Рейтинг лист УФГо на 4 квітня 2016 року

1 Качановський Артем Рівне 2669 1 про дан МСУМК УФГО
2 Кравець Андрій Рівне 2650 6 дан МСУМК УФГО
3 Жураковський Богдан Рівне 2570 5 дан МСУ  
4 Богацький Дмитро Київ 2543 6 дан МСУМК  
5 Кокозей Володимир Київ 2498 5 дан   УФГО
6 Ридзель Сергій Одеса 2494 5 дан    
7 Гальченко Михайло Київ 2470 5 дан КМСУ  
8 Яценко Дмитро Київ 2470 5 дан 1 сп. р. УФГО
9 Лопатюк Костянтин Рівне/Хмельницький 2446 5 дан КМСУ  
10 Скочко Василь Київ 2398 4 дан 1 сп. р. УФГО
11 Панькін Євген Київ 2377 4 дан    
12 Корольов Роман Київ 2374 3 дан    
13 Крушельницький Валерій Рівне 2366 3 дан 1 сп. р. УФГО
14 Лисюк Дмитро Київ 2328 3 дан    
15 Михалюк Юрій Рівне 2315 3 дан 1 сп. р.  
16 Єрошкін Олександр Рівне 2308 3 дан 1 сп. р.  
17 Качановський Михайло Рівне 2307 3 дан 1 сп. р. УФГО
18 Богацький Аркадій Київ 2299 4 дан МСУ УФГО
19 Ружанський Роман Київ 2289 3 дан    
20 Кокозей Віктор Київ 2286 3 дан    
21 Ковальов Михайло Харків 2279 3 дан 1 сп. р.  
22 Тихий Антон Київ 2274 3 дан    
23 Лопатенко Костянтин Дніпропетровськ 2266 3 дан   УФГО
24 Плющ Юрій Київ 2238 4 дан МСУ  
25 Вертелецький Владислав Рівне 2203 2 дан 1 сп. р.  
26 Денисенко Андрій Київ 2182 2 дан    
27 Вдовін Андрій Кривий Ріг 2161 2 дан    
28 Гілязов Олександр Харків 2126 1 дан   УФГО
29 Шевчук Михайло Рівне 2101 1 дан    
30 Обловатний Володимир Дніпропетровськ 2071 1 дан    
31 Кайро Гліб Гурзуф 2065 1 кю    
32 Михайловський Микола Дніпропетровськ 2034 1 кю   УФГО
33 Ліверинов Валерій Одеса 2010 1 кю 1 сп. р.  
34 Полянський Олександр Харків 1974 2 кю    
35 Кубрак Дар’я Київ 1973 2 кю    
36 Антропов Кирило Київ 1937 2 кю    
37 Курченко Володимир Київ 1937 2 кю    
38 Завгородній Дем’ян Сімферополь 1936 2 кю    
39 Кревсун Олександр Харків 1936 2 кю    
40 Кузнєчиков Сергій Київ 1927 2 кю    
41 Вдовін Олександр Кривий Ріг 1913 2 кю   УФГО
42 Зарецький Микола Сімферополь 1888 3 кю    
43 Борейко Антон Суми/Київ 1875 3 кю   УФГО
44 Пилипчук Андрій Рівне 1852 3 кю 1 сп. р. УФГО
45 Морозов Данило Київ 1842 3 кю    
46 Курінний Григорій Харків 1836 3 кю    
47 Колодін Євген Одеса 1819 3 кю 2 сп. р.  
48 Журомський Сергій Рівне 1795 4 кю 1 сп. р. УФГО
49 Тарасенко Світлана Київ 1782 4 кю 1 сп. р. УФГО
50 Русановський Дмитро Київ 1775 4 кю 2 сп. р.  
51 Жабчик Тетяна Париж 1769 4 кю    
52 Афонін Олег Сімферополь 1766 4 кю    
53 Ковальський Віктор Одеса 1761 4 кю    
54 Лазарєв Данило Севастополь 1743 4 кю    
55 Богданович Вадим Київ 1738 4 кю   УФГО
56 Дроздов Євген Херсон/Одеса 1735 4 кю    
57 Кулініч В’ячеслав Дніпропетровськ 1728 4 кю    
58 Хведченя Ярослав Одеса 1721 4 кю    
59 Лонський Микола Сімферополь 1710 4 кю    
60 Малко Ярослав Рівне 1697 5 кю 2 сп. р. УФГО
61 Чечулін Сергій Київ 1687 5 кю    
62 Петрашевська Ніка Київ 1674 5 кю 2 сп. р. УФГО
63 Макагон Павло Одеса 1666 5 кю    
64 Кравцов Олег Сімферополь 1661 5 кю    
65 Корсак Вікторія Київ 1657 5 кю    
66 Карелов Анатолій Київ 1655 5 кю    
67 Веденський Антон Київ 1651 5 кю    
68 Корольчук Максим Рівне 1645 5 кю    
69 Рудик Юрій Київ 1627 5 кю   УФГО
70 Шумаков Леонід Алчевськ 1618 5 кю    
71 Гальченко Григорій Київ 1604 5 кю   УФГО
72 Парафіло Антон Харків 1596 6 кю    
73 Верецький Дмитро Горлівка/Київ 1589 6 кю    
74 Чередніченко Олександр Донецьк 1581 6 кю    
75 Лішко Юрій Сімферополь 1579 6 кю    
76 Грищенко Євген Сімферополь 1574 6 кю    
77 Орлов Юрій Сімферополь 1569 6 кю    
78 Муха Владислав Київ 1558 6 кю    
79 Кушнір Роман Рівне 1552 6 кю 2 сп. р.  
80 Ваврик Анастасія Рівне 1545 6 кю 2 сп. р. УФГО
81 Светлічний Павло Севастополь/Київ 1537 6 кю    
82 Ясинський Станіслав Харків 1537 6 кю    
83 Русановський Євген Київ 1537 6 кю 2 сп. р.  
84 Светлічна Ірина Севастополь/Київ 1532 6 кю    
85 Качановський Володимир Рівне 1529 6 кю   УФГО
86 Часновський Євгеній Харків 1512 6 кю   УФГО
87 Шевчук Софія Рівне 1501 6 кю    
88 Ковалевський Андрій Сімферополь 1499 7 кю    
89 Шередеко Георгій Київ 1494 7 кю 2 сп. р.  
90 Реділа Віктор Рівне 1485 7 кю    
91 Тодоров Артем Дніпропетровськ 1480 7 кю   УФГО
92 Симоненко Вікторія Київ 1471 7 кю 2 сп. р. УФГО
93 Корсак Володимир Київ 1458 7 кю    
94 Михалко Володимир Київ 1454 7 кю    
95 Пожаров Костянтин Одеса 1448 7 кю    
96 Тихий Володимир Київ 1448 7 кю    
97 Васильєв Дмитро Харків 1448 7 кю   УФГО
98 Іванов Олександр Донецьк 1441 7 кю    
99 Вітер Олександр Миколаїв 1434 7 кю    
100 Челишев Олексій Херсон 1421 7 кю    
101 Бережняк Максим Рівне 1420 7 кю 2 сп. р.  
102 Грінченко Семен Харків 1416 7 кю 1 юн. сп. р.  
103 Шило Олег Харків 1414 7 кю    
104 Кротович Юлія Київ 1413 7 кю 2 сп. р. УФГО
105 Литвиненко Владислав Костопіль 1401 7 кю    
106 Ступаченко Сергій Київ 1392 8 кю   УФГО
107 Попович Катерина Київ 1391 8 кю 2 сп. р. УФГО
108 Ковальський Олег Одеса 1371 8 кю    
109 Савченко Дмитро Одеса 1370 8 кю    
110 Єрмілов Роман Донецьк 1368 8 кю    
111 Бородкова Ірина Сімферополь 1359 8 кю    
112 Лялін Максим Дніпропетровськ 1350 8 кю    
113 Казьміренко Антон Ірпінь 1338 8 кю 1 юн. сп. р.  
114 Денисенко Володимир Київ 1324 8 кю    
115 Єрошкіна Людмила Рівне 1310 8 кю    
116 Ружанська Камілла Київ 1299 9 кю 1 юн. сп. р. УФГО
117 Чуприн Костянтин Краматорськ/Київ 1296 9 кю    
118 Коробка Сергій Київ 1293 9 кю   УФГО
119 Крушельницька Поліна Рівне 1283 9 кю 3 сп. р.  
120 Венецький Олександр Одеса 1278 9 кю    
121 Бойко Михайло Дніпропетровськ 1278 9 кю    
122 Казакевич Юрій Сімферополь 1276 9 кю    
123 Пелех Віталій Рівне 1265 9 кю 3 сп. р.  
124 Колос Христина Рівне 1264 9 кю 1 юн. сп. р.  
125 Муха Ігор Київ 1249 9 кю   УФГО
126 Степанський Павло Севастополь 1247 9 кю    
127 Смоголь Едуард Дніпропетровськ 1237 9 кю    
128 Безруких Василь Севастополь 1237 9 кю    
129 Сербін Володимир Сімферополь 1233 9 кю    
130 Завгородній Сергій Сімферополь 1226 9 кю    
131 Коняченко Олег Харків 1217 9 кю    
132 Токарев Віктор Севастополь 1212 9 кю    
133 Почигайло Олег Ивано-Франківськ 1210 9 кю    
134 Пуховська Тетяна Сімферополь 1202 9 кю    
135 Реділа Юлія Рівне 1197 10 кю 3 сп. р.  
136 Кадочніков Олександр Новомосковськ 1191 10 кю    
137 Радіонов Дмитро Севастополь 1180 10 кю    
138 Проценко Володимир Одеса 1173 10 кю 3 сп. р.  
139 Кузнєцов Володимир Донецьк 1169 10 кю    
140 Іванов Сергій (мол.) Сімферополь 1168 10 кю    
141 Абросімов Євген Харків 1166 10 кю   УФГО
142 Чан Ха Ву Київ 1165 10 кю   УФГО
143 Бірюков Юрій Київ 1153 10 кю    
144 Бахур Володимир Київ 1145 10 кю   УФГО
145 Коротков Євген Харків 1141 10 кю    
146 Кончін Андрій Донецьк 1140 10 кю    
147 Єводін Віталій Одеса 1132 10 кю    
148 Бойченко Кирило Запоріжжя 1129 10 кю    
149 Тихий Юрій Київ 1111 10 кю    
150 Ухов Матвій Рівне 1076 11 кю 1 юн. сп. р.  
151 Трішин Максим Сімферополь 1070 11 кю    
152 Шпіганович Владислав Рівне 1067 11 кю 1 юн. сп. р.  
153 Жежук Андрій Рівне 1064 11 кю 1 юн. сп. р.  
154 Фоломієв Олег Одеса 1063 11 кю 3 сп. р.  
155 Карпенко Сергій Дніпропетровськ 1054 11 кю    
156 Бережняк Назар Рівне 1049 11 кю 1 юн. сп. р.  
157 Лук’янчук Максим Рівне 1041 11 кю 3 сп. р.  
158 Константінов Олександр Рівне 1034 11 кю    
159 Кавун Андрій Рівне 1032 11 кю 3 сп. р.  
160 Вітошко Юрій Рівне 1030 11 кю    
161 Приходько Іван Київ 999 12 кю 1 юн. сп. р.  
162 Ботнаренку Данило Сімферополь 978 12 кю    
163 Халаімов Володимир Г. Сімферополь 964 12 кю    
164 Лепський Максим Рівне 962 12 кю 1 юн. сп. р.  
165 Кравцов Ігор Сімферополь 949 12 кю    
166 Зарецький Василь Київ 943 12 кю 1 юн. сп. р.  
167 Хван Сергій Харків 940 12 кю    
168 Овсієнко Всеволод Київ 924 12 кю 1 юн. сп. р.  
169 Денисенко Сергій Севастополь 921 12 кю    
170 Улан Олександр Гайок 910 12 кю    
171 Буткевич Богдан Рівне 902 12 кю 1 юн. сп. р.  
172 Сільницька Тетяна Київ 900 12 кю   УФГО
173 Реділа Ілона Рівне 900 12 кю 3 сп. р.  
174 Шумакова Ірина Алчевськ 899 13 кю    
175 Мазурок Дар’я Харків 895 13 кю   УФГО
176 Кушнір Мар’ян Рівне 877 13 кю 1 юн. сп. р.  
177 Вахрушев Віктор Одеса 862 13 кю    
178 Сидоров Кирило Одеса 858 13 кю    
179 Бабич Олег Миколаїв 848 13 кю    
180 Овсієнко Костянтин Дніпропетровськ 847 13 кю    
181 Украдиго Віктор Одеса 843 13 кю 3 сп. р.  
182 Туровський Дмитро Київ 818 13 кю   УФГО
183 Гончарук Костянтин Київ 814 13 кю    
184 Карнюшин Сергій Миколаїв/Київ 811 13 кю    
185 Малютов Олександр Донецьк 808 13 кю    
186 Вєсіч Софія Київ 792 14 кю 1 юн. сп. р.  
187 Михалочко Гліб Рівне 789 14 кю 2 юн. сп. р.  
188 Булах Юлія Харків 787 14 кю   УФГО
189 Іштван Єгор Харків 784 14 кю    
190 Виноградов Данило Костопіль 782 14 кю    
191 Рекстиньш Володимир Київ 769 14 кю    
192 Дорош Віталій Рівне 763 14 кю 1 юн. сп. р.  
193 Ковальчук Богдан Рівне 736 14 кю 2 юн. сп. р.  
194 Стасюк Максим Рівне 721 14 кю 2 юн. сп. р.  
195 Лисенко Єгор Київ 717 14 кю 2 юн. сп. р.  
196 Хара Владислав Дімітров 715 14 кю    
197 Бабічєв Андрій Донецьк 714 14 кю    
198 Буряк Антон Костопіль 710 14 кю    
199 Калюжний Роман Рівне 710 14 кю 2 юн. сп. р.  
200 Ляшкевич Тимофій Рівне 709 14 кю 1 юн. сп. р.  
201 Мінаєв Микита Київ 697 15 кю 2 юн. сп. р.  
202 Круть Євген Харків 696 15 кю    
203 Шкарбут Іван Харків 691 15 кю    
204 Забейда Андрій Рівне 689 15 кю 2 юн. сп. р.  
205 Качан Костянтин Костопіль 685 15 кю    
206 Дорошенко Дмитро Ясинувата/Київ 675 15 кю 2 юн. сп. р.  
207 Вайнгартен Максим Одеса 674 15 кю    
208 Билкова Ірина Кривий Ріг 663 15 кю   УФГО
209 Сопін Денис Київ 653 15 кю    
210 Вихристюк Олександра Рівне 653 15 кю 2 юн. сп. р.  
211 Колодяжний Андрій Київ 651 15 кю    
212 Філоненко Дмитро Дніпропетровськ 629 15 кю    
213 Кавун Дмитро Рівне 597 16 кю 3 юн. сп. р.  
214 Іванішін Роман Костопіль 592 16 кю    
215 Гресько Данило Київ 590 16 кю 2 юн. сп. р.  
216 Троцюк Ярослав Рівне 586 16 кю 3 юн. сп. р.  
217 Мітурич Станіслав Севастополь 584 16 кю    
218 Попов Дмитро Севастополь 580 16 кю    
219 Богатиренко Єлизавета Київ 573 16 кю 1 юн. сп. р.  
220 Ткачук Михайло Одеса 562 16 кю    
221 Ковальчук Андрій Рівне 562 16 кю 2 юн. сп. р.  
222 Богомолов Андрій Харків 562 16 кю    
223 Земляний Андрій Київ 552 16 кю    
224 Берко Сергій Київ 530 16 кю    
225 Тарновський Михайло Рівне 513 16 кю 3 юн. сп. р.  
226 Бугайчук Максим Рівне 507 16 кю 3 юн. сп. р.  
227 Маковецький Анатолій Донецьк 454 17 кю    
228 Давидов Олександр Харків 449 17 кю    
229 Ковальчук Дмитро Рівне 444 17 кю 3 юн. сп. р.  
230 Паперна Єлизавета Київ 440 17 кю    
231 Максименко Михайло Вишгород 434 17 кю    
232 Власюк Данило Рівне 420 17 кю 3 юн. сп. р.  
233 Кухарук Олександр Любомль 418 17 кю   УФГО
234 Жихарєва Лілія Київ 418 17 кю    
235 Стефанович Дмитро Рівне 409 17 кю 3 юн. сп. р.  
236 Коробко Віктор Київ 404 17 кю    
237 Сичінська Юлія Рівне 401 17 кю 3 юн. сп. р.  
238 Коняхіна Лариса Одеса 392 18 кю    
239 Ляпота Віталій Харків 390 18 кю    
240 Алексєєнко Данило Харків 390 18 кю    
241 Зюбін Нікіта Київ 384 18 кю 3 юн. сп. р.  
242 Репало Олексій Харків 382 18 кю   УФГО
243 Шабельник Тетяна Харків 377 18 кю   УФГО
244 Ієвлєв Єгор Київ 371 18 кю 3 юн. сп. р.  
245 Шашило Богдан Київ 365 18 кю    
246 Лехно Антон Одеса 355 18 кю 3 юн. сп. р.  
247 Крохмалюк Тимофій Рівне 350 18 кю 3 юн. сп. р.  
248 Ушаков Максим Харків 346 18 кю    
249 Калінін Іван Херсон 341 18 кю    
250 Тимошенко Тимур Київ 338 18 кю 3 юн. сп. р.  
251 Ткачьов Олександр Севастополь 327 18 кю    
252 Макагон Петро Одеса 325 18 кю 3 юн. сп. р.  
253 Войно Володимир Рівне 325 18 кю 3 юн. сп. р.  
254 Коцюруба Микола Київ 323 18 кю    
255 Корж Олександр Донецьк 322 18 кю    
256 Швецов Микита Харків 322 18 кю    
257 Буткевич Назарій Рівне 320 18 кю 3 юн. сп. р.  
258 Бабич Валентина Миколаїв 312 18 кю    
259 Пасічник Данило Рівне 309 18 кю 3 юн. сп. р.  
260 Здоровець Дмитро Дніпропетровськ 307 18 кю    
261 Веденєєва Соломія Костопіль 298 19 кю    
262 Мельник Анна Київ 296 19 кю 3 юн. сп. р.  
263 Плахов Іван Сімферополь 290 19 кю    
264 Грищенко Сергій Вишгород 289 19 кю    
265 Артамонов Михайло Київ 282 19 кю    
266 Бердишева Світлана Одеса 281 19 кю    
267 Кравець Євген Рівне 280 19 кю   УФГО
268 Разумова Анна Київ 276 19 кю   УФГО
269 Яценко Марина Київ 272 19 кю    
270 Слєпченко Ольга Київ 271 19 кю    
271 Шпаковський Дмитро Рівне 271 19 кю    
272 Коробов Євген Сімферополь 260 19 кю    
273 Волох Ілля Рівне 253 19 кю 3 юн. сп. р.  
274 Цимбаліст Дарина Київ 248 19 кю    
275 Безбах Руслан Костопіль 248 19 кю    
276 Плахов Сергій Сімферополь 246 19 кю    
277 Пирогова Юлія Одеса 241 19 кю 3 юн. сп. р.  
278 Кісєльов Федор Донецьк 240 19 кю    
279 Власенко Олександра Київ 239 19 кю 3 юн. сп. р.  
280 Шевчук Дмитро Сімферополь 238 19 кю    
281 Столяров Олександр Рівне 234 19 кю    
282 Милов Георгій Київ 225 19 кю    
283 Кравець Владислав Київ 224 19 кю    
284 Сівер Катерина Київ 221 19 кю 3 юн. сп. р.  
285 Єрмакова Анастасія Київ 209 19 кю   УФГО
286 Мордовець-Ткач Марта Одеса 208 19 кю 3 юн. сп. р.  
287 Привалов Станіслав Одеса 204 19 кю    
288 Гаршин Олександр Київ 202 19 кю    
289 Волошин Дмитро Дніпропетровськ 195 20 кю    
290 Філончук Владислав Рівне 193 20 кю    
291 Алєксеєв Евген Севастополь 193 20 кю    
292 Тарасова Ганна Севастополь 185 20 кю    
293 Ласкавий Орест с. Сокіл Любомльського р-ну 184 20 кю    
294 Моторна Дарина Костопіль 180 20 кю    
295 Ананко Михайло Сімферополь 172 20 кю    
296 Малко Олеся Рівне 171 20 кю 3 юн. сп. р.  
297 Пушня Юрій Київ 165 20 кю    
298 Гай Олександр Київ 165 20 кю    
299 Зюбін Арсеній Київ 165 20 кю    
300 Смигачьова Марина Сімферополь 165 20 кю    
301 Соснов Роман Харків 165 20 кю    
302 Бурда Ілля Одеса 154 20 кю    
303 Коршок Ганна Київ 152 20 кю 3 юн. сп. р.  
304 Ларбі Ідір Одеса 149 20 кю    
305 Сторчак Максим Одеса 138 20 кю    
306 Середа Руслан Дніпропетровськ 135 20 кю    
307 Смигачьова Софія Сімферополь 132 20 кю    
308 Поповський Андрій Київ 125 20 кю    
309 Власенко Влада Київ 117 20 кю   УФГО
310 Костів Юрій Харків 117 20 кю   УФГО
311 Коровій Данило Миколаїв 108 20 кю    
312 Шушкевич Аліна Сімферополь 107 20 кю    
313 Весков Євген Дніпропетровськ 105 20 кю    
314 Баркалова Анастасія Київ 103 20 кю    
315 Грабарчук Єва Київ 100 20 кю    
316 Кудря Ольга Рівне 100 20 кю 3 юн. сп. р.  
317 Довжук Дмитро Рівне 100 20 кю    
318 Богатиренко Олена Київ 100 20 кю    
319 Бардовський Павло Київ 100 20 кю    
320 Бондаренко Олег Полтава 100 20 кю    
321 Голда Оксана Тернопіль 100 20 кю    
322 Голубенко Михайло Одеса 100 20 кю    
323 Джонгер Марат Харків 100 20 кю    
324 Калугіна Софія Київ 100 20 кю    
325 Ковальчук Марина Київ 100 20 кю    
326 Коршок Ілля Київ 100 20 кю    
327 Кубар Аліса Київ 100 20 кю    
328 Мельничук Володимир Одеса 100 20 кю    
329 Окунєв Сергій Харків 100 20 кю    
330 Погребняк Соломія Рівне 100 20 кю    
331 Сандара Максим Рівне 100 20 кю    
332 Сомпура Тимофій Тернопіль 100 20 кю    
333 Спіцин Тимофій Київ 100 20 кю    
334 Харина Юрій Київ 100 20 кю    
335 Шевчук Максим Рівне 100 20 кю    
336 Шкваренко Ганна Миколаїв/Київ 100 20 кю    
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKEmail this to someonePrint this page