Рейтинг лист УФГО на 1 жовтня 2016 року

1 Качановський Артем Рівне 2691 1 про дан МСУМК УФГО
2 Кравець Андрій Рівне 2678 6 дан МСУМК УФГО
3 Жураковський Богдан Рівне 2570 5 дан МСУ УФГО
4 Богацький Дмитро Київ 2558 6 дан МСУМК УФГО
5 Кокозей Володимир Київ 2497 5 дан   УФГО
6 Ридзель Сергій Одеса 2494 5 дан    
7 Лопатюк Костянтин Рівне/Хмельницький 2459 5 дан КМСУ  
8 Гальченко Михайло Київ 2458 5 дан КМСУ УФГО
9 Яценко Дмитро Київ 2417 5 дан 1 сп. р. УФГО
10 Крушельницький Валерій Рівне 2394 3 дан КМСУ УФГО
11 Скочко Василь Київ 2387 4 дан КМСУ УФГО
12 Корольов Роман Київ 2381 3 дан    
13 Панькін Євген Київ 2377 4 дан    
14 Платонов Володимир Київ 2366 4 дан   УФГО
15 Качановський Михайло Рівне 2329 3 дан 1 сп. р. УФГО
16 Богацький Аркадій Київ 2328 4 дан МСУ УФГО
17 Лисюк Дмитро Київ 2328 3 дан    
18 Михалюк Юрій Рівне 2323 3 дан 1 сп. р. УФГО
19 Єрошкін Олександр Рівне 2308 3 дан 1 сп. р.  
20 Ружанський Роман Київ 2292 3 дан    
21 Кокозей Віктор Київ 2286 3 дан    
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан    
23 Лопатенко Костянтин Дніпро 2266 3 дан   УФГО
24 Ковальов Михайло Харків 2250 3 дан 1 сп. р.  
25 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ  
26 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.  
27 Денисенко Андрій Київ 2182 2 дан    
28 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2161 2 дан    
29 Гілязов Олександр Харків 2150 1 дан 1 сп. р. УФГО
30 Борейко Антон Суми/Київ 2115 1 дан   УФГО
31 Шевчук Михайло Рівне 2101 1 дан    
32 Обловатний Володимир Дніпро 2071 1 дан    
33 Кайро Гліб Гурзуф 2065 1 кю    
34 Михайловський Микола Дніпро 2034 1 кю   УФГО
35 Ліверинов Валерій Одеса 2010 1 кю 1 сп. р.  
36 Полянський Олександр Харків 1965 2 кю    
37 Кубрак Дар’я Київ 1952 2 кю   УФГО
38 Антропов Кирило Київ 1937 2 кю    
39 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю    
40 Завгородній Дем’ян Сімферополь 1936 2 кю    
41 Кревсун Олександр Харків 1936 2 кю    
42 Кузнєчиков Сергій Київ 1927 2 кю    
43 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1923 2 кю   УФГО
44 Часновський Євгеній Харків 1911 2 кю 2 сп. р. УФГО
45 Зарецький Микола Сімферополь 1888 3 кю    
46 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р. УФГО
47 Морозов Данило Київ 1842 3 кю    
48 Курінний Григорій Харків 1836 3 кю    
49 Русановський Дмитро Київ 1824 3 кю 2 сп. р. УФГО
50 Колодін Євген Одеса 1819 3 кю 2 сп. р.  
51 Кушнір Роман Рівне 1796 4 кю 2 сп. р.  
52 Журомський Сергій Рівне 1795 4 кю 1 сп. р.  
53 Тарасенко Світлана Київ 1770 4 кю 1 сп. р. УФГО
54 Жабчик Тетяна Париж 1769 4 кю    
55 Афонін Олег Сімферополь 1766 4 кю    
56 Ковальський Віктор Одеса 1761 4 кю    
57 Лазарєв Данило Севастополь 1743 4 кю    
58 Дроздов Євген Херсон/Одеса 1735 4 кю    
59 Малко Ярослав Рівне 1730 4 кю 2 сп. р. УФГО
60 Кулініч В’ячеслав Дніпро 1728 4 кю    
61 Хведченя Ярослав Одеса 1721 4 кю    
62 Грінченко Семен Харків 1714 4 кю 2 сп. р.  
63 Лонський Микола Сімферополь 1710 4 кю    
64 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю    
65 Корольчук Максим Рівне 1686 5 кю    
66 Макагон Павло Одеса 1679 5 кю 2 сп. р.  
67 Светлічний Павло Севастополь 1662 5 кю   УФГО
68 Кравцов Олег Сімферополь 1661 5 кю    
69 Богданович Вадим Київ 1659 5 кю   УФГО
70 Корсак Вікторія Київ 1657 5 кю    
71 Карелов Анатолій Київ 1655 5 кю    
72 Веденський Антон Київ 1651 5 кю    
73 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю    
74 Петрашевська Ніка Київ 1616 5 кю 2 сп. р. УФГО
75 Васильєв Дмитро Харків 1614 5 кю   УФГО
76 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю    
77 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю    
78 Чередніченко Олександр Донецьк 1581 6 кю    
79 Лішко Юрій Сімферополь 1579 6 кю    
80 Гальченко Григорій Київ 1576 6 кю   УФГО
81 Грищенко Євген Сімферополь 1574 6 кю    
82 Орлов Юрій Сімферополь 1569 6 кю    
83 Русановський Євген Київ 1559 6 кю 2 сп. р. УФГО
84 Муха Владислав Київ 1558 6 кю    
85 Рудик Юрій Київ 1546 6 кю   УФГО
86 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю    
87 Светлічна Ірина Севастополь 1532 6 кю   УФГО
88 Качановський Володимир Рівне 1518 6 кю   УФГО
89 Реділа Віктор Рівне 1517 6 кю    
90 Бережняк Максим Рівне 1510 6 кю 2 сп. р. УФГО
91 Шевчук Софія Рівне 1501 6 кю    
92 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю    
93 Тодоров Артем Дніпро 1476 7 кю   УФГО
94 Ваврик Анастасія Рівне 1475 7 кю 2 сп. р. УФГО
95 Корсак Володимир Київ 1458 7 кю    
96 Пелех Віталій Рівне 1449 7 кю 3 сп. р.  
97 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю    
98 Тихий Володимир Київ 1448 7 кю    
99 Іванов Олександр Донецьк 1441 7 кю    
100 Кротович Юлія Київ 1438 7 кю 2 сп. р. УФГО
101 Вітер Олександр Миколаїв 1434 7 кю    
102 Челишев Олексій Херсон 1421 7 кю    
103 Михалко Володимир Київ 1418 7 кю    
104 Шило Олег Харків 1414 7 кю    
105 Литвиненко Владислав Костопіль 1401 7 кю    
106 Чан Ха Ву Київ 1400 7 кю   УФГО
107 Ступаченко Сергій Київ 1392 8 кю   УФГО
108 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р. УФГО
109 Ковальський Олег Одеса 1371 8 кю    
110 Савченко Дмитро Одеса 1370 8 кю    
111 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю    
112 Чуприн Костянтин Краматорськ/Київ 1365 8 кю    
113 Бородкова Ірина Сімферополь 1359 8 кю    
114 Венецький Олександр Одеса 1359 8 кю 3 сп. р.  
115 Крушельницька Поліна Рівне 1359 8 кю 3 сп. р.  
116 Казьміренко Антон Ірпінь 1355 8 кю 1 юн. сп. р.
117 Лялін Максим Дніпро 1350 8 кю    
118 Шередеко Георгій Київ 1347 8 кю 2 сп. р.  
119 Симоненко Вікторія Київ 1334 8 кю 2 сп. р. УФГО
120 Денисенко Володимир Київ 1324 8 кю    
121 Бахур Володимир Київ 1322 8 кю   УФГО
122 Єрошкіна Людмила Рівне 1310 8 кю    
123 Коробка Сергій Київ 1293 9 кю   УФГО
124 Казакевич Юрій Сімферополь 1276 9 кю    
125 Колос Христина Рівне 1264 9 кю 1 юн. сп. р.
126 Муха Ігор Київ 1263 9 кю   УФГО
127 Бойко Михайло Дніпро 1261 9 кю   УФГО
128 Абросімов Євген Харків 1256 9 кю   УФГО
129 Степанський Павло Севастополь 1247 9 кю    
130 Безруких Василь Севастополь 1237 9 кю    
131 Смоголь Едуард Дніпро 1237 9 кю    
132 Ружанська Камілла Київ 1235 9 кю 3 сп. р. УФГО
133 Сербін Володимир Сімферополь 1233 9 кю    
134 Завгородній Сергій Сімферополь 1226 9 кю    
135 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю    
136 Токарев Віктор Севастополь 1212 9 кю    
137 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю    
138 Бірюков Юрій Київ 1207 9 кю   УФГО
139 Пуховська Тетяна Сімферополь 1202 9 кю    
140 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1191 10 кю    
141 Радіонов Дмитро Севастополь 1180 10 кю    
142 Проценко Володимир Одеса 1173 10 кю 3 сп. р.  
143 Реділа Юлія Рівне 1170 10 кю 3 сп. р. УФГО
144 Кузнєцов Володимир Донецьк 1169 10 кю    
145 Іванов Сергій (мол.) Сімферополь 1168 10 кю    
146 Шпіганович Владислав Рівне 1168 10 кю 1 юн. сп. р.
147 Бойченко Кирило Запоріжжя 1162 10 кю    
148 Коротков Євген Харків 1141 10 кю    
149 Кончін Андрій Донецьк 1140 10 кю    
150 Овсієнко Всеволод Київ 1136 10 кю 1 юн. сп. р.
151 Бережняк Назар Рівне 1135 10 кю 1 юн. сп. р.
152 Єводін Віталій Одеса 1132 10 кю    
153 Фоломієв Олег Одеса 1122 10 кю 3 сп. р.  
154 Тихий Юрій Київ 1111 10 кю    
155 Кавун Андрій Рівне 1100 10 кю 3 сп. р.  
156 Ухов Матвій Рівне 1093 11 кю 1 юн. сп. р.
157 Мазурок Дар’я Харків 1085 11 кю   УФГО
158 Трішин Максим Сімферополь 1070 11 кю    
159 Жежук Андрій Рівне 1064 11 кю 1 юн. сп. р.
160 Карпенко Сергій Дніпро 1054 11 кю    
161 Лук’янчук Максим Рівне 1041 11 кю 3 сп. р.  
162 Константінов Олександр Рівне 1034 11 кю    
163 Вітошко Юрій Рівне 1030 11 кю    
164 Вайнгартен Максим Одеса 1013 11 кю    
165 Швецов Микита Харків 1011 11 кю   УФГО
166 Сидоров Кирило Одеса 997 12 кю    
167 Сільницька Тетяна Київ 993 12 кю   УФГО
168 Приходько Іван Київ 984 12 кю 1 юн. сп. р.
169 Ботнаренку Данило Сімферополь 978 12 кю    
170 Реділа Ілона Рівне 971 12 кю 3 сп. р.  
171 Халаімов Володимир Г. Сімферополь 964 12 кю    
172 Лепський Максим Рівне 962 12 кю 1 юн. сп. р.
173 Кушнір Мар’ян Рівне 962 12 кю 1 юн. сп. р.
174 Кравцов Ігор Сімферополь 949 12 кю    
175 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.
176 Хван Сергій Харків 940 12 кю    
177 Булах Юлія Харків 933 12 кю   УФГО
178 Денисенко Сергій Севастополь 921 12 кю    
179 Улан Олександр Гайок 910 12 кю   УФГО
180 Буткевич Богдан Рівне 902 12 кю 1 юн. сп. р.
181 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю    
182 Мінаєв Микита Київ 893 13 кю 1 юн. сп. р.
183 Ковальчук Богдан Рівне 869 13 кю 1 юн. сп. р.
184 Бабич Олег Миколаїв 867 13 кю    
185 Вахрушев Віктор Одеса 862 13 кю    
186 Ляшкевич Тимофій Рівне 861 13 кю 1 юн. сп. р.
187 Овсієнко Костянтин Дніпро 847 13 кю    
188 Украдиго Віктор Одеса 843 13 кю 3 сп. р.  
189 Гресько Данило Київ 836 13 кю 1 юн. сп. р.
190 Билкова Ірина Кривий Ріг 821 13 кю   УФГО
191 Туровський Дмитро Київ 818 13 кю   УФГО
192 Калінін Іван Херсон 815 13 кю    
193 Карнюшин Сергій Миколаїв/Київ 811 13 кю    
194 Малютов Олександр Донецьк 808 13 кю    
195 Вєсіч Софія Київ 796 14 кю 1 юн. сп. р.
196 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.
197 Лисенко Єгор Київ 786 14 кю 2 юн. сп. р.
198 Іштван Єгор Харків 784 14 кю    
199 Виноградов Данило Костопіль 782 14 кю    
200 Гончарук Костянтин Київ 778 14 кю    
201 Рекстиньш Володимир Київ 769 14 кю    
202 Сичінська Юлія Рівне 753 14 кю 1 юн. сп. р.
203 Ляшенко Сергій Львів 724 14 кю    
204 Хара Владислав Дімітров 715 14 кю    
205 Бабічєв Андрій Донецьк 714 14 кю    
206 Буряк Антон Костопіль 710 14 кю    
207 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.
208 Дорош Віталій Рівне 700 14 кю 1 юн. сп. р.
209 Круть Євген Харків 696 15 кю    
210 Шкарбут Іван Харків 691 15 кю    
211 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.
212 Качан Костянтин Костопіль 685 15 кю    
213 Стасюк Максим Рівне 679 15 кю 2 юн. сп. р.
214 Кавун Дмитро Рівне 678 15 кю 2 юн. сп. р.
215 Дорошенко Дмитро Ясинувата/Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.
216 Троцюк Ярослав Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
217 Тарновський Михайло Рівне 664 15 кю 2 юн. сп. р.
218 Холод Владислав Одеса 663 15 кю    
219 Шабельник Тетяна Харків 657 15 кю   УФГО
220 Сопін Денис Київ 653 15 кю    
221 Колодяжний Андрій Київ 651 15 кю    
222 Вихристюк Олександра Рівне 645 15 кю 1 юн. сп. р.
223 Філоненко Дмитро Дніпро 629 15 кю    
224 Репало Олексій Харків 615 15 кю   УФГО
225 Єрмакова Анастасія Київ 608 15 кю   УФГО
226 Стефанович Дмитро Рівне 608 15 кю 2 юн. сп. р.
227 Власюк Данило Рівне 595 16 кю 2 юн. сп. р.
228 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю    
229 Мітурич Станіслав Севастополь 584 16 кю    
230 Кухарук Олександр Любомль 583 16 кю   УФГО
231 Богатиренко Єлизавета Київ 581 16 кю 1 юн. сп. р.
232 Попов Дмитро Севастополь 580 16 кю    
233 Ткачук Михайло Одеса 566 16 кю    
234 Богомолов Андрій Харків 562 16 кю    
235 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.
236 Земляний Андрій Київ 552 16 кю   УФГО
237 Макагон Петро Одеса 533 16 кю 3 юн. сп. р.
238 Берко Сергій Київ 530 16 кю    
239 Алексєєнко Данило Харків 528 16 кю    
240 Здоровець Дмитро Дніпро 514 16 кю    
241 Разумова Анна Київ 513 16 кю   УФГО
242 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.
243 Пасічник Данило Рівне 470 17 кю 3 юн. сп. р.
244 Жихарєва Лілія Київ 465 17 кю    
245 Максименко Ярослав Київ 458 17 кю   УФГО
246 Маковецький Анатолій Донецьк 454 17 кю    
247 Давидов Олександр Харків 449 17 кю    
248 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.
249 Паперна Єлизавета Київ 440 17 кю    
250 Костів Юрій Харків 438 17 кю   УФГО
251 Лехно Антон Одеса 437 17 кю 3 юн. сп. р.
252 Максименко Михайло Вишгород 434 17 кю    
253 Войно Володимир Рівне 412 17 кю 3 юн. сп. р.
254 Коробко Віктор Київ 404 17 кю    
255 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю    
256 Ляпота Віталій Харків 390 18 кю    
257 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.
258 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.
259 Шашило Богдан Київ 365 18 кю    
260 Ушаков Максим Харків 346 18 кю    
261 Тимошенко Тимур Київ 341 18 кю 3 юн. сп. р.
262 Довжук Дмитро Рівне 338 18 кю 3 юн. сп. р.
263 Ткачьов Олександр Севастополь 327 18 кю    
264 Корж Олександр Донецьк 322 18 кю    
265 Буткевич Назарій Рівне 320 18 кю 3 юн. сп. р.
266 Колесников Микола Харків 320 18 кю    
267 Мельник Анна Київ 315 18 кю 3 юн. сп. р.
268 Бабич Валентина Миколаїв 312 18 кю    
269 Кушнерік Роман Одеса 312 18 кю 3 юн. сп. р.
270 Веденєєва Соломія Костопіль 298 19 кю    
271 Плахов Іван Сімферополь 290 19 кю    
272 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю    
273 Мордовець-Ткач Марта Одеса 287 19 кю 3 юн. сп. р.
274 Холод Устін Одеса 283 19 кю    
275 Бердишева Світлана Одеса 281 19 кю    
276 Кравець Євген Рівне 280 19 кю   УФГО
277 Яценко Марина Київ 272 19 кю    
278 Слєпченко Ольга Київ 271 19 кю    
279 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю    
280 Коцюруба Микола Київ 270 19 кю    
281 Крохмалюк Тимофій Рівне 263 19 кю 3 юн. сп. р.
282 Коробов Євген Сімферополь 260 19 кю    
283 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.
284 Безбах Руслан Костопіль 248 19 кю    
285 Цимбаліст Дарина Київ 248 19 кю    
286 Артамонов Михайло Київ 247 19 кю    
287 Плахов Сергій Сімферополь 246 19 кю    
288 Кісєльов Федор Донецьк 240 19 кю    
289 Шевчук Дмитро Сімферополь 238 19 кю    
290 Кравець Владислав Київ 234 19 кю    
291 Столяров Олександр Рівне 234 19 кю    
292 Сівер Катерина Київ 229 19 кю 3 юн. сп. р.
293 Милов Георгій Київ 225 19 кю    
294 Власенко Олександра Київ 215 19 кю 3 юн. сп. р.
295 Привалов Станіслав Одеса 204 19 кю    
296 Войтко Єгор Рівне 196 20 кю    
297 Волошин Дмитро Дніпро 195 20 кю    
298 Алєксеєв Евген Севастополь 193 20 кю    
299 Філончук Владислав Рівне 193 20 кю    
300 Гаршин Олександр Київ 192 20 кю    
301 Тарасова Ганна Севастополь 185 20 кю    
302 Ласкавий Орест с. Сокіл Любомльського р-ну 184 20 кю    
303 Терзі Данило Одеса 182 20 кю    
304 Пеньков Дмитро Харків 181 20 кю    
305 Калмиков Лев Одеса 180 20 кю    
306 Моторна Дарина Костопіль 180 20 кю    
307 Бороденко Артем Харків 178 20 кю    
308 Малко Олеся Рівне 177 20 кю 3 юн. сп. р.
309 Ананко Михайло Сімферополь 172 20 кю    
310 Власенко Влада Київ 172 20 кю   УФГО
311 Гай Олександр Київ 165 20 кю    
312 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю    
313 Карпов Андрій Одеса 165 20 кю    
314 Смигачьова Марина Сімферополь 165 20 кю    
315 Соснов Роман Харків 165 20 кю    
316 Бурда Ілля Одеса 159 20 кю    
317 Коршок Ганна Київ 152 20 кю 3 юн. сп. р.
318 Щуровська Ніка Одеса 147 20 кю    
319 Малишев Серафім Харків 142 20 кю    
320 Сторчак Максим Одеса 138 20 кю    
321 Пірогова Юлія Одеса 135 20 кю 3 юн. сп. р.
322 Середа Руслан Дніпро 135 20 кю    
323 Браіловська Валерія Одеса 134 20 кю    
324 Смигачьова Софія Сімферополь 132 20 кю    
325 Закшевська Аліна Одеса 130 20 кю    
326 Поповський Андрій Київ 125 20 кю    
327 Пушня Юрій Київ 124 20 кю    
328 Ларбі Ідір Одеса 114 20 кю    
329 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю    
330 Шушкевич Аліна Сімферополь 107 20 кю    
331 Весков Євген Дніпро 105 20 кю    
332 Бідна Єлизавета Одеса 104 20 кю    
333 Баркалова Анастасія Київ 103 20 кю    
334 Шульженко Михайло Харків 101 20 кю    
335 Ларбі Каміла Одеса 100 20 кю    
336 Журавель Валерія Харків 100 20 кю   УФГО
337 Бардовський Павло Київ 100 20 кю    
338 Богатиренко Олена Київ 100 20 кю    
339 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю    
340 Голда Оксана Тернопіль 100 20 кю    
341 Голубенко Михайло Одеса 100 20 кю    
342 Грабарчук Єва Київ 100 20 кю    
343 Джонгер Марат Харків 100 20 кю    
344 Калугіна Софія Київ 100 20 кю    
345 Ковальчук Марина Київ 100 20 кю    
346 Коршок Ілля Київ 100 20 кю    
347 Крайник Михайло Рівне 100 20 кю    
348 Кубар Аліса Київ 100 20 кю    
349 Кудря Ольга Рівне 100 20 кю 3 юн. сп. р.
350 Лукомський Юрій Одеса 100 20 кю    
351 Мельничук Володимир Одеса 100 20 кю    
352 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю    
353 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю    
354 Сандара Максим Рівне 100 20 кю    
355 Сівер Тетяна Київ 100 20 кю    
356 Сомпура Тимофій Тернопіль 100 20 кю    
357 Спіцин Тимофій Київ 100 20 кю    
358 Харина Юрій Київ 100 20 кю    
359 Шевчук Максим Рівне 100 20 кю    
360 Шкваренко Ганна Миколаїв/Київ 100 20 кю    
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditEmail this to someonePrint this page