257 Філончук Владислав Рівне 193 20 кю
258 Гаршин Олександр Київ 192 20 кю
259 Богач Дмитро Одеса 186 20 кю
260 Ласкавий Орест с. Сокіл Любомльського р-ну 184 20 кю
261 Бороденко Артем Харків 178 20 кю
262 Белінський Ігор Харків 165 20 кю
263 Гай Олександр Київ 165 20 кю
264 Завадський Іван Київ 165 20 кю
265 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю
266 Карпов Андрій Одеса 165 20 кю
267 Місюра Ростислав Харків 165 20 кю
268 Скляренко Владислав Київ 165 20 кю УФГО
269 Соснов Роман Харків 165 20 кю
270 Власенко Олександра Київ 161 20 кю 3 юн. сп. р.
271 Бурда Ілля Одеса 159 20 кю
272 Щуровська Домініка Одеса 153 20 кю
273 Коршок Ганна Київ 152 20 кю 3 юн. сп. р.
274 Ларбі Ідір Одеса 151 20 кю
275 Середа Руслан Дніпро 147 20 кю
276 Калмиков Лев Одеса 141 20 кю
277 Венецький Аліскер Одеса 139 20 кю
278 Бондарєв Євгеній Одеса 136 20 кю
279 Карий Максим Київ 135 20 кю
280 Пірогова Юлія Одеса 135 20 кю 3 юн. сп. р.
281 Браіловська Валерія Одеса 134 20 кю
282 Закшевська Аліна Одеса 130 20 кю
283 Пилева Поліна Харків 130 20 кю
284 Сівер Тетяна Київ 125 20 кю
285 Козинський Нікіта Київ 123 20 кю
286 Троян Арсеній Київ 118 20 кю
287 Ніколаєнко Анастасія Одеса 114 20 кю
288 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю
289 Весков Євген Дніпро 105 20 кю
290 Баркалова Анастасія Київ 103 20 кю
291 Шульженко Михайло Харків 101 20 кю
299 Бардовський Павло Київ 100 20 кю
300 Белінський Віктор Харків 100 20 кю
294 Бідна Єлизавета Одеса 100 20 кю
301 Богатиренко Олена Київ 100 20 кю
302 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю
296 Власенко Влада Київ 100 20 кю УФГО
295 Войтко Єгор Рівне 100 20 кю
303 Джонгер Марат Харків 100 20 кю
304 Донець Тимур Київ 100 20 кю УФГО
297 Журавель Валерія Харків 100 20 кю
298 Загоройчук Анастасія Рівне 100 20 кю
305 Ковальчук Марина Київ 100 20 кю
306 Коршок Ілля Київ 100 20 кю
307 Крайник Михайло Рівне 100 20 кю
308 Кубар Аліса Київ 100 20 кю
309 Кудря Ольга Рівне 100 20 кю 3 юн. сп. р.
310 Легкий Микита Київ 100 20 кю
311 Лукомський Юрій Одеса 100 20 кю
312 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю
313 Олійник Дмитро Рівне 100 20 кю
293 Пивоварчук Віталій Рівне 100 20 кю
314 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю
315 Рибаков Артем Київ 100 20 кю
316 Русановська Наталія Київ 100 20 кю УФГО
292 Сарвілов Георгій Харків 100 20 кю
317 Файфура Орест Рівне 100 20 кю
318 Харина Юрій Київ 100 20 кю
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditEmail this to someonePrint this page