Рейтинг лист УФГо на 1 липня 2015 року

1 Качановський Артем Рівне/Київ 2652 7 дан МСУМК УФГО2015
2 Кравець Андрій Рівне/Київ 2615 6 дан МСУ УФГО2015
3 Жураковський Богдан Рівне/Київ 2560 5 дан МСУ УФГО2015
4 Кокозей Володимир Київ 2528 5 дан    
5 Богацький Дмитро Київ 2527 6 дан МСУМК УФГО2015
6 Рідзель Сергій Одеса 2494 5 дан   УФГО2015
7 Гальченко Михайло Київ 2454 5 дан   УФГО2015
8 Лопатюк Костянтин Рівне/Хмельницький 2446 5 дан КМСУ  
9 Яценко Дмитро Київ 2436 5 дан    
10 Скочко Василь Київ 2396 4 дан   УФГО2015
11 Панькін Євген Київ 2377 4 дан    
12 Корольов Роман Київ 2374 3 дан    
13 Крушельницький Валерій Рівне 2342 3 дан 1 сп. р.  
14 Захарченко Марія Київ 2338 3 дан    
15 Лисюк Дмитро Київ 2328 3 дан    
16 Михалюк Юрій Рівне 2315 3 дан 1 сп. р.  
17 Єрошкін Олександр Рівне 2310 3 дан 1 сп. р.  
18 Богацький Аркадій Київ 2306 4 дан МСУ УФГО2015
19 Кокозей Віктор Київ 2290 3 дан    
20 Ружанський Роман Київ 2289 3 дан    
21 Ковальов Михайло Харків 2276 3 дан    
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан    
23 Лопатенко Костянтин Дніпропетровськ 2263 3 дан    
24 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ  
25 Качановський Михайло Рівне/Київ 2212 2 дан 2 сп. р. УФГО2015
26 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.  
27 Гілязов Олександр Харків 2189 1 дан   УФГО2015
28 Денисенко Андрій Київ 2182 2 дан    
29 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2171 2 дан    
30 Черненко Сергій Іллічівськ 2158 1 дан    
31 Єрошкін Юрій Рівне 2148 1 дан    
32 Мотузко Віктор Харків 2107 1 дан    
33 Шевчук Михайло Рівне 2101 1 дан    
34 Яструб Юрій Львів 2081 1 дан    
35 Обловатний Володимир Дніпропетровськ 2071 1 дан    
36 Кайро Гліб Київ/Гурзуф 2065 1 кю    
37 Михайловський Микола Дніпропетровськ 2054 1 кю    
38 Кубрак Дар’я Київ 2052 1 кю    
39 Лустенко Олег Харків 2030 1 кю    
40 Шевченко Дмитро Дніпропетровськ 2021 1 кю    
41 Ліверинов Валерій Одеса 2006 1 кю    
42 Кузнєчиков Сергій Київ 1942 2 кю    
43 Антропов Кирило Київ 1937 2 кю    
44 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю    
45 Завгородній Дем’ян Сімферополь 1936 2 кю    
46 Кревсун Олександр Харків 1936 2 кю    
47 Полянський Олександр Харків 1936 2 кю    
48 Зарецький Микола Сімферополь 1888 3 кю    
49 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1887 3 кю    
50 Журомський Сергій Рівне 1878 3 кю 2 сп. р.  
51 Морозов Данило Київ 1842 3 кю    
52 Воронський Олександр Рівне/Київ 1838 3 кю 3 сп. р.  
53 Курінний Григорій Харків 1836 3 кю    
54 Сироткін Дмитро Енергодар 1834 3 кю    
55 Колодін Євген Одеса 1814 3 кю 2 сп. р.  
56 Борейко Антон Суми 1785 4 кю   УФГО2015
57 Пилипчук Андрій Рівне 1776 4 кю 1 сп. р.  
58 Зайцев Ігор Київ 1773 4 кю    
59 Афонін Олег Сімферополь 1766 4 кю    
60 Ковальський Віктор Одеса 1761 4 кю    
61 Лазарєв Данило Севастополь 1743 4 кю    
62 Маслєннікова Людмила Севастополь 1737 4 кю    
63 Дроздов Євген Херсон/Одеса 1735 4 кю    
64 Хведченя Ярослав Одеса 1721 4 кю    
65 Лонський Микола Сімферополь 1710 4 кю    
66 Веденський Антон Київ 1696 5 кю   УФГО2015
67 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю    
68 Кулініч В’ячеслав Дніпропетровськ 1676 5 кю    
69 Тарасенко Світлана Київ 1661 5 кю 2 сп. р. УФГО2015
70 Кравцов Олег Сімферополь 1661 5 кю    
71 Корсак Вікторія Київ 1657 5 кю    
72 Тарасов Юрій Сімферополь 1646 5 кю    
73 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю    
74 Петрашевська Ніка Київ 1603 5 кю 2 сп. р. УФГО2015
75 Ваврик Анастасія Рівне 1598 6 кю 2 сп. р. УФГО2015
76 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю    
77 Корольчук Максим Рівне/Київ 1585 6 кю    
78 Чередніченко Олександр Донецьк 1581 6 кю    
79 Лішко Юрій Сімферополь 1579 6 кю    
80 Карєлов Анатолій Київ 1576 6 кю    
81 Макагон Павло Одеса 1576 6 кю    
82 Литвиненко Едуард Костопіль 1575 6 кю    
83 Грищенко Євген Сімферополь 1574 6 кю    
84 Орлов Юрій Сімферополь 1569 6 кю    
85 Лонський Андрій Сімферополь 1561 6 кю    
86 Петров Михайло Бердянськ 1561 6 кю    
87 Кошель Сергій Жовті Води 1552 6 кю    
88 Качановський Володимир Рівне 1547 6 кю   УФГО2015
89 Кротович Юлія Київ 1546 6 кю   УФГО2015
90 Пожаров Костянтин Одеса 1540 6 кю    
91 Светлічний Павло Севастополь/Київ 1537 6 кю   УФГО2015
92 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю    
93 Светлічна Ірина Севастополь/Київ 1532 6 кю    
94 Гальченко Григорій Київ 1528 6 кю   УФГО2015
95 Богданович Вадим Київ 1525 6 кю   УФГО2015
96 Шевчук Софія Рівне 1501 6 кю    
97 Лісовой Дмитро Сімферополь 1500 6 кю    
98 Реділа Віктор Рівне 1485 7 кю    
99 Кушнір Роман Рівне/Харків 1485 7 кю    
100 Рудик Юрій Київ 1474 7 кю    
101 Корсак Володимир Київ 1458 7 кю    
102 Тихий Володимир Київ 1448 7 кю    
103 Іванов Олександр Донецьк 1441 7 кю    
104 Вітер Олександр Миколаїв 1434 7 кю    
105 Тодоров Артем Дніпропетровськ 1428 7 кю    
106 Михалко Володимир Київ 1426 7 кю    
107 Челишев Олексій Херсон 1421 7 кю    
108 Левенко Павло Київ 1420 7 кю    
109 Шило Олег Харків 1414 7 кю    
110 Ступаченко Сергій Київ 1403 7 кю    
111 Литвиненко Владислав Костопіль 1401 7 кю    
112 Попович Катерина Київ 1391 8 кю   УФГО2015
113 Русановський Дмитро Київ 1378 8 кю    
114 Котляр Рудольф Донецьк 1375 8 кю    
115 Ковальський Олег Одеса 1371 8 кю    
116 Савченко Дмитро Одеса 1370 8 кю    
117 Парафіло Антон Харків 1369 8 кю   УФГО2015
118 Русановський
Євген
Київ 1364 8 кю    
119 Бородкова Ірина Сімферополь 1359 8 кю    
120 Лялін Максим Дніпропетровськ 1350 8 кю    
121 Муха Ігор Київ 1348 8 кю   УФГО2015
122 Потапова Ольга Севастополь 1342 8 кю    
123 Тараненко Олександр Севастополь 1336 8 кю    
124 Гуськов Петро Севастополь 1334 8 кю    
125 Малко Ярослав Рівне 1334 8 кю 2 сп. р. УФГО2015
126 Денисенко Володимир Київ 1324 8 кю    
127 Єрошкіна Людмила Рівне 1310 8 кю    
128 Гринчишина Ганна Сімферополь 1298 9 кю    
129 Кіслухін Олексій Київ 1296 9 кю    
130 Зінь Ірина Рівне 1291 9 кю    
131 Муха Владислав Київ 1288 9 кю   УФГО2015
132 Бережняк Максим Рівне 1280 9 кю 1 юн. сп. р.  
133 Казакевич Юрій Сімферополь 1276 9 кю    
134 Васильєв Дмитро Харків 1276 9 кю    
135 Колос Христина Рівне 1264 9 кю 1 юн. сп. р.  
136 Смоголь Едуард Дніпропетровськ 1256 9 кю    
137 Степанський Павло Севастополь 1247 9 кю    
138 Безруких Василь Севастополь 1237 9 кю    
139 Сербін Володимир Сімферополь 1233 9 кю    
140 Завгородній Сергій Сімферополь 1226 9 кю    
141 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю    
142 Симоненко Вікторія Київ 1214 9 кю   УФГО2015
143 Токарев Віктор Севастополь 1212 9 кю    
144 Дрига Олександр Сімферополь 1211 9 кю    
145 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1209 9 кю    
146 Бойко Михайло Дніпропетровськ 1206 9 кю    
147 Грінченко Семен Харків 1202 9 кю    
148 Пуховська Тетяна Сімферополь 1202 9 кю    
149 Венецький Олександр Одеса 1200 9 кю    
150 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1191 10 кю    
151 Радіонов Дмитро Севастополь 1180 10 кю    
152 Часновський Євгеній Харків 1175 10 кю   УФГО2015
153 Шередеко Георгій Київ 1174 10 кю    
154 Проценко Володимир Одеса 1173 10 кю 3 сп. р.  
155 Чуприн Костянтин Донецьк/Полтава 1173 10 кю    
156 Кузнєцов Володимир Донецьк 1169 10 кю    
157 Іванов Сергій
(мол)
Сімферополь 1168 10 кю    
158 Бірюков Юрій Київ 1165 10 кю    
159 Пелех Віталій Рівне 1148 10 кю 1 юн. сп. р.  
160 Лазарєв Дмитро Севастополь 1145 10 кю    
161 Коробка Сергій Київ 1144 10 кю   УФГО2015
162 Коротков Євген Харків 1141 10 кю    
163 Кончін Андрій Донецьк 1140 10 кю    
164 Єводін Віталій Одеса 1132 10 кю    
165 Реділа Юлія Рівне 1130 10 кю 1 юн. сп. р.  
166 Тихий Юрій Київ 1111 10 кю    
167 Матушевський Володимир Сімферополь 1108 10 кю    
168 Реділа Ілона Рівне 1086 11 кю 3 сп. р.  
169 Єрмілов Роман Донецьк 1083 11 кю    
170 Зарівняк Олександр Рівне 1080 11 кю    
171 Жаравов Станіслав Ірпінь 1078 11 кю    
172 Бахур Володимир Київ 1074 11 кю   УФГО2015
173 Трішин Максим Сімферополь 1070 11 кю    
174 Жежук Андрій Рівне 1064 11 кю 1 юн. сп. р.  
175 Ружанська Камілла Київ 1058 11 кю   УФГО2015
176 Карпенко Сергій Дніпропетровськ 1054 11 кю    
177 Ісаєнко Ганна Київ 1053 11 кю    
178 Казьміренко Антон Ірпінь 1047 11 кю    
179 Фоломієв Олег Одеса 1042 11 кю    
180 Поморцев Вадим Одеса 1037 11 кю    
181 Дарда Сергій Херсон 1035 11 кю    
182 Константінов Олександр Рівне 1034 11 кю    
183 Вітошко Юрій Рівне 1030 11 кю    
184 Піковець Ігор Київ 1022 11 кю    
185 Сільницька Тетяна Київ 1015 11 кю   УФГО2015
186 Андронакі Володимир Сімферополь 1014 11 кю    
187 Бойченко Кирило Запоріжжя 1012 11 кю    
188 Абросімов Євген Харків 998 12 кю   УФГО2015
189 Ботнаренку Данило Сімферополь 978 12 кю    
190 Шпіганович Владислав Рівне 967 12 кю 1 юн. сп. р.  
191 Халаімов Володимир.Г. Сімферополь 964 12 кю    
192 Лепський Максим Рівне 962 12 кю 1 юн. сп. р.  
193 Лялін Максим Дніпропетровськ 958 12 кю    
194 Бережняк Назар Рівне 956 12 кю 1 юн. сп. р.  
195 Ухов Матвій Рівне 950 12 кю 1 юн. сп. р.  
196 Кравцов Ігор Сімферополь 949 12 кю    
197 Крушельницька Поліна Рівне 936 12 кю 3 сп. р.  
198 Денисенко Сергій Севастополь 921 12 кю    
199 Улан Олександр Гайок 910 12 кю    
200 Музика Віталій Бровари 910 12 кю    
201 Буткевич Богдан Рівне 902 12 кю 1 юн. сп. р.  
202 Дробилко Юрій Миколаїв 901 12 кю    
203 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю    
204 Пилипенко Олександр Київ 890 13 кю    
205 Кугаєв Михайло   876 13 кю    
206 Вахрушев Віктор Одеса 862 13 кю    
207 Солтовський Віталій Хмельницький 856 13 кю    
208 Овсієнко Костянтин Дніпропетровськ 847 13 кю    
209 Лопатюк Ольга Хмельницький 844 13 кю    
210 Украдиго Віктор Одеса 843 13 кю 3 сп. р.  
211 Сидоров Кирило Одеса 843 13 кю    
212 Лук’янчук Максим Рівне 839 13 кю 1 юн. сп. р.  
213 Ісмайлов Р Ялта 830 13 кю    
214 Барбашов Олексій Київ 814 13 кю    
215 Карнюшин Сергій Київ 811 13 кю    
216 Гаврик Сергій Сімферополь 808 13 кю    
217 Малютов Олександр Донецьк 808 13 кю    
218 Бабич Олег Миколаїв 808 13 кю    
219 Поддубний Костянтин Жовті Води 806 13 кю    
220 Зарецький Василь Київ 806 13 кю    
221 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.  
222 Іштван Єгор Харків 784 14 кю    
223 Виноградов Данило Костопіль 782 14 кю    
224 Гончарук Костянтин Київ 779 14 кю    
225 Мазурок Дар’я Харків 753 14 кю   УФГО2015
226 Хіджазін Максим Київ 728 14 кю    
227 Яструб Олексій Львів 720 14 кю    
228 Хара Владислав Дімітров 715 14 кю    
229 Бабічєв Андрій Донецьк 714 14 кю    
230 Сопін Денис Київ 711 14 кю   УФГО2015
231 Буряк Антон Костопіль 710 14 кю    
232 Іванов Сергій
(ст)
Сімферополь 710 14 кю    
233 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.  
234 Шут Роман Бровари 706 14 кю    
235 Бердник Едуард Кривий Ріг 705 14 кю    
236 Кавун Андрій Рівне 701 14 кю 3 юн. сп. р.  
237 Юрьєв Юрій Сімферополь 700 14 кю    
238 Шкарбут Іван Харків 691 15 кю    
239 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.  
240 Качан Костянтин Костопіль 685 15 кю    
241 Ляшкевич Тимофій Рівне 683 15 кю 2 юн. сп. р.  
242 Юдашкін Владислав Київ 680 15 кю    
243 Дорошенко Дмитро Ясинувата/Київ 675 15 кю    
244 Туровський Дмитро Київ 662 15 кю   УФГО2015
245 Барзій Ілля Київ 630 15 кю    
246 Вайнгартен Максим Одеса 617 15 кю    
247 Крижановський В Херсон 611 15 кю    
248 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю    
249 Приходько Іван Київ 588 16 кю   УФГО2015
250 Мітурич Станіслав Севастополь 584 16 кю    
251 Попов Дмитро Севастополь 580 16 кю    
252 Філоненко Дмитро Дніпропетровськ 571 16 кю    
253 Сєрбін Валентин Керч 570 16 кю    
254 Колодяжний Андрій Київ 563 16 кю    
255 Ткачук Михайло Одеса 562 16 кю    
256 Цимбал Денис Київ 551 16 кю    
257 Клєвцова Ганна Севастополь 550 16 кю    
258 Парсентьєв Микола Київ 539 16 кю    
259 Шереметьєв Зік Київ 535 16 кю    
260 Берко Сергій Київ 530 16 кю    
261 Ковальчук Андрій Рівне 521 16 кю 2 юн. сп. р.  
262 Черепанов Андрій Сімферополь 517 16 кю    
263 Круть Євген Харків 512 16 кю    
264 Неронов Артем Бахчисарай 511 16 кю    
265 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.  
266 Кушнір Мар’ян Рівне 502 16 кю    
267 Авраменков Василь Київ 501 16 кю    
268 Земляний Андрій Київ 500 16 кю   УФГО2015
269 Алєксєєв Антон Київ 481 17 кю    
270 Богатиренко
Єлизавета
Київ 470 17 кю    
271 Булах Юлія Харків 458 17 кю    
272 Дорош Віталій Рівне 457 17 кю    
273 Маковецький Анатолій Донецьк 454 17 кю    
274 Нефедова Злата Київ 453 17 кю    
275 Давидов Олександр Харків 449 17 кю    
276 Вєсіч Софія Київ 441 17 кю    
277 Паперна
Єлизавета
Київ 440 17 кю    
278 Максименко Михайло Вишгород 434 17 кю    
279 Мойсеєнко Михайло Київ 432 17 кю    
280 Стасюк Максим Рівне 421 17 кю    
281 Волох Ілля Рівне 412 17 кю 3 юн. сп. р.  
282 Лехно Антон Одеса 408 17 кю    
283 Общін Василь Одеса 402 17 кю    
284 Ляпота Віталій Харків 390 18 кю    
285 Шабельник Тетяна Харків 372 18 кю    
286 Спіцин Данило Київ 369 18 кю    
287 Ковальчук Дмитро Рівне 367 18 кю 3 юн. сп. р.  
288 Шашило Богдан Київ 365 18 кю    
289 Охріменко Володимир Київ 355 18 кю    
290 Махновець Андрій Бережани 350 18 кю    
291 Коняхіна Лариса Одеса 343 18 кю    
292 Калінін Іван Херсон 341 18 кю    
293 Яремчишин Олександр Київ 328 18 кю    
294 Ткачьов Олександр Севастополь 327 18 кю    
295 Корж Олександр Донецьк 322 18 кю    
296 Буткевич, Назарій Рівне 320 18 кю 3 юн. сп. р.  
297 Бабич Валентина Миколаїв 312 18 кю    
298 Веденєєва Соломія Костопіль 298 19 кю    
299 Зюбін Нікіта Київ 294 19 кю    
300 Плахов Іван Сімферополь 290 19 кю    
301 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю    
302 Макагон Петро Одеса 283 19 кю    
303 Бугай Олександр Жовті Води 273 19 кю    
304 Яценко Марина Київ 272 19 кю    
305 Жихарєва Лілія Київ 271 19 кю    
306 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю    
307 Гресько Данило Київ 270 19 кю    
308 Шут Ольга Бровари 267 19 кю    
309 Ковальчук Богдан Рівне 265 19 кю    
310 Коробов Євген Сімферополь 260 19 кю    
311 Лаптаєва Анастасія Одеса 260 19 кю    
312 Жемера Антон Київ 257 19 кю    
313 Лазарєва
Ярослава
Севастополь 253 19 кю    
314 Уваров Анатолій Київ 250 19 кю    
315 Цимбаліст Дарина Київ 248 19 кю    
316 Безбах Руслан Костопіль 248 19 кю    
317 Терещенко Єгор Київ 248 19 кю    
318 Плахов Сергій Сімферополь 246 19 кю    
319 Королькова Ольга Сімферополь 245 19 кю    
320 Кравець Владислав Київ 243 19 кю    
321 Кісєльов Федор Донецьк 240 19 кю    
322 Скороходов Артем Жовті Води 239 19 кю    
323 Шевчук Дмитро Сімферополь 238 19 кю    
324 Кавун Дмитро Рівне 232 19 кю    
325 Богатиренко Олена Київ 219 19 кю    
326 Петрова Оксана Бахчисарай 218 19 кю    
327 Наволоков Сергій Феодосія 217 19 кю    
328 Дубовенко Лев Київ 208 19 кю    
329 Дубовенко Юлія Київ 208 19 кю    
330 Привалов Станіслав Одеса 204 19 кю    
331 Васильчишин Микола Київ 202 19 кю    
332 Вихристюк Олександра Рівне 199 20 кю 3 юн. сп. р.  
333 Волошин Дмитро Дніпропетровськ 195 20 кю    
334 Ковальський Олександр Одеса 195 20 кю    
335 Алєксеєв Евген Севастополь 193 20 кю    
336 Наволокова Яна Феодосія 190 20 кю    
337 Тарасова Ганна Севастополь 185 20 кю    
338 Бондаренко В   184 20 кю    
339 Троцюк Ярослав Рівне 184 20 кю    
340 Моторна Дарина Костопіль 180 20 кю    
341 Федоренко Майя Сімферополь 175 20 кю    
342 Богомолов Андрій Харків 173 20 кю    
343 Ананко Михайло Сімферополь 172 20 кю    
344 Антоненко Віктор Жовті Води 172 20 кю    
345 Тимошенко Тимур Київ 169 20 кю    
346 Бердишева Світлана   167 20 кю    
347 Бурда Ілія Одеса 166 20 кю    
348 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю    
349 Смигачьова Марина Сімферополь 165 20 кю    
350 Гай Олександр Київ 165 20 кю    
351 Улан Оксана с. Гайок 155 20 кю    
352 Легета Діана Бережани 151 20 кю    
353 Марисюк Владислав Бережани 151 20 кю    
354 Сторчак Максим Одеса 138 20 кю    
355 Онанко Володимир Бережани 135 20 кю    
356 Смигачьова Софія Сімферополь 132 20 кю    
357 Поповський Андрій Київ 125 20 кю    
358 Куртов Євген Київ 119 20 кю    
359 Курбатова Тетяна Харків 117 20 кю    
360 Федіна Ольга Київ 116 20 кю    
361 Малицький Валентин Сімферополь 111 20 кю    
362 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю    
363 Шушкевич Аліна Сімферополь 107 20 кю    
364 Казакевич Ганна Сімферополь 106 20 кю    
365 Козєєв Ігор Жовті Води 104 20 кю    
366 Колосов Дмитро Сімферополь 101 20 кю    
367 Товпига Олексій Харків 101 20 кю    
368 Ушаков Максим Харків 100 20 кю    
369 Пирогова Юлія Одеса 100 20 кю 3 юн. сп. р.  
370 Бардовський Павло Київ 100 20 кю    
371 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю    
372 Голда Оксана Тернопіль 100 20 кю    
373 Голубенко Михайло Одеса 100 20 кю    
374 Джонгер Марат Харків 100 20 кю    
375 Іванець Людмила Київ 100 20 кю    
376 Калугіна Софія Київ 100 20 кю    
377 Каплун Яна Київ 100 20 кю    
378 Крохмалюк Тимофій Рівне 100 20 кю    
379 Курбацький С Херсон 100 20 кю    
380 Лавриненко Павло Сімферополь 100 20 кю    
381 Мельничук Володимир Одеса 100 20 кю    
382 Озерний Костянтин Київ 100 20 кю    
383 Орел Олена Київ 100 20 кю    
384 Пилипишин Олександр Бережани 100 20 кю    
385 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю    
386 Сандара Максим Рівне 100 20 кю    
387 Сомпура Тимофій Тернопіль 100 20 кю    
388 Сотніков Ілля Жовті Води 100 20 кю    
389 Спіцин Тимофій Київ 100 20 кю    
390 Харина Юрій Київ 100 20 кю    
391 Шкваренко Ганна Миколаїв/Київ 100 20 кю    
392 Яриєв Самір Баку/Київ 100 20 кю    
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKEmail this to someonePrint this page