Рейтинг лист УФГо на 1 липня 2016 року

1 Качановський Артем Рівне 2680 1 про дан МСУМК УФГО
2 Кравець Андрій Рівне 2671 6 дан МСУМК УФГО
3 Жураковський Богдан Рівне 2570 5 дан МСУ УФГО
4 Богацький Дмитро Київ 2543 6 дан МСУМК УФГО
5 Ридзель Сергій Одеса 2494 5 дан
6 Кокозей Володимир Київ 2480 5 дан УФГО
7 Гальченко Михайло Київ 2470 5 дан КМСУ УФГО
8 Яценко Дмитро Київ 2450 5 дан 1 сп. р. УФГО
9 Лопатюк Костянтин Рівне/Хмельницький 2446 5 дан КМСУ
10 Скочко Василь Київ 2414 4 дан КМСУ УФГО
11 Крушельницький Валерій Рівне 2382 3 дан КМСУ УФГО
12 Панькін Євген Київ 2377 4 дан
13 Платонов Володимир Київ 2366 4 дан УФГО
14 Корольов Роман Київ 2354 3 дан
15 Лисюк Дмитро Київ 2328 3 дан
16 Качановський Михайло Рівне 2327 3 дан 1 сп. р. УФГО
17 Богацький Аркадій Київ 2324 4 дан МСУ УФГО
18 Михалюк Юрій Рівне 2321 3 дан 1 сп. р.
19 Єрошкін Олександр Рівне 2308 3 дан 1 сп. р.
20 Ружанський Роман Київ 2292 3 дан
21 Тихий Антон Київ 2274 3 дан
22 Кокозей Віктор Київ 2272 3 дан
23 Лопатенко Костянтин Дніпропетровськ 2266 3 дан УФГО
24 Ковальов Михайло Харків 2265 3 дан 1 сп. р.
25 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ
26 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.
27 Денисенко Андрій Київ 2182 2 дан
28 Гілязов Олександр Харків 2167 1 дан УФГО
29 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2161 2 дан
30 Шевчук Михайло Рівне 2101 1 дан
31 Обловатний Володимир Дніпропетровськ 2071 1 дан
32 Кайро Гліб Гурзуф 2065 1 кю
33 Михайловський Микола Дніпропетровськ 2034 1 кю УФГО
34 Ліверинов Валерій Одеса 2010 1 кю 1 сп. р.
35 Полянський Олександр Харків 1974 2 кю
36 Кубрак Дар’я Київ 1973 2 кю
37 Антропов Кирило Київ 1937 2 кю
38 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю
39 Завгородній Дем’ян Сімферополь 1936 2 кю
40 Кревсун Олександр Харків 1936 2 кю
41 Кузнєчиков Сергій Київ 1927 2 кю
42 Борейко Антон Суми/Київ 1924 2 кю УФГО
43 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1913 2 кю УФГО
44 Зарецький Микола Сімферополь 1888 3 кю
45 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р. УФГО
46 Морозов Данило Київ 1842 3 кю
47 Курінний Григорій Харків 1836 3 кю
48 Русановський Дмитро Київ 1820 3 кю 2 сп. р. УФГО
49 Колодін Євген Одеса 1819 3 кю 2 сп. р.
50 Журомський Сергій Рівне 1795 4 кю 1 сп. р.
51 Тарасенко Світлана Київ 1780 4 кю 1 сп. р. УФГО
52 Жабчик Тетяна Париж 1769 4 кю
53 Афонін Олег Сімферополь 1766 4 кю
54 Ковальський Віктор Одеса 1761 4 кю
55 Лазарєв Данило Севастополь 1743 4 кю
56 Дроздов Євген Херсон/Одеса 1735 4 кю
57 Богданович Вадим Київ 1733 4 кю УФГО
58 Малко Ярослав Рівне 1730 4 кю 2 сп. р. УФГО
59 Кулініч В’ячеслав Дніпропетровськ 1728 4 кю
60 Хведченя Ярослав Одеса 1721 4 кю
61 Лонський Микола Сімферополь 1710 4 кю
62 Корольчук Максим Рівне 1703 4 кю
63 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю
64 Макагон Павло Одеса 1666 5 кю
65 Светлічний Павло Севастополь/Київ 1662 5 кю УФГО
66 Кравцов Олег Сімферополь 1661 5 кю
67 Корсак Вікторія Київ 1657 5 кю
68 Карелов Анатолій Київ 1655 5 кю
69 Веденський Антон Київ 1651 5 кю
70 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю
71 Гальченко Григорій Київ 1606 5 кю УФГО
72 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю
73 Рудик Юрій Київ 1591 6 кю УФГО
74 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю
75 Петрашевська Ніка Київ 1586 6 кю 2 сп. р. УФГО
76 Чередніченко Олександр Донецьк 1581 6 кю
77 Лішко Юрій Сімферополь 1579 6 кю
78 Грищенко Євген Сімферополь 1574 6 кю
79 Часновський
Євгеній
Харків 1573 6 кю УФГО
80 Орлов Юрій Сімферополь 1569 6 кю
81 Васильєв Дмитро Харків 1568 6 кю УФГО
82 Муха Владислав Київ 1558 6 кю
83 Кушнір Роман Рівне 1552 6 кю 2 сп. р.
84 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю
85 Светлічна Ірина Севастополь/Київ 1532 6 кю УФГО
86 Качановський Володимир Рівне 1518 6 кю УФГО
87 Реділа Віктор Рівне 1517 6 кю
88 Шевчук Софія Рівне 1501 6 кю
89 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю
90 Бережняк Максим Рівне 1496 7 кю 2 сп. р.
91 Тодоров Артем Дніпропетровськ 1480 7 кю УФГО
92 Симоненко Вікторія Київ 1471 7 кю 2 сп. р. УФГО
93 Русановський Євген Київ 1463 7 кю 2 сп. р. УФГО
94 Корсак Володимир Київ 1458 7 кю
95 Михалко Володимир Київ 1454 7 кю
96 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю
97 Тихий Володимир Київ 1448 7 кю
98 Іванов Олександр Донецьк 1441 7 кю
99 Вітер Олександр Миколаїв 1434 7 кю
100 Грінченко Семен Харків 1432 7 кю 1 юн. сп. р.
101 Челишев Олексій Херсон 1421 7 кю
102 Шило Олег Харків 1414 7 кю
103 Кротович Юлія Київ 1413 7 кю 2 сп. р. УФГО
104 Ваврик Анастасія Рівне 1411 7 кю 2 сп. р. УФГО
105 Пелех Віталій Рівне 1411 7 кю 3 сп. р.
106 Литвиненко Владислав Костопіль 1401 7 кю
107 Ступаченко Сергій Київ 1392 8 кю УФГО
108 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р. УФГО
109 Ковальський Олег Одеса 1371 8 кю
110 Савченко Дмитро Одеса 1370 8 кю
111 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю
112 Чуприн Костянтин Краматорськ/Київ 1365 8 кю
113 Чан Ха Ву Київ 1359 8 кю УФГО
114 Бородкова Ірина Сімферополь 1359 8 кю
115 Казьміренко Антон Ірпінь 1355 8 кю 1 юн. сп. р.
116 Лялін Максим Дніпропетровськ 1350 8 кю
117 Шередеко Георгій Київ 1345 8 кю 2 сп. р.
118 Крушельницька Поліна Рівне 1335 8 кю 3 сп. р.
119 Денисенко Володимир Київ 1324 8 кю
120 Єрошкіна Людмила Рівне 1310 8 кю
121 Коробка Сергій Київ 1293 9 кю УФГО
122 Муха Ігор Київ 1282 9 кю УФГО
123 Бойко Михайло Дніпропетровськ 1278 9 кю УФГО
124 Венецький Олександр Одеса 1278 9 кю
125 Казакевич Юрій Сімферополь 1276 9 кю
126 Абросімов Євген Харків 1269 9 кю УФГО
127 Колос Христина Рівне 1264 9 кю 1 юн. сп. р.
128 Степанський
Павло
Севастополь 1247 9 кю
129 Безруких Василь Севастополь 1237 9 кю
130 Смоголь Едуард Дніпропетровськ 1237 9 кю
131 Сербін Володимир Сімферополь 1233 9 кю
132 Завгородній Сергій Сімферополь 1226 9 кю
133 Бахур Володимир Київ 1223 9 кю УФГО
134 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю
135 Токарев Віктор Севастополь 1212 9 кю
136 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю
137 Пуховська Тетяна Сімферополь 1202 9 кю
138 Ружанська Камілла Київ 1195 10 кю 3 сп. р. УФГО
139 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1191 10 кю
140 Радіонов Дмитро Севастополь 1180 10 кю
141 Реділа Юлія Рівне 1176 10 кю 3 сп. р.
142 Проценко Володимир Одеса 1173 10 кю 3 сп. р.
143 Кавун Андрій Рівне 1173 10 кю 3 сп. р.
144 Кузнєцов Володимир Донецьк 1169 10 кю
145 Іванов Сергій (мол.) Сімферополь 1168 10 кю
146 Шпіганович Владислав Рівне 1168 10 кю 1 юн. сп. р.
147 Бірюков Юрій Київ 1153 10 кю УФГО
148 Коротков Євген Харків 1141 10 кю
149 Кончін Андрій Донецьк 1140 10 кю
150 Єводін Віталій Одеса 1132 10 кю
151 Бойченко Кирило Запоріжжя 1129 10 кю
152 Тихий Юрій Київ 1111 10 кю
153 Ухов Матвій Рівне 1093 11 кю 1 юн. сп. р.
154 Трішин Максим Сімферополь 1070 11 кю
155 Бережняк Назар Рівне 1068 11 кю 1 юн. сп. р.
156 Жежук Андрій Рівне 1064 11 кю 1 юн. сп. р.
157 Фоломієв Олег Одеса 1063 11 кю 3 сп. р.
158 Карпенко Сергій Дніпропетровськ 1054 11 кю
159 Лук’янчук Максим Рівне 1041 11 кю 3 сп. р.
160 Константінов Олександр Рівне 1034 11 кю
161 Вітошко Юрій Рівне 1030 11 кю
162 Приходько Іван Київ 1029 11 кю 1 юн. сп. р.
163 Ботнаренку Данило Сімферополь 978 12 кю
164 Овсієнко Всеволод Київ 974 12 кю 1 юн. сп. р.
165 Халаімов Володимир Г. Сімферополь 964 12 кю
166 Лепський Максим Рівне 962 12 кю 1 юн. сп. р.
167 Реділа Ілона Рівне 962 12 кю 3 сп. р.
168 Сільницька Тетяна Київ 957 12 кю УФГО
169 Кушнір Мар’ян Рівне 951 12 кю 1 юн. сп. р.
170 Кравцов Ігор Сімферополь 949 12 кю
171 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.
172 Хван Сергій Харків 940 12 кю
173 Денисенко Сергій Севастополь 921 12 кю
174 Улан Олександр Гайок 910 12 кю УФГО
175 Дорош Віталій Рівне 907 12 кю 1 юн. сп. р.
176 Буткевич Богдан Рівне 902 12 кю 1 юн. сп. р.
177 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю
178 Мазурок Дар’я Харків 895 13 кю УФГО
179 Вахрушев Віктор Одеса 862 13 кю
180 Сидоров Кирило Одеса 858 13 кю
181 Бабич Олег Миколаїв 848 13 кю
182 Овсієнко Костянтин Дніпропетровськ 847 13 кю
183 Украдиго
Віктор
Одеса 843 13 кю 3 сп. р.
184 Гресько Данило Київ 836 13 кю 1 юн. сп. р.
185 Ляшкевич Тимофій Рівне 826 13 кю 1 юн. сп. р.
186 Билкова Ірина Кривий Ріг 821 13 кю УФГО
187 Булах Юлія Харків 820 13 кю УФГО
188 Туровський Дмитро Київ 818 13 кю УФГО
189 Карнюшин Сергій Миколаїв/Київ 811 13 кю
190 Малютов Олександр Донецьк 808 13 кю
191 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.
192 Вєсіч Софія Київ 787 14 кю 1 юн. сп. р.
193 Іштван Єгор Харків 784 14 кю
194 Виноградов Данило Костопіль 782 14 кю
195 Гончарук Костянтин Київ 778 14 кю
196 Рекстиньш Володимир Київ 769 14 кю
197 Стасюк Максим Рівне 754 14 кю 2 юн. сп. р.
198 Ляшенко Сергій Львів 724 14 кю
199 Вихристюк Олександра Рівне 717 14 кю 1 юн. сп. р.
200 Хара Владислав Дімітров 715 14 кю
201 Бабічєв Андрій Донецьк 714 14 кю
202 Буряк Антон Костопіль 710 14 кю
203 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.
204 Круть Євген Харків 696 15 кю
205 Шкарбут Іван Харків 691 15 кю
206 Кавун Дмитро Рівне 691 15 кю 2 юн. сп. р.
207 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.
208 Качан Костянтин Костопіль 685 15 кю
209 Мінаєв Микита Київ 679 15 кю 2 юн. сп. р.
210 Ковальчук Богдан Рівне 679 15 кю 2 юн. сп. р.
211 Лисенко Єгор Київ 677 15 кю 2 юн. сп. р.
212 Дорошенко Дмитро Ясинувата/Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.
213 Вайнгартен Максим Одеса 674 15 кю
214 Троцюк Ярослав Рівне 672 15 кю 2 юн. сп. р.
215 Сопін Денис Київ 653 15 кю
216 Колодяжний Андрій Київ 651 15 кю
217 Філоненко Дмитро Дніпропетровськ 629 15 кю
218 Сичінська Юлія Рівне 615 15 кю 2 юн. сп. р.
219 Богатиренко Єлизавета Київ 605 15 кю 1 юн. сп. р.
220 Шабельник Тетяна Харків 598 16 кю УФГО
221 Власюк Данило Рівне 595 16 кю 2 юн. сп. р.
222 Стефанович
Дмитро
Рівне 594 16 кю 3 юн. сп. р.
223 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю
224 Мітурич Станіслав Севастополь 584 16 кю
225 Кухарук Олександр Любомль 583 16 кю УФГО
226 Попов Дмитро Севастополь 580 16 кю
227 Богомолов Андрій Харків 562 16 кю
228 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.
229 Ткачук Михайло Одеса 562 16 кю
230 Земляний Андрій Київ 552 16 кю
231 Тарновський Михайло Рівне 534 16 кю 3 юн. сп. р.
232 Берко Сергій Київ 530 16 кю
233 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.
234 Репало Олексій Харків 503 16 кю УФГО
235 Пасічник
Данило
Рівне 470 17 кю 3 юн. сп. р.
236 Войно
Володимир
Рівне 460 17 кю 3 юн. сп. р.
237 Маковецький Анатолій Донецьк 454 17 кю
238 Макагон Петро Одеса 457 17 кю 3 юн. сп. р.
239 Давидов Олександр Харків 449 17 кю
240 Жихарєва Лілія Київ 448 17 кю
241 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.
242 Паперна Єлизавета Київ 440 17 кю
243 Максименко Михайло Вишгород 434 17 кю
244 Разумова Анна Київ 405 17 кю УФГО
245 Коробко Віктор Київ 404 17 кю
246 Максименко Ярослав Київ 403 17 кю УФГО
247 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю
248 Алексєєнко Данило Харків 390 18 кю
249 Ляпота Віталій Харків 390 18 кю
250 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.
251 Лехно Антон Одеса 387 18 кю 3 юн. сп. р.
252 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.
253 Шашило Богдан Київ 365 18 кю
254 Ушаков Максим Харків 346 18 кю
255 Костів Юрій Харків 342 18 кю УФГО
256 Калінін Іван Херсон 341 18 кю
257 Тимошенко Тимур Київ 341 18 кю 3 юн. сп. р.
258 Єрмакова Анастасія Київ 335 18 кю УФГО
259 Ткачьов Олександр Севастополь 327 18 кю
260 Коцюруба
Микола
Київ 323 18 кю
261 Корж Олександр Донецьк 322 18 кю
262 Швецов Микита Харків 322 18 кю
263 Буткевич
Назарій
Рівне 320 18 кю 3 юн. сп. р.
264 Бабич Валентина Миколаїв 312 18 кю
265 Здоровець
Дмитро
Дніпропетровськ 307 18 кю
266 Веденєєва
Соломія
Костопіль 298 19 кю
267 Мельник Анна Київ 296 19 кю 3 юн. сп. р.
268 Плахов Іван Сімферополь 290 19 кю
269 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю
270 Бердишева
Світлана
Одеса 281 19 кю
271 Кравець Євген Рівне 280 19 кю УФГО
272 Яценко Марина Київ 272 19 кю
273 Слєпченко Ольга Київ 271 19 кю
274 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю
275 Крохмалюк Тимофій Рівне 262 19 кю 3 юн. сп. р.
276 Коробов Євген Сімферополь 260 19 кю
277 Терзі Данило Одеса 282 19 кю
278 Колесников Микола Харків 254 19 кю
279 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.
280 Безбах Руслан Костопіль 248 19 кю
281 Цимбаліст Дарина Київ 248 19 кю
282 Артамонов Михайло Київ 247 19 кю
283 Плахов Сергій Сімферополь 246 19 кю
284 Кісєльов Федор Донецьк 240 19 кю
285 Шевчук Дмитро Сімферополь 238 19 кю
286 Кравець Владислав Київ 234 19 кю
287 Столяров Олександр Рівне 234 19 кю
288 Милов Георгій Київ 225 19 кю
289 Калмиков Лев Одеса 180 19 кю
290 Власенко Олександра Київ 215 19 кю 3 юн. сп. р.
291 Довжук Дмитро Рівне 211 19 кю
292 Привалов
Станіслав
Одеса 204 19 кю
293 Войтко Єгор Рівне 196 20 кю
294 Волошин Дмитро Дніпропетровськ 195 20 кю
295 Алєксеєв Евген Севастополь 193 20 кю
296 Філончук Владислав Рівне 193 20 кю
297 Гаршин Олександр Київ 192 20 кю
298 Тарасова Ганна Севастополь 185 20 кю
299 Ласкавий Орест с. Сокіл
Любомльського р-ну
184 20 кю
300 Пеньков Дмитро Харків 181 20 кю
301 Моторна Дарина Костопіль 180 20 кю
302 Малко Олеся Рівне 177 20 кю 3 юн. сп. р.
303 Мордовець-Ткач Марта Одеса 169 20 кю 3 юн. сп. р.
304 Ананко Михайло Сімферополь 172 20 кю
305 Власенко Влада Київ 172 20 кю УФГО
306 Ларбі Ідір Одеса 168 20 кю
307 Гай Олександр Київ 165 20 кю
308 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю
309 Смигачьова Марина Сімферополь 165 20 кю
310 Соснов Роман Харків 165 20 кю
311 Бурда Ілля Одеса 159 20 кю
312 Коршок Ганна Київ 152 20 кю 3 юн. сп. р.
313 Пірогова Юлія Одеса 135 20 кю 3 юн. сп. р.
314 Бороденко Артем Харків 151 20 кю
315 Щуровська Ніка Одеса 147 20 кю
316 Сторчак Максим Одеса 138 20 кю
317 Середа Руслан Дніпропетровськ 135 20 кю
318 Браіловська Валерія Одеса 134 20 кю
319 Смигачьова Софія Сімферополь 132 20 кю
320 Закшевська Аліна Одеса 130 20 кю
321 Поповський Андрій Київ 125 20 кю
322 Холод Устін Одеса 194 20 кю
323 Пушня Юрій Київ 124 20 кю
324 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю
325 Шушкевич Аліна Сімферополь 107 20 кю
326 Весков Євген Дніпропетровськ 105 20 кю
327 Бідна Єлизавета Одеса 104 20 кю
328 Журавель Валерія Харків 104 20 кю УФГО
329 Баркалова Анастасія Київ 103 20 кю
330 Сівер Катерина Київ 102 20 кю 3 юн. сп. р.
331 Ларбі Каміла Одеса 119 20 кю
332 Шульженко Михайло Харків 101 20 кю
333 Бардовський Павло Київ 100 20 кю
334 Богатиренко Олена Київ 100 20 кю
335 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю
336 Голда Оксана Тернопіль 100 20 кю
337 Голубенко Михайло Одеса 100 20 кю
338 Грабарчук Єва Київ 100 20 кю
339 Джонгер Марат Харків 100 20 кю
340 Калугіна Софія Київ 100 20 кю
341 Ковальчук Марина Київ 100 20 кю
342 Коршок Ілля Київ 100 20 кю
343 Крайник Михайло Рівне 100 20 кю
344 Кубар Аліса Київ 100 20 кю
345 Кудря Ольга Рівне 100 20 кю 3 юн. сп. р.
346 Лукомський Юрій Одеса 100 20 кю
347 Мельничук Володимир Одеса 100 20 кю
348 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю
349 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю
350 Сандара Максим Рівне 100 20 кю
351 Сівер Тетяна Київ 100 20 кю
352 Сомпура Тимофій Тернопіль 100 20 кю
353 Спіцин Тимофій Київ 100 20 кю
354 Харина Юрій Київ 100 20 кю
355 Шевчук Максим Рівне 100 20 кю
356 Шкваренко Ганна Миколаїв/Київ 100 20 кю
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKEmail this to someonePrint this page