Рейтинг лист УФГо на 1 січня 2016 року

1 Кравець Андрій Рівне/Київ 2665 6 дан МСУМК  
2 Качановський Артем Рівне/Київ 2650 7 дан МСУМК  
3 Жураковський Богдан Рівне/Київ 2568 5 дан МСУ  
4 Богацький Дмитро Київ 2543 6 дан МСУМК  
5 Кокозей Володимир Київ 2498 5 дан    
6 Рідзель Сергій Одеса 2494 5 дан    
7 Гальченко Михайло Київ 2470 5 дан КМСУ  
8 Яценко Дмитро Київ 2465 5 дан 1 сп. р.  
9 Лопатюк Костянтин Рівне/Хмельницький 2446 5 дан КМСУ  
10 Скочко Василь Київ 2402 4 дан 1 сп. р.  
11 Панькін Євген Київ 2377 4 дан    
12 Корольов Роман Київ 2374 3 дан    
13 Крушельницький Валерій Рівне 2342 3 дан 1 сп. р.  
14 Лисюк Дмитро Київ 2328 3 дан    
15 Михалюк Юрій Рівне 2315 3 дан 1 сп. р.  
16 Качановський Михайло Рівне/Київ 2305 3 дан 2 сп. р.  
17 Єрошкін Олександр Рівне 2303 3 дан 1 сп. р.  
18 Богацький Аркадій Київ 2299 4 дан МСУ  
19 Ружанський Роман Київ 2289 3 дан    
20 Кокозей Віктор Київ 2286 3 дан    
21 Ковальов Михайло Харків 2276 3 дан    
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан    
23 Лопатенко Костянтин Дніпропетровськ 2261 3 дан    
24 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ  
25 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.  
26 Денисенко Андрій Київ 2182 2 дан    
27 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2161 2 дан    
28 Гілязов Олександр Харків 2126 1 дан    
29 Шевчук Михайло Рівне 2101 1 дан    
30 Обловатний Володимир Дніпропетровськ 2071 1 дан    
31 Кайро Гліб Київ/Гурзуф 2065 1 кю    
32 Михайловський Микола Дніпропетровськ 2054 1 кю    
33 Ліверинов Валерій Одеса 2010 1 кю 1 сп. р.  
34 Кубрак Дар’я Київ 1973 2 кю    
35 Полянський Олександр Харків 1972 2 кю    
36 Антропов Кирило Київ 1937 2 кю    
37 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю    
38 Завгородній Дем’ян Сімферополь 1936 2 кю    
39 Кревсун Олександр Харків 1936 2 кю    
40 Кузнєчиков Сергій Київ 1927 2 кю    
41 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1915 2 кю    
42 Зарецький Микола Сімферополь 1888 3 кю    
43 Журомський Сергій Рівне 1878 3 кю 1 сп. р.  
44 Борейко Антон Суми/Київ 1875 3 кю    
45 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р.  
46 Морозов Данило Київ 1842 3 кю    
47 Курінний Григорій Харків 1836 3 кю    
48 Колодін Євген Одеса 1819 3 кю 2 сп. р.  
49 Тарасенко Світлана Київ 1792 4 кю 2 сп. р.  
50 Жабчик Тетяна Париж 1769 4 кю    
51 Афонін Олег Сімферополь 1766 4 кю    
52 Ковальський Віктор Одеса 1761 4 кю    
53 Лазарєв Данило Севастополь 1743 4 кю    
54 Дроздов Євген Херсон/Одеса 1735 4 кю    
55 Русановський Дмитро Київ 1731 4 кю 2 сп. р.  
56 Кулініч В’ячеслав Дніпропетровськ 1728 4 кю    
57 Хведченя Ярослав Одеса 1721 4 кю    
58 Богданович Вадим Київ 1717 4 кю    
59 Лонський Микола Сімферополь 1710 4 кю    
60 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю    
61 Петрашевська Ніка Київ 1669 5 кю 2 сп. р.  
62 Макагон Павло Одеса 1666 5 кю    
63 Кравцов Олег Сімферополь 1661 5 кю    
64 Корсак Вікторія Київ 1657 5 кю    
65 Карелов Анатолій Київ 1655 5 кю    
66 Веденський Антон Київ 1651 5 кю    
67 Малко Ярослав Рівне 1624 5 кю 2 сп. р.  
68 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю    
69 Корольчук Максим Рівне/Київ 1606 5 кю    
70 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю    
71 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю    
72 Гальченко Григорій Київ 1584 6 кю    
73 Чередніченко Олександр Донецьк 1581 6 кю    
74 Лішко Юрій Сімферополь 1579 6 кю    
75 Грищенко Євген Сімферополь 1574 6 кю    
76 Орлов Юрій Сімферополь 1569 6 кю    
77 Рудик Юрій Київ 1565 6 кю    
78 Муха Владислав Київ 1558 6 кю    
79 Кушнір Роман Рівне/Харків 1552 6 кю 2 сп. р.  
80 Светлічний Павло Севастополь/Київ 1537 6 кю    
81 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю    
82 Светлічна Ірина Севастополь/Київ 1532 6 кю    
83 Качановський Володимир Рівне 1529 6 кю    
84 Часновський Євгеній Харків 1512 6 кю    
85 Шередеко Георгій Київ 1509 6 кю 2 сп. р.  
86 Тодоров Артем Дніпропетровськ 1505 6 кю    
87 Шевчук Софія Рівне 1501 6 кю    
88 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю    
89 Русановський Євген Київ 1491 7 кю 2 сп. р.  
90 Ваврик Анастасія Рівне 1489 7 кю 2 сп. р.  
91 Реділа Віктор Рівне 1485 7 кю    
92 Корсак Володимир Київ 1458 7 кю    
93 Михалко Володимир Київ 1454 7 кю    
94 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю    
95 Тихий Володимир Київ 1448 7 кю    
96 Васильєв Дмитро Харків 1448 7 кю    
97 Іванов Олександр Донецьк 1441 7 кю    
98 Вітер Олександр Миколаїв 1434 7 кю    
99 Челишев Олексій Херсон 1421 7 кю    
100 Грінченко Семен Харків 1416 7 кю 1 юн. сп. р.  
101 Шило Олег Харків 1414 7 кю    
102 Кротович Юлія Київ 1405 7 кю 2 сп. р.  
103 Ступаченко Сергій Київ 1403 7 кю    
104 Литвиненко Владислав Костопіль 1401 7 кю    
105 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р.  
106 Симоненко Вікторія Київ 1376 8 кю 3 сп. р.  
107 Ковальський Олег Одеса 1371 8 кю    
108 Савченко Дмитро Одеса 1370 8 кю    
109 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю    
110 Бородкова Ірина Сімферополь 1359 8 кю    
111 Лялін Максим Дніпропетровськ 1350 8 кю    
112 Бережняк Максим Рівне 1342 8 кю 1 юн. сп. р.  
113 Денисенко Володимир Київ 1324 8 кю    
114 Єрошкіна Людмила Рівне 1310 8 кю    
115 Чуприн Костянтин Донецьк/Київ 1296 9 кю    
116 Венецький Олександр Одеса 1278 9 кю    
117 Казакевич Юрій Сімферополь 1276 9 кю    
118 Колос Христина Рівне 1264 9 кю 1 юн. сп. р.  
119 Смоголь Едуард Дніпропетровськ 1256 9 кю    
120 Муха Ігор Київ 1249 9 кю    
121 Степанський Павло Севастополь 1247 9 кю    
122 Реділа Юлія Рівне 1240 9 кю 1 юн. сп. р.  
123 Безруких Василь Севастополь 1237 9 кю    
124 Сербін Володимир Сімферополь 1233 9 кю    
125 Завгородній Сергій Сімферополь 1226 9 кю    
126 Казьміренко Антон Ірпінь 1222 9 кю 1 юн. сп. р.  
127 Ружанська Камілла Київ 1219 9 кю 1 юн. сп. р.  
128 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю    
129 Бойко Михайло Дніпропетровськ 1214 9 кю    
130 Коробка Сергій Київ 1214 9 кю    
131 Токарев Віктор Севастополь 1212 9 кю    
132 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю    
133 Пуховська Тетяна Сімферополь 1202 9 кю    
134 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1191 10 кю    
135 Радіонов Дмитро Севастополь 1180 10 кю    
136 Проценко Володимир Одеса 1173 10 кю 3 сп. р.  
137 Кузнєцов Володимир Донецьк 1169 10 кю    
138 Іванов Сергій (мол.) Сімферополь 1168 10 кю    
139 Абросімов Євген Харків 1155 10 кю    
140 Бірюков Юрій Київ 1153 10 кю    
141 Пелех Віталій Рівне 1151 10 кю 3 сп. р.  
142 Чан Ха Ву Київ 1151 10 кю    
143 Бахур Володимир Київ 1145 10 кю    
144 Коротков Євген Харків 1141 10 кю    
145 Кончін Андрій Донецьк 1140 10 кю    
146 Єводін Віталій Одеса 1132 10 кю    
147 Бойченко Кирило Запоріжжя 1129 10 кю    
148 Тихий Юрій Київ 1111 10 кю    
149 Трішин Максим Сімферополь 1070 11 кю    
150 Жежук Андрій Рівне 1064 11 кю 1 юн. сп. р.  
151 Бережняк Назар Рівне 1064 11 кю 1 юн. сп. р.  
152 Фоломієв Олег Одеса 1063 11 кю 3 сп. р.  
153 Карпенко Сергій Дніпропетровськ 1054 11 кю    
154 Константінов Олександр Рівне 1034 11 кю    
155 Вітошко Юрій Рівне 1030 11 кю    
156 Ухов Матвій Рівне 1030 11 кю 1 юн. сп. р.  
157 Ботнаренку Данило Сімферополь 978 12 кю    
158 Сільницька Тетяна Київ 973 12 кю    
159 Халаімов Володимир Г. Сімферополь 964 12 кю    
160 Лепський Максим Рівне 962 12 кю 1 юн. сп. р.  
161 Лук’янчук Максим Рівне 961 12 кю 1 юн. сп. р.  
162 Шпіганович Владислав Рівне 953 12 кю 1 юн. сп. р.  
163 Кравцов Ігор Сімферополь 949 12 кю    
164 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.  
165 Хван Сергій Харків 940 12 кю    
166 Крушельницька Поліна Рівне 926 12 кю 3 сп. р.  
167 Денисенко Сергій Севастополь 921 12 кю    
168 Улан Олександр Гайок 910 12 кю    
169 Буткевич Богдан Рівне 902 12 кю 1 юн. сп. р.  
170 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю    
171 Вахрушев Віктор Одеса 862 13 кю    
172 Сидоров Кирило Одеса 858 13 кю    
173 Бабич Олег Миколаїв 848 13 кю    
174 Кавун Андрій Рівне 847 13 кю 1 юн. сп. р.  
175 Овсієнко Костянтин Дніпропетровськ 847 13 кю    
176 Украдиго Віктор Одеса 843 13 кю 3 сп. р.  
177 Приходько Іван Київ 832 13 кю 1 юн. сп. р.  
178 Реділа Ілона Рівне 825 13 кю 3 сп. р.  
179 Туровський Дмитро Київ 818 13 кю    
180 Мазурок Дар’я Харків 815 13 кю    
181 Карнюшин Сергій Київ 811 13 кю    
182 Малютов Олександр Донецьк 808 13 кю    
183 Кушнір Мар’ян Рівне 795 14 кю 1 юн. сп. р.  
184 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.  
185 Булах Юлія Харків 787 14 кю    
186 Іштван Єгор Харків 784 14 кю    
187 Виноградов Данило Костопіль 782 14 кю    
188 Гончарук Костянтин Київ 729 14 кю    
189 Гресько Данило Київ 728 14 кю 2 юн. сп. р.  
190 Хара Владислав Дімітров 715 14 кю    
191 Бабічєв Андрій Донецьк 714 14 кю    
192 Буряк Антон Костопіль 710 14 кю    
193 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.  
194 Вєсіч Софія Київ 698 15 кю 2 юн. сп. р.  
195 Круть Євген Харків 696 15 кю    
196 Шкарбут Іван Харків 691 15 кю    
197 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.  
198 Качан Костянтин Костопіль 685 15 кю    
199 Дорошенко Дмитро Ясинувата/Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.  
200 Вайнгартен Максим Одеса 674 15 кю    
201 Сопін Денис Київ 653 15 кю    
202 Колодяжний Андрій Київ 651 15 кю    
203 Богатиренко Єлизавета Київ 616 15 кю 1 юн. сп. р.  
204 Філоненко Дмитро Дніпропетровськ 601 15 кю    
205 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю    
206 Мітурич Станіслав Севастополь 584 16 кю    
207 Билкова Ірина Кривий Ріг 582 16 кю    
208 Попов Дмитро Севастополь 580 16 кю    
209 Дорош Віталій Рівне 571 16 кю 3 юн. сп. р.  
210 Ткачук Михайло Одеса 562 16 кю    
211 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.  
212 Земляний Андрій Київ 552 16 кю    
213 Берко Сергій Київ 530 16 кю    
214 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.  
215 Стасюк Максим Рівне 504 16 кю 3 юн. сп. р.  
216 Богомолов Андрій Харків 488 17 кю    
217 Мінаєв Микита Київ 473 17 кю 3 юн. сп. р.  
218 Маковецький Анатолій Донецьк 454 17 кю    
219 Ляшкевич Тимофій Рівне 449 17 кю 2 юн. сп. р.  
220 Давидов Олександр Харків 449 17 кю    
221 Репало Олексій Харків 448 17 кю    
222 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.  
223 Паперна Єлизавета Київ 440 17 кю    
224 Максименко Михайло Вишгород 434 17 кю    
225 Кухарук Олександр Любомль 418 17 кю    
226 Овсієнко Всеволод Київ 406 17 кю 3 юн. сп. р.  
227 Коробко Віктор Київ 404 17 кю    
228 Кавун Дмитро Рівне 399 18 кю 3 юн. сп. р.  
229 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю    
230 Ляпота Віталій Харків 390 18 кю    
231 Алексєєнко Данило Харків 390 18 кю    
232 Троцюк Ярослав Рівне 390 18 кю 3 юн. сп. р.  
233 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.  
234 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.  
235 Шашило Богдан Київ 365 18 кю    
236 Лисенко Єгор Київ 360 18 кю 3 юн. сп. р.  
237 Лехно Антон Одеса 355 18 кю 3 юн. сп. р.  
238 Калінін Іван Херсон 341 18 кю    
239 Шабельник Тетяна Харків 337 18 кю    
240 Ткачьов Олександр Севастополь 327 18 кю    
241 Макагон Петро Одеса 325 18 кю 3 юн. сп. р.  
242 Корж Олександр Донецьк 322 18 кю    
243 Швецов Микита Харків 322 18 кю    
244 Буткевич Назарій Рівне 320 18 кю 3 юн. сп. р.  
245 Бабич Валентина Миколаїв 312 18 кю    
246 Жихарєва Лілія Київ 303 18 кю    
247 Веденєєва Соломія Костопіль 298 19 кю    
248 Плахов Іван Сімферополь 290 19 кю    
249 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю    
250 Бердишева Світлана Одеса 281 19 кю    
251 Кравець Євген Рівне 280 19 кю    
252 Яценко Марина Київ 272 19 кю    
253 Слєпченко Ольга Київ 271 19 кю    
254 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю    
255 Коробов Євген Сімферополь 260 19 кю    
256 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.  
257 Цимбаліст Дарина Київ 248 19 кю    
258 Безбах Руслан Костопіль 248 19 кю    
259 Плахов Сергій Сімферополь 246 19 кю    
260 Пирогова Юлія Одеса 241 19 кю 3 юн. сп. р.  
261 Кісєльов Федор Донецьк 240 19 кю    
262 Шевчук Дмитро Сімферополь 238 19 кю    
263 Гаршин Олександр Київ 230 19 кю    
264 Милов Георгій Київ 225 19 кю    
265 Пушня Юрій Київ 221 19 кю    
266 Ковальчук Богдан Рівне 212 19 кю    
267 Коршок Ганна Київ 211 19 кю 3 юн. сп. р.  
268 Єрмакова Анастасія Київ 209 19 кю    
269 Мордовець-Ткач Марта Одеса 208 19 кю 3 юн. сп. р.  
270 Костів Юрій Харків 205 19 кю    
271 Ушаков Максим Харків 205 19 кю    
272 Привалов Станіслав Одеса 204 19 кю    
273 Волошин Дмитро Дніпропетровськ 195 20 кю    
274 Алєксеєв Евген Севастополь 193 20 кю    
275 Сівер Катерина Київ 190 20 кю    
276 Тарасова Ганна Севастополь 185 20 кю    
277 Ласкавий Орест с. Сокіл Любомльського р-ну 184 20 кю    
278 Моторна Дарина Костопіль 180 20 кю    
279 Вихристюк Олександра Рівне 174 20 кю 3 юн. сп. р.  
280 Ананко Михайло Сімферополь 172 20 кю    
281 Гай Олександр Київ 165 20 кю    
282 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю    
283 Смигачьова Марина Сімферополь 165 20 кю    
284 Соснов Роман Харків 165 20 кю    
285 Бурда Ілля Одеса 154 20 кю    
286 Ларбі Ідір Одеса 149 20 кю    
287 Тимошенко Тимур Київ 142 19 кю    
288 Кравець Владислав Київ 139 20 кю    
289 Сторчак Максим Одеса 138 20 кю    
290 Смигачьова Софія Сімферополь 132 20 кю    
291 Поповський Андрій Київ 125 20 кю    
292 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю    
293 Шушкевич Аліна Сімферополь 107 20 кю    
294 Артамонов Михайло Київ 106 20 кю    
295 Богатиренко Олена Київ 100 20 кю    
296 Бардовський Павло Київ 100 20 кю    
297 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю    
298 Голда Оксана Тернопіль 100 20 кю    
299 Голубенко Михайло Одеса 100 20 кю    
300 Джонгер Марат Харків 100 20 кю    
301 Калугіна Софія Київ 100 20 кю    
302 Коршок Ілля Київ 100 20 кю    
303 Крохмалюк Тимофій Рівне 100 20 кю    
304 Мельничук Володимир Одеса 100 20 кю    
305 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю    
306 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю    
307 Сандара Максим Рівне 100 20 кю    
308 Сомпура Тимофій Тернопіль 100 20 кю    
309 Спіцин Тимофій Київ 100 20 кю    
310 Філончук Владислав Рівне 100 20 кю    
311 Харина Юрій Київ 100 20 кю    
312 Шкваренко Ганна Миколаїв/Київ 100 20 кю    
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditEmail this to someonePrint this page