Рейтинг лист УФГО на 1 березня 2017 року

1 Качановський Артем Рівне 2711 1 про дан МСУМК
2 Кравець Андрій Рівне 2677 6 дан МСУМК
3 Жураковський Богдан Рівне 2563 5 дан МСУ
4 Богацький Дмитро Київ 2540 6 дан МСУМК
5 Корольов Роман Київ 2503 5 дан КМСУ
6 Ридзель Сергій Одеса 2494 5 дан
7 Кокозей Володимир Київ 2473 5 дан
8 Гальченко Михайло Київ 2455 5 дан КМСУ
9 Лопатюк Костянтин Рівне 2447 5 дан КМСУ
10 Крушельницький Валерій Рівне 2439 4 дан КМСУ
11 Яценко Дмитро Київ 2436 5 дан КМСУ УФГО
12 Козлов Михайло Рівне 2370 4 дан
13 Платонов Володимир Київ 2366 4 дан
14 Скочко Василь Київ 2356 4 дан КМСУ УФГО
15 Качановський Михайло Рівне 2355 3 дан 1 сп. р. УФГО
16 Богацький Аркадій Київ 2348 4 дан МСУ
17 Лисюк Дмитро Київ 2328 3 дан
18 Михалюк Юрій Рівне 2317 3 дан 1 сп. р. УФГО
19 Єрошкін Олександр Рівне 2315 3 дан 1 сп. р.
20 Ружанський Роман Київ 2303 3 дан
21 Кокозей Віктор Київ 2280 3 дан
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан
23 Лопатенко Костянтин Дніпро 2254 3 дан
24 Ковальов Михайло Харків 2250 3 дан 1 сп. р.
25 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ
26 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.
27 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2192 2 дан
28 Гілязов Олександр Харків 2161 1 дан 1 сп. р.
29 Борейко Антон Суми/Київ 2107 1 дан УФГО
30 Обловатний Володимир Дніпро 2047 1 дан
31 Ліверинов Валерій Одеса 2032 1 кю 1 сп. р.
32 Михайловський Микола Дніпро 2030 1 кю
33 Полянський Олександр Харків 1965 2 кю
34 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1945 2 кю
35 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю
36 Кузнєчиков Сергій Київ 1927 2 кю
37 Русановський Дмитро Київ 1910 2 кю 2 сп. р.
38 Кубрак Дар’я Київ 1907 2 кю
39 Часновський Євгеній Харків 1867 3 кю 2 сп. р.
40 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р.
41 Малко Ярослав Рівне 1851 3 кю 2 сп. р.
42 Колодін Євген Одеса 1819 3 кю 2 сп. р.
43 Васильєв Дмитро Харків 1804 3 кю
44 Журомський Сергій Рівне 1795 4 кю 1 сп. р.
45 Тарасенко Світлана Київ 1777 4 кю 1 сп. р. УФГО
46 Жабчик Тетяна Париж 1769 4 кю
47 Кушнір Роман Рівне 1749 4 кю 2 сп. р.
48 Богданович Вадим Київ 1740 4 кю
49 Кулініч В’ячеслав Дніпро 1728 4 кю
50 Грінченко Семен Харків 1727 4 кю 2 сп. р.
51 Корольчук Максим Рівне 1690 5 кю
52 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю
53 Макагон Павло Одеса 1679 5 кю 2 сп. р.
54 Петрашевська Ніка Київ 1670 5 кю 2 сп. р.
55 Карелов Анатолій Київ 1655 5 кю
56 Веденський Антон Київ 1651 5 кю
57 Светлічний Павло Севастополь/Київ 1630 5 кю
58 Чан Ха Ву Київ 1629 5 кю
59 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю
60 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю
61 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю
62 Гальченко Григорій Київ 1574 6 кю
63 Муха Владислав Київ 1558 6 кю
64 Жаравов Станіслав Ірпінь 1550 6 кю
65 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю
66 Крушельницька Поліна Рівне 1534 6 кю 2 сп. р.
67 Рудик Юрій Київ 1532 6 кю
68 Светлічна Ірина Севастополь/Київ 1532 6 кю
69 Челишев Олексій Херсон 1520 6 кю
70 Реділа Віктор Рівне 1517 6 кю
71 Бережняк Максим Рівне 1516 6 кю 2 сп. р.
72 Русановський Євген Київ 1516 6 кю 2 сп. р.
73 Канюка Максим Харків 1503 6 кю
74 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю
75 Ваврик Анастасія Рівне 1499 7 кю 2 сп. р.
76 Тодоров Артем Дніпро 1482 7 кю
77 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю
78 Овсієнко Всеволод Київ 1444 7 кю 3 сп. р.
79 Пелех Віталій Рівне 1435 7 кю 3 сп. р.
80 Качановський Володимир Рівне 1434 7 кю УФГО
81 Шередеко Георгій Київ 1430 7 кю 2 сп. р.
82 Кротович Юлія Київ 1425 7 кю 2 сп. р. УФГО
83 Михалко Володимир Київ 1418 7 кю
84 Ступаченко Сергій Київ 1392 8 кю
85 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р.
86 Бойко Михайло Дніпро 1374 8 кю
87 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю
88 Чуприн Костянтин Краматорськ/Київ 1365 8 кю
89 Венецький Олександр Одеса 1359 8 кю 3 сп. р.
90 Казьміренко Антон Ірпінь 1355 8 кю 1 юн. сп. р.
91 Лялін Максим Дніпро 1350 8 кю
92 Симоненко Вікторія Київ 1334 8 кю 2 сп. р.
93 Бахур Володимир Київ 1307 8 кю
94 Реділа Юлія Рівне 1295 9 кю 3 сп. р.
95 Коробка Сергій Київ 1272 9 кю
96 Муха Ігор Київ 1263 9 кю
97 Колос Христина Рівне 1247 9 кю 1 юн. сп. р.
98 Смоголь Едуард Дніпро 1237 9 кю
99 Ружанська Камілла Київ 1231 9 кю 3 сп. р.
100 Абросімов Євген Харків 1224 9 кю УФГО
101 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю
102 Бірюков Юрій Київ 1216 9 кю
103 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю
104 Шпіганович Владислав Рівне 1195 10 кю 1 юн. сп. р.
105 Малишев Серафім Харків 1191 10 кю 3 сп. р.
106 Реділа Ілона Рівне 1184 10 кю 3 сп. р.
107 Проценко Володимир Одеса 1173 10 кю 3 сп. р.
108 Бойченко Кирило Запоріжжя 1162 10 кю
109 Бережняк Назар Рівне 1125 10 кю 1 юн. сп. р.
110 Фоломієв Олег Одеса 1122 10 кю 3 сп. р.
111 Кавун Андрій Рівне 1113 10 кю 3 сп. р.
112 Мазурок Дар’я Харків 1099 11 кю УФГО
113 Швецов Микита Харків 1075 11 кю
114 Приходько Іван Київ 1062 11 кю 1 юн. сп. р.
115 Лук’янчук Максим Рівне 1041 11 кю 3 сп. р.
116 Кушнір Мар’ян Рівне 1033 11 кю 1 юн. сп. р.
117 Ухов Матвій Рівне 1029 11 кю 1 юн. сп. р.
118 Вайнгартен Максим Одеса 1013 11 кю
119 Сидоров Кирило Одеса 997 12 кю
120 Сільницька Тетяна Київ 996 12 кю УФГО
121 Хейда Філіп Чехія 968 12 кю
122 Лисенко Єгор Київ 964 12 кю 1 юн. сп. р.
123 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.
124 Хван Сергій Харків 940 12 кю
125 Гресько Данило Київ 938 12 кю 1 юн. сп. р.
126 Булах Юлія Харків 933 12 кю
127 Улан Олександр Гайок 910 12 кю
128 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю
129 Пасічник Данило Рівне 897 13 кю 1 юн. сп. р.
130 Сичінська Юлія Рівне 895 13 кю 1 юн. сп. р.
131 Туровський Дмитро Київ 859 13 кю УФГО
132 Ляшкевич Тимофій Рівне 858 13 кю 1 юн. сп. р.
133 Мінаєв Микита Київ 856 13 кю 1 юн. сп. р.
134 Овсієнко Костянтин Дніпро 847 13 кю
135 Украдиго Віктор Одеса 843 13 кю 3 сп. р.
136 Бабіч Олег Миколаїв 841 13 кю
137 Билкова Ірина Кривий Ріг 821 13 кю
138 Калінін Іван Херсон 815 13 кю
139 Карнюшин Сергій Миколаїв/Київ 814 13 кю
140 Стасюк Максим Рівне 802 13 кю 1 юн. сп. р.
141 Тарновський Михайло Рівне 797 14 кю 1 юн. сп. р.
142 Вєсіч Софія Київ 796 14 кю 1 юн. сп. р.
143 Разумова Анна Київ 792 14 кю УФГО
144 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.
145 Іштван Єгор Харків 784 14 кю
146 Стефанович Дмитро Рівне 784 14 кю 2 юн. сп. р.
147 Дорош Віталій Рівне 781 14 кю 1 юн. сп. р.
148 Гончарук Костянтин Київ 778 14 кю
149 Ковальчук Богдан Рівне 777 14 кю 1 юн. сп. р.
150 Рекстиньш Володимир Київ 769 14 кю УФГО
151 Глущенко Павло Київ 756 14 кю
152 Колодяжний Андрій Київ 725 14 кю
153 Ляшенко Сергій Львів 724 14 кю
154 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.
155 Кавун Дмитро Рівне 705 14 кю 2 юн. сп. р.
156 Шабельник Тетяна Харків 702 14 кю
157 Круть Євген Харків 696 15 кю
158 Малко Олеся Рівне 696 15 кю 2 юн. сп. р.
159 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.
160 Дорошенко Дмитро Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.
161 Троцюк Ярослав Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
162 Войно Володимир Рівне 666 15 кю 2 юн. сп. р.
163 Холод Владислав Одеса 663 15 кю
164 Сопін Денис Київ 653 15 кю
165 Вихристюк Олександра Рівне 645 15 кю 1 юн. сп. р.
166 Філоненко Дмитро Дніпро 629 15 кю
167 Репало Олексій Харків 619 15 кю
168 Ваврик Данило Рівне 610 15 кю
169 Єрмакова Анастасія Київ 608 15 кю
170 Власюк Данило Рівне 595 16 кю 2 юн. сп. р.
171 Артамонов Михайло Київ 592 16 кю 2 юн. сп. р.
172 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю
173 Кухарук Олександр Любомль 583 16 кю
174 Ткачук Михайло Одеса 566 16 кю
175 Богомолов Андрій Харків 562 16 кю
176 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.
177 Макагон Петро Одеса 560 16 кю 3 юн. сп. р.
178 Довжук Дмитро Рівне 559 16 кю 3 юн. сп. р.
179 Земляний Андрій Київ 555 16 кю
180 Богатиренко Єлизавета Київ 546 16 кю 1 юн. сп. р.
181 Здоровець Дмитро Дніпро 545 16 кю
182 Мельник Анна Київ 542 16 кю 2 юн. сп. р.
183 Алексєєнко Данило Харків 528 16 кю
184 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.
185 Лехно Антон Одеса 485 17 кю 3 юн. сп. р.
186 Бердишева Світлана Одеса 469 17 кю
187 Коцюруба Микола Київ 468 17 кю
188 Семещук Андрій Рівне 468 17 кю 3 юн. сп. р.
189 Максименко Ярослав Київ 458 17 кю
190 Костів Юрій Харків 452 17 кю
191 Давидов Олександр Харків 449 17 кю
192 Колесников Микола Харків 447 17 кю УФГО
193 Пеньков Дмитро Харків 445 17 кю 3 юн. сп. р.
194 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.
195 Жихарєва Лілія Київ 426 17 кю
196 Савченко Володимир Рівне 414 17 кю 3 юн. сп. р.
197 Коробко Віктор Київ 404 17 кю
198 Холод Устін Одеса 401 17 кю 3 юн. сп. р.
199 Кушнерік Роман Одеса 401 17 кю 3 юн. сп. р.
200 Онищук Богуслав Рівне 399 18 кю 3 юн. сп. р.
201 Мордовець-Ткач Марта Одеса 398 18 кю 3 юн. сп. р.
202 Крохмалюк Тимофій Рівне 395 18 кю 3 юн. сп. р.
203 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю
204 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.
205 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.
206 Щепанюк Олександр Київ 368 18 кю 3 юн. сп. р.
207 Коваленко Георгій Харків 362 18 кю 3 юн. сп. р.
208 Сандара Максим Рівне 360 18 кю 3 юн. сп. р.
209 Ушаков Максим Харків 346 18 кю
210 Милов Георгій Київ 332 18 кю 3 юн. сп. р.
211 Демидов Мирослав Рівне 307 18 кю 3 юн. сп. р.
212 Сівер Єкатерина Київ 294 19 кю 3 юн. сп. р.
213 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю
214 Ларбі Каміла Одеса 286 19 кю 3 юн. сп. р.
215 Кравець Євген Рівне 280 19 кю
216 Корнійчук Володимир Рівне 279 19 кю
217 Гусак Тимофій Рівне 273 19 кю
218 Лебідь Максим Рівне 272 19 кю
219 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю
220 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.
221 Сарвілова Катерина Харків 244 19 кю 3 юн. сп. р.
222 Кравець Владислав Київ 234 19 кю
223 Столяров Олександр Рівне 234 19 кю
224 Терзі Данііл Одеса 231 19 кю
225 Мрозович Сергій Рівне 226 19 кю
226 Бельчук Данило Рівне 223 19 кю
227 Криницький Максим Рівне 214 19 кю
228 Гордієнко Іван Харків 208 19 кю
229 Тимошенко Тимур Київ 204 19 кю 3 юн. сп. р.
230 Невірковець Михайло Рівне 198 20 кю
231 Гук Федір Харків 197 20 кю
232 Волошин Дмитро Дніпро 195 20 кю
233 Філончук Владислав Рівне 193 20 кю
234 Гаршин Олександр Київ 192 20 кю
235 Богач Дмитро Одеса 186 20 кю
236 Ласкавий Орест с. Сокіл Любомльського р-ну 184 20 кю
237 Пушня Юрій Київ 179 20 кю
238 Бороденко Артем Харків 178 20 кю
239 Белінський Ігор Харків 165 20 кю
240 Гай Олександр Київ 165 20 кю
241 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю
242 Карпов Андрій Одеса 165 20 кю
243 Місюра Ростислав Харків 165 20 кю
244 Соснов Роман Харків 165 20 кю
245 Власенко Олександра Київ 161 20 кю 3 юн. сп. р.
246 Сарвілов Георгій Харків 161 20 кю
247 Бурда Ілля Одеса 159 20 кю
248 Щуровська Домініка Одеса 153 20 кю
249 Коршок Ганна Київ 152 20 кю 3 юн. сп. р.
250 Ларбі Ідір Одеса 151 20 кю
251 Середа Руслан Дніпро 147 20 кю
252 Калмиков Лев Одеса 141 20 кю
253 Троян Арсеній Київ 141 20 кю
254 Венецький Аліскер Одеса 139 20 кю
255 Рудик Тимофій Київ 138 20 кю
256 Бондарєв Євгеній Одеса 136 20 кю
257 Пірогова Юлія Одеса 135 20 кю 3 юн. сп. р.
258 Браіловська Валерія Одеса 134 20 кю
259 Закшевська Аліна Одеса 130 20 кю
260 Пилева Поліна Харків 130 20 кю
261 Сівер Тетяна Київ 125 20 кю
262 Ніколаєнко Анастасія Одеса 114 20 кю
263 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю
264 Весков Євген Дніпро 105 20 кю
265 Баркалова Анастасія Київ 103 20 кю
266 Шульженко Михайло Харків 101 20 кю
267 Поляков Михайло Харків 100 20 кю
268 Пивоварчук Віталій Рівне 100 20 кю
269 Бідна Єлизавета Одеса 100 20 кю
270 Войтко Єгор Рівне 100 20 кю
271 Власенко Влада Київ 100 20 кю
272 Журавель Валерія Харків 100 20 кю
273 Загоройчук Анастасія Рівне 100 20 кю
274 Бардовський Павло Київ 100 20 кю
275 Белінський Віктор Харків 100 20 кю
276 Богатиренко Олена Київ 100 20 кю
277 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю
278 Грабарчук Єва Київ 100 20 кю
279 Джонгер Марат Харків 100 20 кю
280 Ковальчук Марина Київ 100 20 кю
281 Коршок Ілля Київ 100 20 кю
282 Крайник Михайло Рівне 100 20 кю
283 Кубар Аліса Київ 100 20 кю
284 Кудря Ольга Рівне 100 20 кю 3 юн. сп. р.
285 Легкий Микита Київ 100 20 кю
286 Лукомський Юрій Одеса 100 20 кю
287 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю
288 Олійник Дмитро Рівне 100 20 кю
289 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю
290 Файфура Орест Рівне 100 20 кю
291 Харина Юрій Київ 100 20 кю
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditEmail this to someonePrint this page