Рейтинг лист УФГО на 1 лютого 2017 року

1 Качановський Артем Рівне 2717 1 про дан МСУМК
2 Кравець Андрій Рівне 2677 6 дан МСУМК
3 Жураковський Богдан Рівне 2563 5 дан МСУ
4 Богацький Дмитро Київ 2540 6 дан МСУМК
5 Корольов Роман Київ 2503 5 дан КМСУ
6 Ридзель Сергій Одеса 2494 5 дан
7 Кокозей Володимир Київ 2473 5 дан
8 Гальченко Михайло Київ 2455 5 дан КМСУ
9 Лопатюк Костянтин Рівне 2447 5 дан КМСУ
10 Крушельницький Валерій Рівне 2438 4 дан КМСУ
11 Яценко Дмитро Київ 2436 5 дан КМСУ УФГО
12 Козлов Михайло Рівне 2370 4 дан
13 Платонов Володимир Київ 2366 4 дан
14 Скочко Василь Київ 2356 4 дан КМСУ
15 Богацький Аркадій Київ 2348 4 дан МСУ
16 Качановський Михайло Рівне 2346 3 дан 1 сп. р.
17 Лисюк Дмитро Київ 2328 3 дан
18 Михалюк Юрій Рівне 2323 3 дан 1 сп. р.
19 Єрошкін Олександр Рівне 2322 3 дан 1 сп. р.
20 Ружанський Роман Київ 2303 3 дан
21 Кокозей Віктор Київ 2280 3 дан
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан
23 Лопатенко Костянтин Дніпро 2254 3 дан
24 Ковальов Михайло Харків 2250 3 дан 1 сп. р.
25 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ
26 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.
27 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2192 2 дан
28 Гілязов Олександр Харків 2161 1 дан 1 сп. р.
29 Борейко Антон Суми/Київ 2107 1 дан
30 Обловатний Володимир Дніпро 2047 1 дан
31 Ліверинов Валерій Одеса 2032 1 кю 1 сп. р.
32 Михайловський Микола Дніпро 2030 1 кю
33 Полянський Олександр Харків 1965 2 кю
34 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1945 2 кю
35 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю
36 Кузнєчиков Сергій Київ 1927 2 кю
37 Кубрак Дар’я Київ 1907 2 кю
38 Русановський Дмитро Київ 1883 3 кю 2 сп. р.
39 Часновський Євгеній Харків 1867 3 кю 2 сп. р.
40 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р.
41 Колодін Євген Одеса 1819 3 кю 2 сп. р.
42 Васильєв Дмитро Харків 1804 3 кю
43 Журомський Сергій Рівне 1795 4 кю 1 сп. р.
44 Тарасенко Світлана Київ 1777 4 кю 1 сп. р. УФГО
45 Жабчик Тетяна Париж 1769 4 кю
46 Кушнір Роман Рівне 1749 4 кю 2 сп. р.
47 Богданович Вадим Київ 1740 4 кю
48 Малко Ярослав Рівне 1730 4 кю 2 сп. р.
49 Кулініч В’ячеслав Дніпро 1728 4 кю
50 Грінченко Семен Харків 1719 4 кю 2 сп. р.
51 Корольчук Максим Рівне 1690 5 кю
52 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю
53 Макагон Павло Одеса 1679 5 кю 2 сп. р.
54 Петрашевська Ніка Київ 1670 5 кю 2 сп. р.
55 Карелов Анатолій Київ 1655 5 кю
56 Веденський Антон Київ 1651 5 кю
57 Светлічний Павло Севастополь/Київ 1630 5 кю
58 Чан Ха Ву Київ 1629 5 кю
59 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю
60 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю
61 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю
62 Бережняк Максим Рівне 1585 6 кю 2 сп. р.
63 Гальченко Григорій Київ 1574 6 кю
64 Муха Владислав Київ 1558 6 кю
65 Жаравов Станіслав Ірпінь 1550 6 кю
66 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю
67 Рудик Юрій Київ 1532 6 кю
68 Светлічна Ірина Севастополь/Київ 1532 6 кю
69 Челишев Олексій Херсон 1520 6 кю
70 Реділа Віктор Рівне 1517 6 кю
71 Русановський Євген Київ 1517 6 кю 2 сп. р.
72 Канюка Максим Харків 1503 6 кю
73 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю
74 Ваврик Анастасія Рівне 1495 7 кю 2 сп. р.
75 Тодоров Артем Дніпро 1482 7 кю
76 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю
77 Качановський Володимир Рівне 1434 7 кю УФГО
78 Шередеко Георгій Київ 1430 7 кю 2 сп. р.
79 Кротович Юлія Київ 1425 7 кю 2 сп. р. УФГО
80 Михалко Володимир Київ 1418 7 кю
81 Ступаченко Сергій Київ 1392 8 кю
82 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р.
83 Бойко Михайло Дніпро 1374 8 кю
84 Крушельницька Поліна Рівне 1373 8 кю 2 сп. р.
85 Пелех Віталій Рівне 1372 8 кю 3 сп. р.
86 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю
87 Чуприн Костянтин Краматорськ/Київ 1365 8 кю
88 Венецький Олександр Одеса 1359 8 кю 3 сп. р.
89 Казьміренко Антон Ірпінь 1355 8 кю 1 юн. сп. р.
90 Лялін Максим Дніпро 1350 8 кю
91 Симоненко Вікторія Київ 1334 8 кю 2 сп. р.
92 Реділа Юлія Рівне 1317 8 кю 3 сп. р.
93 Бахур Володимир Київ 1307 8 кю
94 Овсієнко Всеволод Київ 1288 9 кю 3 сп. р.
95 Коробка Сергій Київ 1272 9 кю
96 Муха Ігор Київ 1263 9 кю
97 Абросімов Євген Харків 1256 9 кю
98 Смоголь Едуард Дніпро 1237 9 кю
99 Ружанська Камілла Київ 1231 9 кю 3 сп. р.
100 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю
101 Бірюков Юрій Київ 1216 9 кю
102 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю
103 Проценко Володимир Одеса 1173 10 кю 3 сп. р.
104 Шпіганович Владислав Рівне 1168 10 кю 1 юн. сп. р.
105 Бойченко Кирило Запоріжжя 1162 10 кю
106 Реділа Ілона Рівне 1134 10 кю 3 сп. р.
107 Мазурок Дар’я Харків 1126 10 кю
108 Фоломієв Олег Одеса 1122 10 кю 3 сп. р.
109 Бережняк Назар Рівне 1113 10 кю 1 юн. сп. р.
110 Швецов Микита Харків 1075 11 кю
111 Приходько Іван Київ 1062 11 кю 1 юн. сп. р.
112 Кавун Андрій Рівне 1058 11 кю 3 сп. р.
113 Лук’янчук Максим Рівне 1041 11 кю 3 сп. р.
114 Кушнір Мар’ян Рівне 1033 11 кю 1 юн. сп. р.
115 Ухов Матвій Рівне 1029 11 кю 1 юн. сп. р.
116 Вайнгартен Максим Одеса 1013 11 кю
117 Сидоров Кирило Одеса 997 12 кю
118 Сільницька Тетяна Київ 996 12 кю
119 Хейда Філіп Чехія 968 12 кю
120 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.
121 Хван Сергій Харків 940 12 кю
122 Гресько Данило Київ 938 12 кю 1 юн. сп. р.
123 Булах Юлія Харків 933 12 кю
124 Улан Олександр Гайок 910 12 кю
125 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю
126 Лисенко Єгор Київ 889 13 кю 1 юн. сп. р.
127 Ковальчук Богдан Рівне 878 13 кю 1 юн. сп. р.
128 Туровський Дмитро Київ 859 13 кю УФГО
129 Мінаєв Микита Київ 856 13 кю 1 юн. сп. р.
130 Овсієнко Костянтин Дніпро 847 13 кю
131 Украдиго Віктор Одеса 843 13 кю 3 сп. р.
132 Пасічник Данило Рівне 843 13 кю 1 юн. сп. р.
133 Бабіч Олег Миколаїв 841 13 кю
134 Ляшкевич Тимофій Рівне 827 13 кю 1 юн. сп. р.
135 Билкова Ірина Кривий Ріг 821 13 кю
136 Калінін Іван Херсон 815 13 кю
137 Карнюшин Сергій Миколаїв/Київ 814 13 кю
138 Стасюк Максим Рівне 802 13 кю 1 юн. сп. р.
139 Вєсіч Софія Київ 796 14 кю 1 юн. сп. р.
140 Разумова Анна Київ 792 14 кю
141 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.
142 Іштван Єгор Харків 784 14 кю
143 Дорош Віталій Рівне 781 14 кю 1 юн. сп. р.
144 Гончарук Костянтин Київ 778 14 кю
145 Тарновський Михайло Рівне 772 14 кю 1 юн. сп. р.
146 Рекстиньш Володимир Київ 769 14 кю
147 Глущенко Павло Київ 756 14 кю
148 Сичінська Юлія Рівне 753 14 кю 1 юн. сп. р.
149 Колодяжний Андрій Київ 725 14 кю
150 Ляшенко Сергій Львів 724 14 кю
151 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.
152 Шабельник Тетяна Харків 702 14 кю
153 Круть Євген Харків 696 15 кю
154 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.
155 Дорошенко Дмитро Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.
156 Троцюк Ярослав Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
157 Стефанович Дмитро Рівне 671 15 кю 2 юн. сп. р.
158 Войно Володимир Рівне 671 15 кю 2 юн. сп. р.
159 Холод Владислав Одеса 663 15 кю
160 Сопін Денис Київ 653 15 кю
161 Вихристюк Олександра Рівне 645 15 кю 1 юн. сп. р.
162 Кавун Дмитро Рівне 636 15 кю 2 юн. сп. р.
163 Філоненко Дмитро Дніпро 629 15 кю
164 Малишев Серафім Харків 624 15 кю
165 Репало Олексій Харків 619 15 кю
166 Ваврик Данило Рівне 610 15 кю
167 Єрмакова Анастасія Київ 608 15 кю
168 Власюк Данило Рівне 595 16 кю 2 юн. сп. р.
169 Малко Олеся Рівне 594 16 кю 2 юн. сп. р.
170 Артамонов Михайло Київ 592 16 кю 2 юн. сп. р.
171 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю
172 Кухарук Олександр Любомль 583 16 кю
173 Ткачук Михайло Одеса 566 16 кю
174 Богомолов Андрій Харків 562 16 кю
175 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.
176 Земляний Андрій Київ 555 16 кю
177 Макагон Петро Одеса 551 16 кю 3 юн. сп. р.
178 Богатиренко Єлизавета Київ 546 16 кю 1 юн. сп. р.
179 Здоровець Дмитро Дніпро 545 16 кю
180 Мельник Анна Київ 542 16 кю 2 юн. сп. р.
181 Довжук Дмитро Рівне 542 16 кю 3 юн. сп. р.
182 Алексєєнко Данило Харків 528 16 кю
183 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.
184 Лехно Антон Одеса 485 17 кю 3 юн. сп. р.
185 Бердишева Світлана Одеса 469 17 кю
186 Коцюруба Микола Київ 468 17 кю
187 Максименко Ярослав Київ 458 17 кю
188 Костів Юрій Харків 452 17 кю
189 Давидов Олександр Харків 449 17 кю
190 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.
191 Жихарєва Лілія Київ 426 17 кю
192 Холод Устін Одеса 418 17 кю 3 юн. сп. р.
193 Пеньков Дмитро Харків 416 17 кю 3 юн. сп. р.
194 Крохмалюк Тимофій Рівне 416 17 кю 3 юн. сп. р.
195 Коробко Віктор Київ 404 17 кю
196 Кушнерік Роман Одеса 401 17 кю 3 юн. сп. р.
197 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю
198 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.
199 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.
200 Щепанюк Олександр Київ 368 18 кю 3 юн. сп. р.
201 Ушаков Максим Харків 346 18 кю
202 Милов Георгій Київ 332 18 кю 3 юн. сп. р.
203 Мордовець-Ткач Марта Одеса 326 18 кю 3 юн. сп. р.
204 Колесников Микола Харків 320 18 кю
205 Семещук Андрій Рівне 312 18 кю 3 юн. сп. р.
206 Онищук Богуслав Рівне 294 19 кю
207 Сівер Єкатерина Київ 294 19 кю 3 юн. сп. р.
208 Савченко Володимир Рівне 291 19 кю
209 Невірковець Михайло Рівне 290 19 кю
210 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю
211 Ларбі Каміла Одеса 286 19 кю 3 юн. сп. р.
212 Кравець Євген Рівне 280 19 кю
213 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю
214 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.
215 Сарвілова Катерина Харків 244 19 кю 3 юн. сп. р.
216 Кравець Владислав Київ 234 19 кю
217 Столяров Олександр Рівне 234 19 кю
218 Терзі Данііл Одеса 231 19 кю
219 Пивоварчук Віталій Рівне 226 19 кю
220 Мрозович Сергій Рівне 225 19 кю
221 Гордієнко Іван Харків 224 19 кю
222 Коваленко Георгій Харків 219 19 кю
223 Тимошенко Тимур Київ 204 19 кю 3 юн. сп. р.
224 Гук Федір Харків 197 20 кю
225 Волошин Дмитро Дніпро 195 20 кю
226 Філончук Владислав Рівне 193 20 кю
227 Гаршин Олександр Київ 192 20 кю
228 Богач Дмитро Одеса 186 20 кю
229 Ласкавий Орест с. Сокіл Любомльського р-ну 184 20 кю
230 Пушня Юрій Київ 179 20 кю
231 Бороденко Артем Харків 178 20 кю
232 Криницький Максим Рівне 169 20 кю
233 Белінський Ігор Харків 165 20 кю
234 Гай Олександр Київ 165 20 кю
235 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю
236 Карпов Андрій Одеса 165 20 кю
237 Соснов Роман Харків 165 20 кю
238 Власенко Олександра Київ 161 20 кю 3 юн. сп. р.
239 Сарвілов Георгій Харків 161 20 кю
240 Бурда Ілля Одеса 159 20 кю
241 Щуровська Домініка Одеса 153 20 кю
242 Коршок Ганна Київ 152 20 кю 3 юн. сп. р.
243 Ларбі Ідір Одеса 151 20 кю
244 Середа Руслан Дніпро 147 20 кю
245 Калмиков Лев Одеса 141 20 кю
246 Троян Арсеній Київ 141 20 кю
247 Венецький Аліскер Одеса 139 20 кю
248 Рудик Тимофій Київ 138 20 кю
249 Бондарєв Євгеній Одеса 136 20 кю
250 Пірогова Юлія Одеса 135 20 кю 3 юн. сп. р.
251 Браіловська Валерія Одеса 134 20 кю
252 Закшевська Аліна Одеса 130 20 кю
253 Пилева Поліна Харків 130 20 кю
254 Сівер Тетяна Київ 125 20 кю
255 Ніколаєнко Анастасія Одеса 114 20 кю
256 Поляков Михайло Харків 113 20 кю
257 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю
258 Весков Євген Дніпро 105 20 кю
259 Баркалова Анастасія Київ 103 20 кю
260 Шульженко Михайло Харків 101 20 кю
261 Бельчук Данило Рівне 100 20 кю
262 Бідна Єлизавета Одеса 100 20 кю
263 Войтко Єгор Рівне 100 20 кю
264 Власенко Влада Київ 100 20 кю
265 Журавель Валерія Харків 100 20 кю
266 Загоройчук Анастасія Рівне 100 20 кю
267 Бардовський Павло Київ 100 20 кю
268 Белінський Віктор Харків 100 20 кю
269 Богатиренко Олена Київ 100 20 кю
270 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю
271 Грабарчук Єва Київ 100 20 кю
272 Джонгер Марат Харків 100 20 кю
273 Ковальчук Марина Київ 100 20 кю
274 Коршок Ілля Київ 100 20 кю
275 Крайник Михайло Рівне 100 20 кю
276 Кубар Аліса Київ 100 20 кю
277 Кудря Ольга Рівне 100 20 кю 3 юн. сп. р.
278 Легкий Микита Київ 100 20 кю
279 Лукомський Юрій Одеса 100 20 кю
280 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю
281 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю
282 Сандара Максим Рівне 100 20 кю
283 Файфура Орест Рівне 100 20 кю
284 Харина Юрій Київ 100 20 кю
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditEmail this to someonePrint this page