Рейтинг лист УФГо на 1 жовтня 2015 року

1 Качановський Артем Рівне/Київ 2651 7 дан МСУМК УФГО2015
2 Кравець Андрій Рівне/Київ 2644 6 дан МСУ УФГО2015
3 Жураковський Богдан Рівне/Київ 2569 5 дан МСУ УФГО2015
4 Кокозей Володимир Київ 2526 5 дан    
5 Богацький Дмитро Київ 2517 6 дан МСУМК УФГО2015
6 Рідзель Сергій Одеса 2494 5 дан   УФГО2015
7 Яценко Дмитро Київ 2467 5 дан    
8 Гальченко Михайло Київ 2460 5 дан   УФГО2015
9 Лопатюк Костянтин Рівне/Хмельницький 2446 5 дан КМСУ  
10 Скочко Василь Київ 2396 4 дан 1 сп. р. УФГО2015
11 Панькін Євген Київ 2377 4 дан    
12 Корольов Роман Київ 2374 3 дан    
13 Крушельницький Валерій Рівне 2342 3 дан 1 сп. р.  
14 Захарченко Марія Київ 2338 3 дан    
15 Лисюк Дмитро Київ 2328 3 дан    
16 Михалюк Юрій Рівне 2315 3 дан 1 сп. р.  
17 Богацький Аркадій Київ 2306 4 дан МСУ УФГО2015
18 Качановський Михайло Рівне/Київ 2305 3 дан 2 сп. р. УФГО2015
19 Єрошкін Олександр Рівне 2303 3 дан 1 сп. р. УФГО2015
20 Кокозей Віктор Київ 2289 3 дан    
21 Ружанський Роман Київ 2289 3 дан    
22 Ковальов Михайло Харків 2276 3 дан    
23 Тихий Антон Київ 2274 3 дан    
24 Лопатенко Костянтин Дніпропетровськ 2261 3 дан    
25 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ  
26 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.  
27 Денисенко Андрій Київ 2182 2 дан    
28 Гілязов Олександр Харків 2162 1 дан   УФГО2015
29 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2161 2 дан    
30 Черненко Сергій Іллічівськ 2158 1 дан    
31 Єрошкін Юрій Рівне 2148 1 дан    
32 Мотузко Віктор Харків 2107 1 дан    
33 Шевчук Михайло Рівне 2101 1 дан    
34 Яструб Юрій Львів 2081 1 дан    
35 Обловатний Володимир Дніпропетровськ 2071 1 дан    
36 Кайро Гліб Київ/Гурзуф 2065 1 кю    
37 Михайловський Микола Дніпропетровськ 2054 1 кю    
38 Лустенко Олег Харків 2030 1 кю    
39 Шевченко Дмитро Дніпропетровськ 2021 1 кю    
40 Ліверинов Валерій Одеса 2006 1 кю    
41 Кубрак Дар’я Київ 1973 2 кю    
42 Кузнєчиков Сергій Київ 1942 2 кю    
43 Полянський Олександр Харків 1941 2 кю    
44 Антропов Кирило Київ 1937 2 кю    
45 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю    
46 Завгородній Дем’ян Сімферополь 1936 2 кю    
47 Кревсун Олександр Харків 1936 2 кю    
48 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1915 2 кю    
49 Зарецький Микола Сімферополь 1888 3 кю    
50 Журомський Сергій Рівне 1878 3 кю 1 сп. р.  
51 Пилипчук Андрій Рівне 1858 3 кю 1 сп. р. УФГО2015
52 Морозов Данило Київ 1842 3 кю    
53 Воронський Олександр Рівне/Київ 1838 3 кю 3 сп. р.  
54 Курінний Григорій Харків 1836 3 кю    
55 Сироткін Дмитро Енергодар 1834 3 кю    
56 Колодін Євген Одеса 1819 3 кю 2 сп. р.  
57 Борейко Антон Суми/Київ 1810 3 кю   УФГО2015
58 Русановський Дмитро Київ 1779 4 кю    
59 Богданович Вадим Київ 1777 4 кю   УФГО2015
60 Зайцев Ігор Київ 1773 4 кю    
61 Жабчик Тетяна Париж 1769 4 кю    
62 Афонін Олег Сімферополь 1766 4 кю    
63 Ковальський Віктор Одеса 1761 4 кю    
64 Лазарєв Данило Севастополь 1743 4 кю    
65 Маслєннікова Людмила Севастополь 1737 4 кю    
66 Дроздов Євген Херсон/Одеса 1735 4 кю    
67 Кулініч В’ячеслав Дніпропетровськ 1728 4 кю    
68 Хведченя Ярослав Одеса 1721 4 кю    
69 Тарасенко Світлана Київ 1721 4 кю 2 сп. р. УФГО2015
70 Лонський Микола Сімферополь 1710 4 кю    
71 Веденський Антон Київ 1696 5 кю   УФГО2015
72 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю    
73 Макагон Павло Одеса 1666 5 кю    
74 Кравцов Олег Сімферополь 1661 5 кю    
75 Корсак Вікторія Київ 1657 5 кю    
76 Тарасов Юрій Сімферополь 1646 5 кю    
77 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю    
78 Ваврик Анастасія Рівне 1617 5 кю 2 сп. р. УФГО2015
79 Корольчук Максим Рівне/Київ 1606 5 кю    
80 Карєлов Анатолій Київ 1606 5 кю    
81 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю    
82 Чередніченко Олександр Донецьк 1581 6 кю    
83 Петрашевська Ніка Київ 1580 6 кю 2 сп. р. УФГО2015
84 Лішко Юрій Сімферополь 1579 6 кю    
85 Литвиненко Едуард Костопіль 1575 6 кю    
86 Грищенко Євген Сімферополь 1574 6 кю    
87 Орлов Юрій Сімферополь 1569 6 кю    
88 Лонський Андрій Сімферополь 1561 6 кю    
89 Петров Михайло Бердянськ 1561 6 кю    
90 Малко Ярослав Рівне 1558 6 кю 2 сп. р. УФГО2015
91 Кошель Сергій Жовті Води 1552 6 кю    
92 Качановський Володимир Рівне 1551 6 кю   УФГО2015
93 Гальченко Григорій Київ 1541 6 кю   УФГО2015
94 Светлічний Павло Севастополь/Київ 1537 6 кю   УФГО2015
95 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю    
96 Светлічна Ірина Севастополь/Київ 1532 6 кю    
97 Тодоров Артем Дніпропетровськ 1505 6 кю    
98 Шевчук Софія Рівне 1501 6 кю    
99 Лісовой Дмитро Сімферополь 1500 6 кю    
100 Рудик Юрій Київ 1496 7 кю    
101 Кушнір Роман Рівне/Харків 1488 7 кю 2 сп. р.  
102 Кротович Юлія Київ 1486 7 кю 2 сп. р. УФГО2015
103 Реділа Віктор Рівне 1485 7 кю    
104 Часновський Євгеній Харків 1461 7 кю   УФГО2015
105 Корсак Володимир Київ 1458 7 кю    
106 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю    
107 Тихий Володимир Київ 1448 7 кю    
108 Русановський Євген Київ 1447 7 кю    
109 Іванов Олександр Донецьк 1441 7 кю    
110 Вітер Олександр Миколаїв 1434 7 кю    
111 Михалко Володимир Київ 1426 7 кю    
112 Челишев Олексій Херсон 1421 7 кю    
113 Левенко Павло Київ 1420 7 кю    
114 Шило Олег Харків 1414 7 кю    
115 Ступаченко Сергій Київ 1403 7 кю    
116 Литвиненко Владислав Костопіль 1401 7 кю    
117 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р. УФГО2015
118 Котляр Рудольф Донецьк 1375 8 кю    
119 Симоненко Вікторія Київ 1373 8 кю 3 сп. р. УФГО2015
120 Ковальський Олег Одеса 1371 8 кю    
121 Савченко Дмитро Одеса 1370 8 кю    
122 Парафіло Антон Харків 1369 8 кю   УФГО2015
123 Муха Ігор Київ 1368 8 кю   УФГО2015
124 Бородкова Ірина Сімферополь 1359 8 кю    
125 Грінченко Семен Харків 1351 8 кю 1 юн. сп. р.  
126 Лялін Максим Дніпропетровськ 1350 8 кю    
127 Потапова Ольга Севастополь 1342 8 кю    
128 Тараненко Олександр Севастополь 1336 8 кю    
129 Гуськов Петро Севастополь 1334 8 кю    
130 Бережняк Максим Рівне 1329 8 кю 1 юн. сп. р.  
131 Денисенко Володимир Київ 1324 8 кю    
132 Шередеко Георгій Київ 1312 8 кю    
133 Єрошкіна Людмила Рівне 1310 8 кю    
134 Гринчишина Ганна Сімферополь 1298 9 кю    
135 Кіслухін Олексій Київ 1296 9 кю    
136 Зінь Ірина Рівне 1291 9 кю    
137 Муха Владислав Київ 1288 9 кю   УФГО2015
138 Пелех Віталій Рівне 1283 9 кю 3 сп. р.  
139 Венецький Олександр Одеса 1278 9 кю    
140 Казакевич Юрій Сімферополь 1276 9 кю    
141 Колос Христина Рівне 1264 9 кю 1 юн. сп. р.  
142 Смоголь Едуард Дніпропетровськ 1256 9 кю    
143 Степанський Павло Севастополь 1247 9 кю    
144 Безруких Василь Севастополь 1237 9 кю    
145 Сербін Володимир Сімферополь 1233 9 кю    
146 Завгородній Сергій Сімферополь 1226 9 кю    
147 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю    
148 Токарев Віктор Севастополь 1212 9 кю    
149 Дрига Олександр Сімферополь 1211 9 кю    
150 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1209 9 кю    
151 Пуховська Тетяна Сімферополь 1202 9 кю    
152 Реділа Юлія Рівне 1199 10 кю 1 юн. сп. р.  
153 Бойко Михайло Дніпропетровськ 1191 10 кю    
154 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1191 10 кю    
155 Радіонов Дмитро Севастополь 1180 10 кю    
156 Васильєв Дмитро Харків 1175 10 кю    
157 Проценко Володимир Одеса 1173 10 кю 3 сп. р.  
158 Чуприн Костянтин Донецьк/Полтава 1173 10 кю    
159 Казьміренко Антон Ірпінь 1170 10 кю 1 юн. сп. р.  
160 Кузнєцов Володимир Донецьк 1169 10 кю    
161 Іванов Сергій (мол) Сімферополь 1168 10 кю    
162 Лазарєв Дмитро Севастополь 1145 10 кю    
163 Бірюков Юрій Київ 1142 10 кю    
164 Коротков Євген Харків 1141 10 кю    
165 Кончін Андрій Донецьк 1140 10 кю    
166 Єводін Віталій Одеса 1132 10 кю    
167 Абросімов Євген Харків 1117 10 кю   УФГО2015
168 Тихий Юрій Київ 1111 10 кю    
169 Бахур Володимир Київ 1111 10 кю   УФГО2015
170 Матушевський Володимир Сімферополь 1108 10 кю    
171 Бойченко Кирило Запоріжжя 1087 11 кю    
172 Єрмілов Роман Донецьк 1083 11 кю    
173 Коробка Сергій Київ 1081 11 кю   УФГО2015
174 Зарівняк Олександр Рівне 1080 11 кю    
175 Жаравов Станіслав Ірпінь 1078 11 кю    
176 Трішин Максим Сімферополь 1070 11 кю    
177 Жежук Андрій Рівне 1064 11 кю 1 юн. сп. р.  
178 Карпенко Сергій Дніпропетровськ 1054 11 кю    
179 Ісаєнко Ганна Київ 1053 11 кю    
180 Ружанська Камілла Київ 1043 11 кю 1 юн. сп. р. УФГО2015
181 Фоломієв Олег Одеса 1042 11 кю    
182 Поморцев Вадим Одеса 1037 11 кю    
183 Дарда Сергій Херсон 1035 11 кю    
184 Константінов Олександр Рівне 1034 11 кю    
185 Вітошко Юрій Рівне 1030 11 кю    
186 Піковець Ігор Київ 1022 11 кю    
187 Сільницька Тетяна Київ 1021 11 кю   УФГО2015
188 Андронакі Володимир Сімферополь 1014 11 кю    
189 Шпіганович Владислав Рівне 1014 11 кю 1 юн. сп. р.  
190 Ухов Матвій Рівне 1005 11 кю 1 юн. сп. р.  
191 Ботнаренку Данило Сімферополь 978 12 кю    
192 Халаімов Володимир.Г. Сімферополь 964 12 кю    
193 Лепський Максим Рівне 962 12 кю 1 юн. сп. р.  
194 Лялін Максим Дніпропетровськ 958 12 кю    
195 Бережняк Назар Рівне 956 12 кю 1 юн. сп. р.  
196 Кравцов Ігор Сімферополь 949 12 кю    
197 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.  
198 Денисенко Сергій Севастополь 921 12 кю    
199 Улан Олександр Гайок 910 12 кю    
200 Музика Віталій Бровари 910 12 кю    
201 Буткевич Богдан Рівне 902 12 кю 1 юн. сп. р.  
202 Дробилко Юрій Миколаїв 901 12 кю    
203 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю    
204 Реділа Ілона Рівне 898 13 кю 3 сп. р.  
205 Пилипенко Олександр Київ 890 13 кю    
206 Крушельницька Поліна Рівне 883 13 кю 3 сп. р.  
207 Кугаєв Михайло   876 13 кю    
208 Мазурок Дар’я Харків 872 13 кю   УФГО2015
209 Вахрушев Віктор Одеса 862 13 кю    
210 Кавун Андрій Рівне 860 13 кю 1 юн. сп. р.  
211 Сидоров Кирило Одеса 858 13 кю    
212 Солтовський Віталій Хмельницький 856 13 кю    
213 Лук’янчук Максим Рівне 851 13 кю 1 юн. сп. р.  
214 Бабич Олег Миколаїв 848 13 кю    
215 Овсієнко Костянтин Дніпропетровськ 847 13 кю    
216 Лопатюк Ольга Хмельницький 844 13 кю    
217 Украдиго Віктор Одеса 843 13 кю 3 сп. р.  
218 Ісмайлов Р Ялта 830 13 кю    
219 Барбашов Олексій Київ 814 13 кю    
220 Карнюшин Сергій Київ 811 13 кю    
221 Гаврик Сергій Сімферополь 808 13 кю    
222 Малютов Олександр Донецьк 808 13 кю    
223 Поддубний Костянтин Жовті Води 806 13 кю    
224 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.  
225 Богатиренко Єлизавета Київ 787 14 кю 2 юн. сп. р.  
226 Іштван Єгор Харків 784 14 кю    
227 Виноградов Данило Костопіль 782 14 кю    
228 Приходько Іван Київ 772 14 кю 2 юн. сп. р. УФГО2015
229 Хіджазін Максим Київ 728 14 кю    
230 Яструб Олексій Львів 720 14 кю    
231 Хара Владислав Дімітров 715 14 кю    
232 Бабічєв Андрій Донецьк 714 14 кю    
233 Гончарук Костянтин Київ 711 14 кю    
234 Буряк Антон Костопіль 710 14 кю    
235 Іванов Сергій (ст) Сімферополь 710 14 кю    
236 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.  
237 Шут Роман Бровари 706 14 кю    
238 Бердник Едуард Кривий Ріг 705 14 кю    
239 Юрьєв Юрій Сімферополь 700 14 кю    
240 Шкарбут Іван Харків 691 15 кю    
241 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.  
242 Качан Костянтин Костопіль 685 15 кю    
243 Юдашкін Владислав Київ 680 15 кю    
244 Туровський Дмитро Київ 679 15 кю   УФГО2015
245 Дорошенко Дмитро Ясинувата/Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.  
246 Кушнір Мар’ян Рівне 658 15 кю 2 юн. сп. р.  
247 Сопін Денис Київ 653 15 кю   УФГО2015
248 Барзій Ілля Київ 630 15 кю    
249 Вайнгартен Максим Одеса 618 15 кю    
250 Крижановський В Херсон 611 15 кю    
251 Філоненко Дмитро Дніпропетровськ 601 15 кю    
252 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю    
253 Мітурич Станіслав Севастополь 584 16 кю    
254 Попов Дмитро Севастополь 580 16 кю    
255 Булах Юлія Харків 573 16 кю    
256 Сєрбін Валентин Керч 570 16 кю    
257 Вєсіч Софія Київ 568 16 кю 2 юн. сп. р.  
258 Колодяжний Андрій Київ 563 16 кю    
259 Ткачук Михайло Одеса 562 16 кю    
260 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.  
261 Цимбал Денис Київ 551 16 кю    
262 Клєвцова Ганна Севастополь 550 16 кю    
263 Парсентьєв Микола Київ 539 16 кю    
264 Шереметьєв Зік Київ 535 16 кю    
265 Берко Сергій Київ 530 16 кю    
266 Черепанов Андрій Сімферополь 517 16 кю    
267 Круть Євген Харків 512 16 кю    
268 Неронов Артем Бахчисарай 511 16 кю    
269 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.  
270 Авраменков Василь Київ 501 16 кю    
271 Земляний Андрій Київ 500 16 кю   УФГО2015
272 Стасюк Максим Рівне 500 16 кю 3 юн. сп. р.  
273 Ляшкевич Тимофій Рівне 496 17 кю 2 юн. сп. р.  
274 Алєксєєв Антон Київ 481 17 кю    
275 Маковецький Анатолій Донецьк 454 17 кю    
276 Нефедова Злата Київ 453 17 кю    
277 Давидов Олександр Харків 449 17 кю    
278 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.  
279 Гресько Данило Київ 443 17 кю 3 юн. сп. р.  
280 Паперна Єлизавета Київ 440 17 кю    
281 Максименко Михайло Вишгород 434 17 кю    
282 Мойсеєнко Михайло Київ 432 17 кю    
283 Богомолов Андрій Харків 426 17 кю    
284 Дорош Віталій Рівне 419 17 кю 3 юн. сп. р.  
285 Общін Василь Одеса 402 17 кю    
286 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю    
287 Ляпота Віталій Харків 390 18 кю    
288 Шабельник Тетяна Харків 372 18 кю    
289 Спіцин Данило Київ 369 18 кю    
290 Шашило Богдан Київ 365 18 кю    
291 Охріменко Володимир Київ 355 18 кю    
292 Махновець Андрій Бережани 350 18 кю    
293 Калінін Іван Херсон 341 18 кю    
294 Жихарєва Лілія Київ 338 18 кю    
295 Яремчишин Олександр Київ 328 18 кю    
296 Ткачьов Олександр Севастополь 327 18 кю    
297 Волох Ілля Рівне 323 18 кю 3 юн. сп. р.  
298 Корж Олександр Донецьк 322 18 кю    
299 Буткевич, Назарій Рівне 320 18 кю 3 юн. сп. р.  
300 Бабич Валентина Миколаїв 312 18 кю    
301 Троцюк Ярослав Рівне 299 19 кю    
302 Веденєєва Соломія Костопіль 298 19 кю    
303 Зюбін Нікіта Київ 294 19 кю    
304 Плахов Іван Сімферополь 290 19 кю    
305 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю    
306 Макагон Петро Одеса 283 19 кю    
307 Бердишева Світлана Одеса 281 19 кю    
308 Бугай Олександр Жовті Води 273 19 кю    
309 Яценко Марина Київ 272 19 кю    
310 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю    
311 Єрмакова Анастасія Київ 270 19 кю   УФГО2015
312 Шут Ольга Бровари 267 19 кю    
313 Лехно Антон Одеса 262 19 кю    
314 Коробов Євген Сімферополь 260 19 кю    
315 Лаптаєва Анастасія Одеса 260 19 кю    
316 Жемера Антон Київ 257 19 кю    
317 Мінаєв Микита Київ 257 19 кю    
318 Лазарєва Ярослава Севастополь 253 19 кю    
319 Уваров Анатолій Київ 250 19 кю    
320 Цимбаліст Дарина Київ 248 19 кю    
321 Безбах Руслан Костопіль 248 19 кю    
322 Терещенко Єгор Київ 248 19 кю    
323 Плахов Сергій Сімферополь 246 19 кю    
324 Королькова Ольга Сімферополь 245 19 кю    
325 Кравець Владислав Київ 243 19 кю    
326 Кісєльов Федор Донецьк 240 19 кю    
327 Скороходов Артем Жовті Води 239 19 кю    
328 Шевчук Дмитро Сімферополь 238 19 кю    
329 Алексєєнко Данило Харків 233 19 кю    
330 Кавун Дмитро Рівне 232 19 кю    
331 Богатиренко Олена Київ 219 19 кю    
332 Петрова Оксана Бахчисарай 218 19 кю    
333 Наволоков Сергій Феодосія 217 19 кю    
334 Ковальчук Богдан Рівне 212 19 кю    
335 Дубовенко Лев Київ 208 19 кю    
336 Дубовенко Юлія Київ 208 19 кю    
337 Привалов Станіслав Одеса 204 19 кю    
338 Васильчишин Микола Київ 202 19 кю    
339 Волошин Дмитро Дніпропетровськ 195 20 кю    
340 Ковальський Олександр Одеса 195 20 кю    
341 Алєксеєв Евген Севастополь 193 20 кю    
342 Наволокова Яна Феодосія 190 20 кю    
343 Тарасова Ганна Севастополь 185 20 кю    
344 Бондаренко В   184 20 кю    
345 Вихристюк Олександра Рівне 183 20 кю 3 юн. сп. р.  
346 Моторна Дарина Костопіль 180 20 кю    
347 Федоренко Майя Сімферополь 175 20 кю    
348 Ананко Михайло Сімферополь 172 20 кю    
349 Антоненко Віктор Жовті Води 172 20 кю    
350 Бурда Ілія Одеса 166 20 кю    
351 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю    
352 Смигачьова Марина Сімферополь 165 20 кю    
353 Гай Олександр Київ 165 20 кю    
354 Улан Оксана с. Гайок 155 20 кю    
355 Артамонов Михайло Київ 151 20 кю    
356 Легета Діана Бережани 151 20 кю    
357 Марисюк Владислав Бережани 151 20 кю    
358 Сторчак Максим Одеса 138 20 кю    
359 Онанко Володимир Бережани 135 20 кю    
360 Смигачьова Софія Сімферополь 132 20 кю    
361 Поповський Андрій Київ 125 20 кю    
362 Репало Олексій Харків 124 20 кю    
363 Куртов Євген Київ 119 20 кю    
364 Костів Юрій Харків 117 20 кю   УФГО2015
365 Курбатова Тетяна Харків 117 20 кю    
366 Федіна Ольга Київ 116 20 кю    
367 Малицький Валентин Сімферополь 111 20 кю    
368 Тимошенко Тимур Київ 110 20 кю    
369 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю    
370 Шушкевич Аліна Сімферополь 107 20 кю    
371 Казакевич Ганна Сімферополь 106 20 кю    
372 Козєєв Ігор Жовті Води 104 20 кю    
373 Колосов Дмитро Сімферополь 101 20 кю    
374 Товпига Олексій Харків 101 20 кю    
375 Ушаков Максим Харків 100 20 кю    
376 Пирогова Юлія Одеса 100 20 кю 3 юн. сп. р.  
377 Бардовський Павло Київ 100 20 кю    
378 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю    
379 Голда Оксана Тернопіль 100 20 кю    
380 Голубенко Михайло Одеса 100 20 кю    
381 Джонгер Марат Харків 100 20 кю    
382 Іванець Людмила Київ 100 20 кю    
383 Калугіна Софія Київ 100 20 кю    
384 Каплун Яна Київ 100 20 кю    
385 Крохмалюк Тимофій Рівне 100 20 кю    
386 Курбацький С Херсон 100 20 кю    
387 Лавриненко Павло Сімферополь 100 20 кю    
388 Мельничук Володимир Одеса 100 20 кю    
389 Озерний Костянтин Київ 100 20 кю    
390 Орел Олена Київ 100 20 кю    
391 Пилипишин Олександр Бережани 100 20 кю    
392 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю    
393 Сандара Максим Рівне 100 20 кю    
394 Сомпура Тимофій Тернопіль 100 20 кю    
395 Сотніков Ілля Жовті Води 100 20 кю    
396 Спіцин Тимофій Київ 100 20 кю    
397 Харина Юрій Київ 100 20 кю    
398 Шевцов Микита Харків 100 20 кю    
399 Шкваренко Ганна Миколаїв/Київ 100 20 кю    
400 Яриєв Самір Баку/Київ 100 20 кю    
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on RedditEmail this to someonePrint this page